TÜRKIYE

Pano Kılavuzu  •  Arama  •  Seçenekler  •  Gruplar  •  Hesap Aç  •  Hesabınız  •  Kişisel Mesajlar  •  Oturum Aç

Sonraki başlık »
« Önceki başlık

Yeni Başlık GönderBu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz « Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionKişisel MesajlarSonraki başlık »
Yazar Mesaj
ilkerates
Üye
Üye

blank.gif
MesajTarih: Ocak 1st 2007, 14:37  Mesaj konusu:  Gelişim Spor Merkezi Sİvaslı İlker Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

beyler ben ilker boy 164 KİLO 75 OMUZ:125 GÖGÜS:105 KOL:38 2,5 YILI ASKINDIR BU SPORU YAPIYORUM SUAN BULKTAYIM MART SONUNDA DİYETE BASLICAM BAYRAMDAN SONRAKİ HAFTA KURE GİRİYORUM SAYGILAR

Cinsiyet:Bay  Çevrimdışıilkerates kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderMSNM
Advertisement
Advertiser

MesajTarih: Ocak 1st 2007, 14:37  Mesaj konusu: Advertisement Sayfa SonuBaşa dön

cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

turkey.gif
MesajTarih: Ocak 1st 2007, 14:59  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

before u bekliyorum kolay gelsin

Başak Cinsiyet:Bay Domuz Çevrimdışıcuneytust kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderMSNM
canpolat
BB FAN
BB FAN

turkey.gif
MesajTarih: Ocak 1st 2007, 18:06  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bayagı güzelmiş vücudun söyldi,gin kadarda varmış çok eksigin var çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Boğa Cinsiyet:Bay Kedi Çevrimdışıcanpolat kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderMSNM
canpolat
BB FAN
BB FAN

turkey.gif
MesajTarih: Ocak 1st 2007, 18:14  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

kardeş sen yenimi başladın yoksa benmi yanlış anladım 2 senedir yapıyosun ama her tarafın yag kas denen bişe yok kardeş çok çalışman lazım bide bana diyosun ben kendi resimlerimi katimde siteye artık kral vucutcu demezsin diyosun bence o resimleri hiç katmasaydın bari sitede adınla yetinirdin

Boğa Cinsiyet:Bay Kedi Çevrimdışıcanpolat kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderMSNM
ilkerates
Üye
Üye

blank.gif
MesajTarih: Ocak 1st 2007, 22:33  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

canım kardesım yaglanmadan buyuyemızsın amasanırım senın bundan haberın yok enormal tabi kendine kral dıyen bır adamdanda fazla badiden anlıyr dıyemezsın zaten cunyt hocam dıyetten sonrada eklerım tsk ederim

Cinsiyet:Bay  Çevrimdışıilkerates kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderMSNM
ilkerates
Üye
Üye

blank.gif
MesajTarih: Ocak 1st 2007, 22:53  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

cüneyt hocam gecen nısan ayından resimlerim sitede mevcut clunturebol deca enantet rus metanı whey proteını ve amıno bca aldım suan bayramdan sonrakı hafta kure baslıyorum aynı zamanda hafıf bır dıyetede marttan sonra sadece clunturebol whey proteını alacam ve tam dıyete gırıcem onerın olursa sevınırım

canpolat
BB FAN
BB FAN

turkey.gif
MesajTarih: Ocak 2nd 2007, 18:58  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

kardeş senin bilmediginden fzla şey biliyorum bizde biliyoruz kilo almadan büyüyemiycegini ama çok kilo almışsın sen dur bakalım diyet yapta bi o zman görelim yagsız kaslarını

mucteba
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: Ocak 2nd 2007, 19:29  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ilkerates demiş ki:
cüneyt hocam gecen nısan ayından resimlerim sitede mevcut clunturebol deca enantet rus metanı whey proteını ve amıno bca aldım suan bayramdan sonrakı hafta kure baslıyorum aynı zamanda hafıf bır dıyetede marttan sonra sadece clunturebol whey proteını alacam ve tam dıyete gırıcem onerın olursa sevınırım

Abi baştan keşke bunlara başlamasa idin, hadi hayırlısı diyetten sonra inşallah iyi olur kolay gelsin..

Balık Cinsiyet:Bay Kedi Çevrimdışımucteba kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etAIMYIMMSNMICQ
way-cell
VIP
VIP

turkey.gif
MesajTarih: Ocak 2nd 2007, 19:58  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

ılkerates yazdıkalrına göre gögüsler biraz geri kalmış fotolarda ise belin oldukça kalın latsler ise geri kalmış gözüküyor.Başarılar.Saygılar...

Boğa Cinsiyet:Bay Bufalo Çevrimdışıway-cell kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

turkey.gif
MesajTarih: Ocak 2nd 2007, 20:08  Mesaj konusu:  (Başlık yok) Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bulk dönemde hiçbirşey belli olmaz benim bulk da en kötü bölgelerim yarışma zamanında en iyi yerlerim oluyor o yüzden bulk fotolardan yorum beklemeyin lütfen olumlu olmaz......

Başak Cinsiyet:Bay Domuz Çevrimdışıcuneytust kişisel galerisiKullanıcı bilgilerini gösterKişisel mesaj gönderE-Posta gönderMSNM
Mesajları göster:      
Yeni Başlık GönderBu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz « Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionKişisel MesajlarSonraki başlık »

Sonraki başlık »
« Önceki başlık
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti gönderemezsiniz
Bu forumdan eklenti indiremezsiniz

Saatler GMT +2 dilimine göredir
Vücut Geliştirme: www.vucutcu.com

Pano Güvenliği