2005 European Amateur Championships - IFBB

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
Mesajlar: 3791
Kayıt: Kasım 21st 2005, 09:06
Konum: Kocaeli
İletişim:

2005 European Amateur Championships - IFBB

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 22nd 2007, 06:33

Super-HeavyWeight
1 Arkadiusz Szyderski

(Poland)
2 Ratislav Solar

(Slovakia)
3 Dmitry Salik

(Ukraine)
4 Alessandro Grassi

(Italy)
5 Goran Nikolic

(Serbia & Montenegro)
6 Roman Gruber

(Austria)
7 Rifat Bayrak

(Turkey)
8 Octavian Mihaita

(Romania)

HeavyWeight
1 David Perez (1)

(Spain)
2 Martin Drab

(Czech Republic)
3 Ott Kiivikas

(Estonia)
4 Boris Prihradsky

(Slovakia)
5 Sinisa Stankovic

(Serbia & Montenegro)
6 Eric Castagnet

(France)
7 Krikor Ohanian

(Cyprus)

Light-HeavyWeight
1 Lukas Osladil

(Czech Republic)
2 Peter Tatarka

(Slovakia)
3 Stefan Havlik

(Slovakia)
4 Marek Borowicz

(Poland)
5 Laurent Erasme

(France)
6 Hugo Quinta

(Portugal)
7 Danil Draganichki

(Bulgaria)
8 Predag Petrovic

(Serbia & Montenegro)
9 Rustam Aghayev

(Azerbaijan)
10 Toshko Todorov

(Bulgaria)
11 Angelo Alexa

(Romania)

MiddleWeight
1 Juan Gimenez

(Spain)
2 Jan Kubik

(Czech Republic)
3 Francesco Coppola

(Italy)
4 Marko Dimitrijevic

(Serbia & Montenegro)
5 Hasan Hyusein

(Bulgaria)
6 Stephen Graham

(United Kingdom)
7 Adonis Georghiou

(Cyprus)
8 Zarghame Amiricholandeim

(Romania)
9 Alexander Menis

(Israel)

WelterWeight
1 Grzegors Ozga

(Poland)
2 Oscar Luis Marin

(Spain)
3 Jean Mega

(France)
4 Filippo Masucci

(Italy)
5 Igor Losev

(Russia)
6 Salvatore Sabatelli

(Italy)
7 Predrag Milosevic (2)

(Serbia & Montenegro)
8 Indorek Otsus

(Estonia)
9 Semih Boga

(Turkey)
10 Germain Louisa

(Netherlands)
11 Vangelis Hadjivasilioy

(Cyprus)

LightWeight
1 Angelo Corrado Maggiore

(Italy)
2 Slavisa Djordjevic

(Serbia & Montenegro)
3 Sinisa Privulovic

(Serbia & Montenegro)
4 Thomas Nuhn

(Germany)
5 Francesco Casa

(Spain)
6 Soner Ichoz

(Turkey)
7 Ioan Moldovan

(Romania)
8 Costel Torcea

(Romania)
9 Urtan Yildrim

(Turkey)
10 Sergei Zivaev

(Israel)
11 Lee Williams

(United Kingdom)
12 Iliyan Tonev

(Bulgaria)

BantamWeight
1 Michahl Hlinka

(Slovakia)
2 Anatolu Masimov

(Azerbaijan)
3 Grzegorz Sochacki

(Poland)
5 Peter Kovacik

(Slovakia)
5 Petru Moja

(Romania)
6 Joel Carlos Scheek

(Netherlands)
7 Frantisek Horak

(Czech Republic)
8 Emil Marius Giurgiu

(Romania)
9 Jose Belem

(Luxembourg)

Junior - HeavyWeight
1 Tomasz Slodkiewicz

(Poland)
2 Venelin Velikov

(Bulgaria)
3 Michal Strapek

(Czech Republic)
4 Michal Smejda

(Czech Republic)
5 Marcin Niemiro

(Poland)
6 Przemyslaw Kostarz

(Poland)
7 Sergiu Giantau

(Romania)
8 Alexandru Corlan

(Romania)

Junior - LightWeight
1 Gabriel Barbos

(Romania)
2 Darren Gumbs

(United Kingdom)
3 Rafael Klimczuk

(Poland)
4 Michal Kral

(Czech Republic)
5 Petar Borisov

(Bulgaria)
6 Petru Ienciu

(Romania)
7 Csaba Szmutku

(Romania)

Masters 40+ HeavyWeight
1 Wolfgang Klotz

(Germany)
2 Reinhard Meier

(Germany)
3 Wieslaw Kruk

(Poland)
4 Aivars Visockis

(Latvia)
5 Gilbert Alaskadi

(United Kingdom)
6 Andrzej Brzezinski

(Poland)

Masters 40+ MiddleWeight
1 Gunnar Paasche

(Germany)
2 Marek Borowicz

(Poland)
3 Jose Carlos Rebolo

(Portugal)
4 Manuel Cuevas

(Spain)

Masters 40+ LightWeight
1 Wojciech Wasilewski

(Poland)
2 Paolo Mari

(Italy)
3 Albert Szczygielski

(Poland)
4 Alexandros Stampoulidis

(Greece)
5 Jozef Nowakowski

(Poland)
6 Josef Hruby

(Czech Republic)
7 Patrick Cornuet

(France)

Masters 50+
1 Waldemar Nol

(Poland)
2 Alfred Chodkowski

(Poland)
3 Ivan Horacek

(Czech Republic)
4 Cavan Darby

(United Kingdom)
5 Saulius Neprackas

(Lithuania)
6 Luciano Andreose

(Italy)
7 Miroslav Dokoupil

(Czech Republic)
8 Manuel Velasco

(Spain)
9 Wieslaw Czerski

(Poland)
10 Frantisek Zalesak

(Czech Republic)
11 Eugeniusz Krajewski

(Poland)

“ifbb European Amateur Bodybuilding Championship results” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir