2007 European Amateur Championships - IFBB

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
Mesajlar: 3791
Kayıt: Kasım 21st 2005, 09:06
Konum: Kocaeli
İletişim:

2007 European Amateur Championships - IFBB

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 22nd 2007, 06:35

Overall Winner Pavel Kirilenko

Super-HeavyWeight
1 Pavel Kirilenko

(Russia)
2 Oleg Emelianov

(Ukraine)
3 Marek Olejniczak

(Poland)
4 Andrzej Kolodziejczyk

(Poland)
5 Paata Petriashvili

(GE)
6 Alonso DelFresno

(Spain)
7 Marco Lucacci

(Italy)

HeavyWeight
1 Robert Piotrkowicz

(Poland)
2 Dmitry Salik

(Ukraine)
3 Sener Cinouglu

(Switzerland)
4 Arvydas Mickus

(Lithuania)
5 Michal Krakowski

(Poland)
6 Antonio Morales

(Spain)
7 Paolo Marsella

(Italy)
8 Rovshan Guliyev

(Azerbaijan)
9 Erminio Marconi

(Italy)
10 Thomas Holzer

(Germany)
11 Michael Zimmerman

(Austria)
12 Yuliy Rusev

(Bulgaria)

Light-HeavyWeight
1 Dmitry Klimov

(Russia)
2 Oleksandr Slobodyanyuk

(Ukraine)
3 Oleksandr Khlyebnikov

(Ukraine)
4 Antonio Furic

(Costa Rica)
5 Mahammad Pashayi

(Azerbaijan)
6 Peter Tatarka

(Slovakia)
7 Rafael Gutierrez

(Spain)
8 Libor Kase

(Czech Republic)
9 Tomasz Bobrowski

(Poland)

MiddleWeight
1 Alexander Kodzoev

(Russia)
2 Vugar Verdiyev

(Azerbaijan)
3 Marian Cambal

(Slovakia)
4 Serrhiy Sorokin

(Ukraine)
5 Francisco Serra

(Spain)
6 Steven Wilson

(France)
7 Mahmoud Savalan

(Azerbaijan)
8 Nadzhi Hyusein

(Bulgaria)
9 Jaroslaw Makowiecki

(Poland)
10 Pawel Jablonski

(Poland)
11 Markus Kaminski

(Germany)

Light-MiddleWeight
1 Igor Losev

(Russia)
2 Mikhail Vorobiev

(Russia)
3 Taguir Fakhrutdinov

(Azerbaijan)
4 Giuseppe DeGiorgi

(Italy)
5 Otakar Hrdlicka

(Czech Republic)
6 Darius Petokas

(Lithuania)
7 Heinze Weindl

(Austria)
8 Adonis Georghiou

(Cyprus)

WelterWeight
1 Nikolay Chernetsky

(Russia)
2 Dmitri Anisimov

(Ukraine)
3 Marek Zatloukal

(Czech Republic)
4 Elmar Abdullaev

(Azerbaijan)
5 Galin Kolarov

(Bulgaria)
6 Jean Mega

(France)

LightWeight
1 Aleksandr Eskin

(Russia)
2 Yalchin Mammedov

(Azerbaijan)
3 Marcel Jasen

(Slovakia)
4 Farhad Guliyev

(Azerbaijan)
5 Stefan Fischer

(Germany)
6 Olaf Tenzer

(Germany)
7 Leo D'Adderio

(France)

BantamWeight
1 Igor Pavlov

(Russia)
2 Adam Cibula

(Slovakia)
3 Grzegorz Sochacki

(Poland)
4 Mauro Ranieri

(Italy)

Junior
1 Aleksei Lesukov Алексей Лесуков

(Russia)
2 Roman Havryschuk

(Ukraine)
3 Sergey Basarov

(Russia)
4 Mikhail Dirun

(Russia)
5 Rene Blaschek

(Austria)
6 Michail Motanov

(Lithuania)
7 Milan Menda

(Czech Republic)
8 Martin Smutek

(Czech Republic)
9 Tomasz Ziolkowski

(Poland)
10 Oskars Stals

(Latvia)
11 Marin Meksi

(Albania)

Masters Overall Winner Sergey Biller

Masters 40+ HeavyWeight
1 Sergey Cheremnykh

(Russia)
2 Stanislav Shakh-Nazarov

(Russia)
3 Wolfgang Schober

(Austria)
4 Alexandr Alexeev

(Russia)
5 Vadim Boyarshinov

(Russia)
6 Rovshan Guliyev

(Azerbaijan)
7 Robert Winogrodzki

(Poland)
8 Leonardo Giancippoli

(Italy)
9 Josef Briechle

(Germany)

Masters 40+ MiddleWeight
1 Stavros Malaktos

(Cyprus)
2 Igor Shmatchenko

(Russia)
3 Grzegorz Strojecki

(Poland)
4 Igor Semenchuk

(Russia)
5 Patrick Cornuet

(France)

Masters 40+ LightWeight
1 Sergey Biller

(Russia)
2 Werner Zenk

(Germany)
3 Maurizio Minoccari

(Italy)
4 Sergey Dolgirev

(Russia)
5 Paolo Mari

(Italy)
6 Lubos Ulman

(Czech Republic)
7 Dimitry Murzin

(Russia)

Masters 50+
1 Alexander Yashankin

(Russia)
2 Antonio Vergiani

(Italy)
3 Aivars Visockis

(Latvia)
4 Valeri Parfenov

(Russia)
5 Sigurdur Gestsson

(Iceland)
6 Milan Ecler

(Czech Republic)

Classic Overall Winner Parfait-Aime Konstedt

Classic Short
1 Marcel Hajek

(Czech Republic)
2 Joel Carlos Scheek

(Netherlands)
3 Teymur Aslanov

(Azerbaijan)
4 Konstantin Paskalev

(Bulgaria)
5 Giancarlo La Piana

(Italy)
6 Zakaria Uriadmkopheli

(GE)

Classic Medium
1 Parfait-Aime Konstedt

(Switzerland)
2 Alexandr Denisenko

(Russia)
3 Frantisek Huf

(Czech Republic)
4 Petr Fedorov

(Russia)
5 Pavel Bartonicek

(Czech Republic)
6 Slaven Petrovic

(Croatia)
7 Elby Osmanov

(Azerbaijan)
8 Ladislav Korsch

(Slovakia)
9 Mariusz Balazinski

(Poland)
10 Andriy Karpikov

(Ukraine)
11 Argo Vaible

(Estonia)
12 Marek Vomacka

(Czech Republic)
13 Juraj Zitnan

(Slovakia)
14 Imre Vahi

(Estonia)
15 Goran Gustek

(Croatia)

Classic Tall
1 Roman Plachinta

(Russia)
2 Lubos Malinak

(Slovakia)
3 Andreas Plate

(Germany)
4 Tomas Mach

(Czech Republic)
5 Bjorn Vestrum Olsson

(Norway)
6 Artem Rasov

(Russia)
7 Bartosz Sokolowski

(Poland)
8 Enrico Deiana

(Italy)
9 Jiri Wagner

(Czech Republic)
10 Jose Lopez (3)

(Spain)
11 Bogdan Cirlan

(Romania)
12 Jurii Spasokukotski

(Ukraine)
13 Argo Ader

(Estonia)
14 Goran Ilic

(RS)
15 Viktor Gegeshidze

(GE)

Classic Junior
1 Lukas Topinka

(Czech Republic)
2 Alexander Molodykh

(Russia)
3 Nerijus Grybas

(Lithuania)
4 Patryk Kot

(Poland)
5 Eiko Rapur

(Estonia)
6 Maxim Kozhevnikov

(Russia)

“ifbb European Amateur Bodybuilding Championship results” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

cron