2009 Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası İstanbul

    9328
    0
    PAYLAŞ

    2009 Yılı Türkiye Birinciliği ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri Yarışması : Kategoriler Body Building Classic Bodybuilding Fitness & Body Fitness

    İstanbul Türkiye 4 Ekim 2009

    IFBB Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası Milli Takım seçmeleri 4 Ekim 2009 tarihinde İstanbul CaferaĞa Spor salonunda yapıldı.Turkiye Şampiyonlarının belirlendigi yarışmada Sonuçlar aşşağıda verilmiştir.

    Tüm sikletlerin birincileri arasında yapılan Şampiyonlar Şampiyonu HAKAN GÜMÜŞ olmuştur

    Sikletlere Göre Sonuçlar :

    Büyük Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası 65 Kg. Sonuçlar :

    1 Zeynel Çalım
    2 Reşat Onur Uma
    3 Fatih M. Cömert
    4 Mustafa Çamdibi
    5 Onur Kaya
    6 Erhan Uludağ

    Büyük Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası 70 Kg. Sonuçlar :

    1 Hüseyin Akçalı
    2 Lokman Nişancı
    3 Sinan Aydemir
    4 İsa Kaya
    5 Eyüp Şimşek
    6 İbrahim Çandır

    Büyük Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası 75 Kg. Sonuçlar :
    1 Murat Tonya
    2 Fahrettin Çoroğlu
    3 Murat Kekeç
    4 Adem Yastaş
    5 Emrah Ayvaz
    6 Alen Hallaçoğlu

    Büyük Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası 80 Kg. Sonuçlar :

    1 Hakan Gümüş
    2 Cengizhan Iğdır
    3 Adem Kuzu
    4 Bora Özbucak
    5 İbrahim E.Herekeli

    Büyük Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası 85 Kg. Sonuçlar :

    1 Yavuz Oymak
    2 Sadık İnan
    3 Ekrem Vatansever
    4 Mutlu Çiftlik
    5 Serkan Bayındır
    6 Tuna Yıldırım

    Büyük Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası 90 Kg. Sonuçlar :

    1 Erdal Utar
    2 Erhan Delibaş
    3 Rıdvan Koç
    4 Mustafa Özkan
    5 Kemal Uysal
    6 Hasan Erdoğan

    Büyük Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası 100 Kg. ve üzeri açık siklet Sonuçlar :

    1 Timuçin Canel
    2 Muammer Gökmen
    3 Akın Yarıcı
    4 Murat Şenyiğit
    5 Serkan Reisoğlu
    6 Ata Arda Siphai

    Ustalar Vücut Geliştirme Şampiyonası 40-49 Yaş ve Üzeri 70 Kg. :

    1 Hüseyin Topkar
    2 İsmail H.Yıldızer
    3 Mehmet Çay

    Ustalar Vücut Geliştirme Şampiyonası 40-49 Yaş ve Üzeri 80 Kg. :

    1 Hasan M.Atatepe
    2 Cengiz Güçlü
    3 Hasan Altaş

    Ustalar Vücut Geliştirme Şampiyonası 40-49 Yaş ve Üzeri 90 Kg. :

    1 Leveny Zülfikar
    2 Abdulbaki Çelik

    Ustalar Vücut Geliştirme Şampiyonası 50 Yaş ve Üzeri Açık Siklet :

    1 Mustafa Telatar
    2 Sabahattin Tunç
    3 Tuncay Borozan
    4 Osman Marsak
    5 Mhemet Didin
    6 Ahmet Ş.Çamdelen

    Klasik Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası 170 cm +2 Kg. Sonuçlar :

    1 Davut Solmaz
    2 Koray Çar
    3 Mustafa Solak
    4 Kerim O.Atilla
    5 Fikret Becan
    6 Osman Çolak

    Klasik Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası 175 cm +4 Kg. Sonuçlar :

    1 Ümit Işık
    2 Faruk Çavuş
    3 Erhan Selametoğlu
    4 Şükrü İ.Aydın
    5 Algan İdris Başaran
    6 Süleyman Aguç

    Klasik Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası 180 cm +6 Kg. Sonuçlar :

    1 Sedat Pekdemir
    2 Cihan Demirtaş
    3 Sertaç Doğrulu
    4 Erkan Kıvrak
    5 Özgün Demir
    6 Barış Temel

    Klasik Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası 180 cm +8 Kg. Sonuçlar :

    1 Ersin Adaklı
    2 Levent Sezgi
    3 İbrahim S.Önal
    4 Erman Kendi Başına
    5 Aybars Şavata
    6 Murat Çelik

    Klasik Erkekler Vücut Geliştirme Ustalar 40 Yaş Üzeri Açık siklet :

    1 Cemalettin Selvi
    2 Hasan Aydın

    Fitness Kategorisi Erkekler Açık Siklet Yarışması :

    1 Turgay Ateş
    2 Serkan Abeşhatem
    3 Enis Aksoy
    4 Orkun Osmanlı
    5 Mahmut Barin
    6 Serhan Yıldırım

    Genç Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası Açık Siklet :

    1 Ufuk Demir Pençe
    2 Gürkan M.Ayaksız
    3 Ersin Ulusoy
    4 Gürkan Ak
    5 Ramazan Ayer
    6 Oğuz Tevfik Gündüz

    Bayanlar Vücut Geliştirme Şampiyonası Açık Siklet :

    1 Pınar Demiray

    Bayanlar Fitness Şampiyonası Açık Siklet :

    1 Ayşe E.Soygun
    2 Gülşen Gezer
    3 Serpil Tahtakaya

    Bayanlar Body Fitness Şampiyonası Açık Siklet :

    1 Türkan N.Edebali
    2 Svetlana Chilova

    Türkiye Vücut Geliştirme

    asdasd