2011 Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası Eskişehir

    8818
    0
    PAYLAŞ

    TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONASI DÜNYA VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM ŞEÇMELERİ ESKİŞEHİR / TÜRKİYE 23 – 25 EYLÜL 2011


    SONUÇLAR

    Vücut Geliştirme Büyük Erkekler – 65

    1 Şahin İrencin
    2 Fatih M Cömert
    3 Ahmet Yüksel
    4 Murat Polat
    5 Aysa Pakyapan
    6 Hasan Gül
    7 Cemal Kocatürk
    8 Hüseyin Özkan
    9 Emrah Yılmaz
    10 Sedat Özaydın
    11 Ahmet Kanat

    Vücut Geliştirme Büyük Erkekler – 70

    1 Orhan Karaağaç
    2 Mustafa Genç
    3 Onur Kaya
    4 Hüseyin Akçay
    5 Özcan İyik
    6 Adem Görmek

    Vücut Geliştirme Büyük Erkekler – 75

    1 Mahmut Irmak
    2 Semih Boğa
    3 Murat Tonya
    4 Zeki Akbay
    5 Azmi Güler
    6 Baran Ateş
    7 Alpay Talay
    8 Cüneyt Özdemir
    9 Vasıf Fitoz
    10 Mert Soyusinmez

    Vücut Geliştirme Büyük Erkekler -80

    1 Hakan Gümüş
    2 Ersoy Ayçelik
    3 Tolga Yıldız
    4 Server Dağlı
    5 Tayfur Yılmaz
    6 Bora Özbucak
    7 Güner Tuzcu
    8 Ergül Çimen

    Vücut Geliştirme Büyük Erkekler – 85

    1 Savaş Kesme
    2 Cansun Özbaş
    3 Aydın Doğan
    4 Halil Bostancı
    5 Adem Yaştaş
    6 Sercan Tanrısever

    Vücut Geliştirme Büyük Erkekler – 90

    1 Gürsoy Değirmenci
    2 Rıdvan Koç
    3 Erdem Gültekin
    4 Reşat Gül
    5 Gökhan Durukan

    Vücut Geliştirme Büyük Erkekler – 100

    1 Muammer Gökmen
    2 Ali M. Demirtaş

    Vücut Geliştirme Büyük Erkekler + 100

    1 Murat Şenyiğit
    2 Serkan Reisoğlu
    3 Hakan Göçtürk
    4 Akın Yarıcı

    Vücut Geliştirme Büyük Erkekler Owerall Mahmut Irmak
    MASTERLAR 40-49 -70 KG

    1 İSMAİL H. YILDIZEL
    2 ALİ İ. YÜKSEKKAYA

    MASTERLAR 40-49 -80 KG

    1 KUTBETTİN BULUT
    2 CENGİZ GÜÇLÜ
    3 ALİ CEM
    4 BÜLENT DEMİREL
    5 İLHAN KUKU
    6 FİKRET YEŞİLYURT
    7 KAMİL LEVENT YAVUZ

    MASTERLAR 40-49 -90 KG

    1 HASAN ILGIN
    2 YUSUF EVYURT
    3 HASAN M.ATATEPE
    4 HAKAN ÇOŞKUN
    5 ERTAN UZUN
    6 ABDULBAKİ ÇELİK

    MASTERLAR 50-59 (OPEN)

    1 FARUK ARDA HORHOR
    2 MUSTAFA PARLAK
    3 MEHMET DİDİN
    4 MAHMUT AKCAN
    5 NİYAZİ ÇANBAZ

    MASTERLAR 60 YAŞ ÜZERİ

    1 ABDÜLBAKİ KÖSEAHMETOĞLU
    2 YAŞAR GÜNDÜZ
    3 ERDAL ÇOŞKUN
    4 ABDULBAKİ ŞİMŞEK
    5 M.KEMAL YÜKSELEN

    KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER 1.68cm

    1 KORAY UÇAR
    2 FUAT DEMİRCİ
    3 HAYRETTİN CEM ATEŞ
    4 AYHAN DURMUŞ
    5 TAYFUN YAMANARDA
    6 SERHAT EKMEK
    7 BAYRAM KOÇAK

    KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -1,71cm

    1 FURKAN ÜÇTÜRK
    2 A.İDRİS BAŞARAN
    3 MEVLÜT BAŞTAŞ
    4 İ.ÇAĞDAŞ ELATİK
    5 SEYDİ ALİ TUNCA

    KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -1,75cm

    1 KEMAL UYSAL
    2 RIFAT SİPHAİOĞLU
    3 BÜLENT CENGİZ
    4 RESUL DEMİR
    5 ZEKİ ÇELİK
    6 ALİ AKKUŞ
    7 SERHAT ERDOĞAN
    8 AHMET ULUIŞIK
    9 CANER CANDAN

    KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER +1,80cm

    1 ERSİN ADAKLI
    2 SUAT KILINÇ
    3 OGUZHAN ÜMİT KAN
    4 GÜRSEL YANARDÖNER
    5 GÖKHAN DEMİRTAŞ
    6 FERHAT DEMİRCİ
    7 METİN YAĞLI
    8 ŞÜKRETTİN TOPRAK

    KLASİK VUCUT GELİŞTİRME OWERALL ERSİN ADAKLI

    ÇİFTLER VÜCUT GELİŞTİRME (OPEN)

    CANSUN ÖZBAŞ
    ZELİHA ESMER

    VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK BAYANLAR (OPEN)

    ZUHAL ÖZKAN

    FİTNESS BÜYÜK BAYANLAR (OPEN)

    1 AYŞE ELVAN SONGUN
    2 SULTAN SARITAŞ

    BODY FİTNESS BÜYÜK BAYANLAR (OPEN)

    ZELİHA ESMER
    AYŞE SENEM SERHATLI

    FİTNESS GENÇ BAYANLAR (OPEN)

    PINAR SABAR

    WELLNESS BÜYÜK BAYANLAR

    1 AYŞEGÜL ŞAHİN
    2 AYŞEM ÜLKENCİLEREKİCİ
    3 ÖZLEM KARGINER
    4 EMEL SALMAN
    5 MELTEM KARGINER
    6 ESRA PAMUK

    WELLNESS GENÇ BAYANLAR

    1 DİDEM ÜNLÜTAŞKIRAN
    2 BURÇİN KÖŞKER
    3 MERVE RENÇBERELİ
    4 EBRU SALMAN
    5 GİZEM DEMİRER
    6 ESRA PAMUK

    VÜCUT GELİŞTİRME GENÇ ERKEKLER -75KG

    1 BURAK GÜLLÜ
    2 AVNİ BİLGİ
    3 MURAT ÖZOĞLU
    4 LÜTFÜ PINAR
    5 HASAN KIRCAN
    6 CAN KURUM
    7 M.SERDAR GÖKHAN
    8 MAHMUT ÖZDEMİR
    9 ÖMER O. TİMUÇİN

    VÜCUT GELİŞTİRME GENÇ ERKEKLER +75KG

    1 HARUN YILMAZ
    2 YAŞAR NADİ GENÇER
    3 ERSİN ULUSOY
    4 ÖMER EVCİ
    5 İSMAİL Ç. ÇUBUKÇULAR
    6 MESUT KARAASLAN

    KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME GENÇ ERKEKLER -1,75cm

    1 FERFAT MAGAN
    2 AYHAN KÖSE
    3 ALİ ESEN
    4 ALİ CEYLAN
    5 MEHMET T. SOYDAN
    6 M.MUSTAFA KATKAT
    7 FIRAT KURUGÖL
    8 ALİ ŞAHİN BICAKCI

    KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME GENÇ ERKEKLER +1,75cm

    1 BARIŞ KIVRAKDAL
    2 MERT AKBULUT
    3 YUNUS E. ALİHANOĞLU
    4 BATUHAN BAYRAKTAR
    5 ONUR ÖNDERÖZ
    6 CAHİT GELENER
    7 BERK GÜLDAL

    FİTNESS GENÇ ERKEKLER (OPEN)

    1 HÜSEYİN C. TURGUTOĞLU
    2 HASAN MAMALI
    3 YUSUF CAN İLERİ
    4 FERCAN PEKSOY
    5 EMRAH SERÇE
    6 CEM YEGEN

    FİTNESS BÜYÜK ERKEKLER (OPEN)

    1 TURGAY ATEŞ
    2 MUSTAFA BEHLÜL
    3 METİN SEKİ
    4 VOLKAN DOĞAN
    5 İBRAHİM K. ÖZEN
    6 ALİ ÖZTÜRK
    7 C.KORKMAZ AĞDAŞ
    8 SERKAN PİŞKEN

    ÇOCUK FİTNESS 2003-2000

    1 DOĞA ELEN UYGUN
    2 MİNEL ÖZTÜRK
    3 İREM NUR ÖZTÜRK
    4 EBRU ALTINEL
    5 İREM ÖZKÜTÜK
    6 FULYA BÜYÜKLEBLEBİ
    7 İZEL ÇEVİK
    8 İCLAL ÜNSAL
    9 GAMZE NAR
    10 İREM YAMAN
    11 MUAZZEZ SARIKÇIOĞLU
    12 NAZİRE BESLER
    13 YAĞMUR CABBUR
    14 YAREN YANIT

    ÇOCUK FİTNESS 1999-1996

    1 İREM BÜYÜKKAFES
    2 SİNEM ÇİFTCİ
    3 BURCU GÜZELBAY
    4 AYSU GÜZELBAY
    5 YAREN CABBUR
    6 AYÇA ATILGAN
    7 DİLEK İNAL
    8 İREM ÇETİN
    9 MEDİHA DEMİREL
    10 BUKET ÇALIŞKAN

    2011 Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası

    asdasd