TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM AVRUPA SEÇMELERİ
VÜCUT GELİŞTİRME ANYALYA- KEMER 27-31 MART 2013 BÜYÜK ERKEKLER RESMİ SONUÇLAR
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -65 KG
1. KENAN YILDIZ İSTANBUL
2. İBRAHİM EFE MANİSA
3. DURUKAN DUYAR İZMİR
4. SERHAT EKMEK İSTANBUL
5. YILMAZ ERTÜRK MASİST
6. HAKAN CİRİTOĞLU İZMİR
7. ENES ÜNAL İSTANBUL
8. OLGUN ÇAKIR İSTANBUL
9. VOLKAN BAYINDIR İZMİR
10. DENİZ ARSLAN DİYARBAKIR
11.MUSTAFA EMİRBAŞOĞLU KAHRAMAN M.
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER 70 KG
1. İSA KAYA KOCELİ
2. TUNA SİLECEK KOCELİ
3. SAFFET EFE MANİSA
4. KÜRŞAT NURAL İSTANBUL
5. H. MURAT SAKAOĞLU İSTANBUL
6. ÖZCAN GÖKSU İSTANBUL
7. AHMET DEMİRKAYA YALOVA
8. HÜSEYİN AKÇAY DİYARBAKIR
9. CEMRE ÖZDEMİR İSTANBUL
10. ABDULLAH AVCI DİYARBAKIR
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER 75 KG
1. MUSTAFA GENÇ İSTANBUL
2. FERHAT AKYOL SAMSUN
3. ÖZCAN İYİK İSTANBUL
4. ERSİN TEMEK SAMSUN
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER 80 KG
1. MURAT TONYA İSTANBUL
2. FARUK A. HORHOR İSTANBUL
3. SELİM TARAKCI İSTANBUL
4. MURAT KEKEÇ İSTANBUL
5. YETİŞ AKÇÖLTEKİN KOCELİ
6. T. TOLGA CANBATAR MERSİN
7. CİHAN SUERMAN ANKARA
8. AYHAN TOPAL İZMİR
9. ERKAN KOÇER MUĞLA
10. MEHMET HINÇ İSTANBUL
11 ERMAN BAŞ İSTANBUL
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER 85 KG
1. CENGİZHAN IĞDIR BALIKESİR
2. BÜLENT ATALI TRABZON
3. UĞUR SEZER İSTANBUL
4. LOKMAN İÇEN ANKARA
5. Y.FIRAT ERGENEKON AFYON
6. EMRAH YILDIZ İSTANBUL
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER 90 KG
1. YİĞİT KUŞBEYGİ İSTANBUL
2. ÖMER DÖVER İSTANBUL
3. YAVUZ OYMAK İSTANBUL
4. RIDVAN KOÇ İSTANBUL
5. CİHAN DARAL İSTANBUL
6. ERDAL UTAR GAZİANTEP
7. GÖKHAN ERDEM ANKARA
8. HÜSAMETTİN CABİROĞLU HATAY
9. KAĞAN ÖZBE ANKARA
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -95 KG
1. H. GÖRKEM GÜRSOY ANKARA
2. AKIN YARICI İSTANBUL
3. SERKAN KAYA İZMİR
4. M.ERDEM TÜRKÖZ ADANA
5. MAHMUT ŞEN İZMİR
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -100 KG
1. M.EMRE YILDIZ ANKARA
2. ENES ERKEN İSTANBUL
3. MEHMET ERTÜRK ANKARA
4. FATİH ERKOL MUĞLA
5. ÖZGÜR ÇELİK ANKARA
6. HAZAR İŞCAN İZMİR
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER +100 KG
1. BİLGEHAN KOÇ MUĞLA
2. ERSİN KURUEL İSTANBUL
3. RIZA ŞAHİN ANKARA
2013 Antalya TÜRKİYE Büyük Erkekler Vücut Geliştirme Overall :
CENGİZHAN IĞDIR