2014 Ifbb Masterlar ve Gençler Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası

    6672
    0
    PAYLAŞ

    2014 Ifbb Masterlar ve Gençler Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası Meksika’da yapıldı. 37 Ülkeden vücut geliştirme sporcularının katıldığı yarışmada Türk Milli vücut geliştirme takımımız takım halinde 6’ıncı sırayı aldı. Yarışmaya katılan sporcularımız arasında en iyi dereceyi

    Junior Men’s Physique 175 cm kategorisinde yarışan Ali Akcan Dünya ikincisi olarak kazanmıştır.

    Ali Akcan
    Ali Akcan

    2014 Ifbb Masterlar ve Gençler Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası Sonuçlar

    Master Men’s Classic Bodybuilding 40-49 yaş

    1 Cristian Martinez Spain
    2 Bogdan Nowakowski Poland
    3 Brian Emmerson Australia
    7 Levent Senal Turkey

    Master Men’s Classic Bodybuilding over 50 yaş

    1 Petr Boar Czech Republic
    2 Mieczysław Nowacki Poland
    3 Jhon Davi Spain
    6 Ismail Hakki Turkey

    Master Men’s Classic Bodybuilding OVERALL Cristian Martinez Spain

    Master Men’s Bodybuilding 50-59 yaş 80 kg

    1 Jose Leo Flores Mexico
    2 Carlos Menendez Spain
    3 Philippe Eichler France
    11 Hakan Asar Turkey

    Master Men’s Bodybuilding 50-59 yaş over 80 kg

    1 Jose Carlos Rebolo Portugal
    2 Luiz Carlos Pereira Sarmento Brazil
    3 Wolfgang Schober Austria

    Master Men’s Bodybuilding 60-65 yaş

    1 Alexander Yashankin Russia
    2 Werner Zenk Germany
    3 Farang Rahimly Sweden
    9 Aziz Uksal Turkey
    11 Yasar Gunduz Turkey

    Master Men’s Bodybuilding over 65 yaş

    1 Esmat Sadek Abdalla Egypt
    2 Rafael Vera Spain
    3 Enrique Pardo Ruiz Mexico

    Junior Men’s Classic Bodybuilding Open

    1 Erik Halaska Slovakia
    2 Jakub Prchal Czech Republic
    3 Viacheslav Fedorenko Ukraine

    Junior Men’s Bodybuilding up to 75 kg

    1 Evgeny Bayazitov Russia
    2 Mohamed Khaled Embaby Egypt
    3 Remon Samy Aziz Abdou Egypt

    Junior Men’s Bodybuilding over 75 kg

    1 Hassan Mostafa Abdalla taha Egypt
    2 Piotr Borecki Poland
    3 Behrooz Tabani Abarghani Iran

    Junior Men’s Bodybuilding OVERALL Evgeny Bayazitov Russia

    Junior Women’s Bikini Fitness up to 160 cm

    1 Danitza Espino de Dios Mexico
    2 Iwona Kowalska Poland
    3 Paula Macior Poland

    Junior Women’s Bikini Fitness up to 166 cm

    1 Lone Noraas Norway
    2 Alena Prokofeva Russia
    3 Karla Yuritzi Cortes Bardeja Mexico
    5 Dilek Ciuci Turkey

    Junior Women’s Bikini Fitness over 166 cm
    1 Yevheniia Suprun Ukraine
    2 Erika Kandracova Slovakia
    3 Veronika Gulasova Slovakia

    Junior Women’s Bikini Fitness OVERALL Yevheniia Suprun Ukraine

    Master Women’s Bikini Fitness

    1 Karla Maria Moran Mexico
    2 Jenni Levavaara Finland
    3 Gabriella Rakoczi Hungary
    4 Senay Gunay Turkey

    Junior Women’s Bodyfitness up to 163 cm

    1 Mariane Duarte Silca Mexico
    2 Sandra Grajales Romero Mexico
    3 Diana Nohemi Pardo Solis Mexico

    Junior Women’s Bodyfitness over 163 cm

    1 Ellen Elisabeth Berei Norway
    2 Maria Aurora Stanciu Romania
    3 Elin Hassel Finland
    5 Dilara Korkmaz Turkey

    Junior Women’s Bodyfitness OVERALL Ellen Elisabeth Berei Norway

    Junior Women’s Fitness
    1 Dominika Multanova Slovakia
    2 Endla Vaher Estonia
    3 Nikolett Szabo Hungary

    Junior Men’s Fitness

    1 Lucian Constantin Popa Romania
    2 Dario Alejandro Molina Guerra Ecuador
    3 Mihai Bogdan Moruz Romania
    4 Husein Cemturgutoglu Turkey

    Master Women’s Bodyfitness 35-44 yaş

    1 Veronica Gallego Spain
    2 Nadia Isabella Pettersen Norway
    3 Monica Dale Clausen Norway

    21 yarışmacının bulunduğu kategoride Dilek Yasar ilk 15 e girememiştir.

    Master Women’s Bodyfitness over 45 yaş

    1 Robarto Gomez ortiz Spain
    2 Federica Ghezzi Italy
    3 Nina Indset Norway

    Master Women’s Bodyfitness OVERALL Veronica Gallego Spain

    Junior Women’s Physique

    1 Mhaela Beatrice Serban Romania

    Master Women’s Physique

    1 Joanna Romano Spain
    2 Marjorie Beck Brazil
    3 Lisbeth Grape Sweden

    Junior Men’s Physique up to 170 cm

    1 Rigoberto Ramos Lagunes Mexico
    2 Alan Monroy Martinez Mexico
    3 Ivan Rodriguez Gutierez Mexico

    Junior Men’s Physique up tp 175 cm

    1 Pontus Koskelainen Sweden
    2 Ali Akcan Turkey
    3 Angel Gallegos Mexico
    5 Kubilay Erhan Yilmaz Turkey

    Junior Men’s Physique over 175 cm

    1 Oscar Robles Urquidez Mexico
    2 Adam Zajac Poland
    3 Alejandro Medina Casillas Mexico
    5 Nadir Polatci Turkey
    8 Isacan Akhan Turkey
    9 Cihon Kalender Turkey

    Junior Men’s Physique OVERALL Pontus Koskelainen Sweden

    Master Men’s Bodybuilding 40-49 yrs 70 kg

    1 Miguel Angel Lopez Spain
    2 Wellington Daniel Luna Mera Ecuador
    3 Alain Pages France
    19 Yarışmacının katıldığı kategoride Murat Karatekin ilk 15 girememiştir.

    Master Men’s Bodybuilding 40-49 yrs 80 kg

    1 David Millan Lara Mexico
    2 Karim Boumazza France
    3 Bagher Nosratnejad Iran

    Master Men’s Bodybuilding 40-49 yrs 90 kg

    1 Emmerson Pereira de Almeida Brazil
    2 Fausto Enrique Caicedo Caicedo Ecuador
    3 Luis Angel Bermudez Colombia

    Master Men’s Bodybuilding 40-49 yrs over 90 kg

    1 Horst Wetterau Germany
    2 Ramon Gonzalez Spain
    3 Mario Kapser Germany

    Master Men’s Bodybuilding OVERALL Jose Carlos Rebolo Portugal

    Master Men’s Physique

    1 Luis Orlando Velasquez Panama

    2014 Ifbb Masterlar ve Gençler Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası Resimler

    asdasd