2014 Mr. Olympia Medya Konferansı

  2679
  0
  PAYLAŞ

  2014 Mr. Olympia Medya Konferansı yapıldı. Konferans esnasında Kai Greene ve Phil Heath atışmaları güne damgasını vurdu.2014 Mr. olympia yarışması öncesi iki vücutcununda stresli ve bir o kadarda hazır oldukları her hallerinden belliydi. En çok alkış alan vücutcular Dennis Wolf, Big Rammy, Kai Greene ve Phil Heath oldu.

  Her yıl Bob Cicherillo nun sunumuyla gerçekleşen Konferans bu sefer Dennis James ortak sunumuyla oldukça renkli geçti.

  Kai Greene normal, sakin kişiliğini dışına çıkarak Phil Heath’e atak etmesi sonucu Phil Heath 3 kere onu Las Vegas da geçtiğini ona üç kere yenildiğini bağırarak hatırlattı. Daha sonra Phil Heath geçen yıl vefat eden babası için bu yıl hazırlandığını ve ona bu şampiyonluğu adayacağını söylediği an Kai Greene baban geçen yıl vefat etmiş biz 2014 yılındayız ve geçen yılda aynı şeyi yaptığını 2013’ün geride kaldığını söyleyince ortam iyice gerildi masalar yerinden oynadı ve sert atışmalar yaşandı ve buda 2014 Mr. Olympia podyumunu iyice ısıtacak, 2014 Mr. Olympia podyumu konferansdan sonra adeta birbirine düşman kesilen iki savaşçıyı müthiş bir düello için ağırlıycak.

  Kai Greene cephesinden konferansa bakıcak olursak, Phil Heath’i fazlasıyla kızdırmayı hormonlarını altüst etmeyi başardığını ve fazlasıyla onu tedirgin ettiğini söyleyebiliriz bu ne derece podyuma yansıycak hep beraber görücez. Diğer vücutçular gayet sakin göründüler ve bu tartışmaya ortak olmadılar. Bob Cicherillo’nun kim bicepslerini göstermek ister çağrısına vücutçulardan herşeyi podyuma bırakıyoruz cevabını aldı ve soğuk başlayan üst düzeyde sataşmaların yaşandığı konferans biraz yumuşayarak sona erdi.

  Yazan Edip Toçsoy – Vucutcu.coM

  2014 Mr. Olympia Medya Konferans

  asdasd