Ana sayfa Vücut Geliştirme Yarışmalar Mr. Olympia 2014 Mr. Olympia Prejudging

2014 Mr. Olympia Prejudging

3387
0
PAYLAŞ

Beklenen oldu ve prejudging nerdeyse Kai Greene ve Phil Heath kavgaya tutuşuyordu. Olympia podyumuna sığamayan ikili yan yana itiş kakış savaşı vererek pozvermeye çalıştılar. Kai Greene gene oldukça saldırgan tavırlarıyla adeta Phil Heath ile kavga etmeye çıkmış gibiydi. Hayatım boyunca ilk defa hakemlerin podyuma bağırdığına şahit oldum.

Kai Greene formu beklenildiği gibi üst düzey değildi ancak Phil Heath de bildimiz formunda değildi bana göre her ikiside üst düzey formlarında çıkmadılar. Ancak dakikalar ilerledikçe Kai Greene in formu belirgin bir şekilde düzelmeye başladı bu podyumda çok yaşanan bir olaydır dakikalar geçtikçe vücutcular daha sert daha kondüsyonlu gözükmeye başlarlar Kai Greene bu açıdan bakılırsa iyi bir podyum yaptı ancak Phil tam tersi yerinde saydı diyebiliriz.

Kai daha büyük podyum yapmak için defnisyondan fedakarlık etmiş Phil tam tersi defnisyonuna ağırlık vermiş buda Phil Heath 4 üncü kez Olympia yapıcak.
Dennis Wolf ve shawn rhoden yarın finalde 3 üncülük ve dördüncülük sırası için savaşacaklar. Kai ve Phil de birincilik ve ikincilik için. Big Ramyy kütle olarak en büyük vücutcuda olsa kondisyon defnisyon olarak geride kaldı ilk altı yapma şansı yüksek gecenin en formda vücutcusu Branch Warren oldu ama bu onu ilk beşe sokarmı emin değilim. Big rammy ve Branch Warren beş ve altıncılık için savaşacaklar finalde. Geçen yılki Olympia ile kıyaslandığında bu yıl hayal kırıklığı diyebiliriz. Yarın gece finalde Kai Greene ve Phil Heath kavga etmeden yarışmayı bitirebilirlerse her ikiside ünvanı alabilir ancak Phil Heath bir adım önde finale çıkıcak.

Yazan Edip Toçsoy – Vucutcu.coM

asdasd