2014 Nac Universe Sonuçlar

    4488
    0
    PAYLAŞ

     

    2014 NAC Ms. & Mr. Universe Vücut Geliştirme Şampiyonası Almanyanın Hamburg şehrinde yapıldı. Türk Vücut Geliştirme Milli takımımız kalabalık bir kadroyla 2014 NAC Ms. & Mr. Universe Vücut Geliştirme Şampiyonasına katıldı. Yarışmaya Türk Vücut Geliştirme Milli takımı adına katılan sporcularımızdan Murat Gönül Men Body III kategorisinde üçüncü oldu, diğer kategorilerden madalya çıkaramadık.


    Overall Winners Melanie Kuch (Figure) – Jaime Vergara (Athletic) –
    Eleftherios Sidiropoulos (Bodybuilding) – Lyubov Oleshkevich (Shape)

    Eleftherios Sidiropoulos
    Vücut Geliştirme Şampiyonlar Şampiyonu Eleftherios Sidiropoulos

    2014 NAC Ms. & Mr. Universe Vücut Geliştirme Şampiyonası Sonuçlar

    Men Body I

    1. Andrey Shokin RUS
    2. Aivars Grigjanis LAT
    3. Sascha Hryk GER
    4. Murat Şenyigit CTR
    5. Imre Bodó HUN
    6. Hakan Göçtürk TUR
    7. Giuseppe Milazzo GER
    8. Csaba Ormándi HUN
    9. Marko Tooming EST
    10. Karl Bruder GBR

    Murat Güven (TUR) İlk 10 Sporcu arasına giremeyerek elenmiştir.

    Men Body II

    1. Eleftherios Sidiropoulos GRE
    2. József Bolla HUN
    3. Gabor Debreczeni HUN
    4. Syed Siddiq Hameed IND
    5. Konstantin Briukhanov RUS
    6. Javier Gozalbez ESP
    7. Damian Niemszuk POL
    8. Kris Bosmans BEL
    9. Alexandre Gri FRA
    10. Christos Pistolas GRE

    Men Body III

    1. Jonathan Casimiro PHI
    2. Dmitri Uiba EST
    3. Murat Gönül TUR
    4. Aleksei Shaikin RUS
    5. Jakov Brichenok RUS
    6. Istvan Jenei HUN
    7. Shahin Irani BEL
    8. Mariusz Strzelinski POL
    9. Angel Raul Brao ESP
    10. Artur Stanczak POL

    Men Body IV

    1. Angel Calderon ESP
    2. Kornél Bohos HUN
    3. Vincente Olombrada ESP
    4. Mateo Kroontje NED
    5. Fahrettin Çoroğlu TUR
    6. Michael Baello PHI
    7. Albert Cuesta PHI
    8. Yakup Cavuşgil CTR
    9. Gábor Berek HUN
    10. Daniel Schmidt GER

    Body Over 50

    1. Marc Gollub GER
    2. Stephane Machovic FRA
    3. Detlef Klär GER
    4. Eric Gerst FRA
    5. Brian Conolly GBR
    6. Eric Boursin FRA
    7. Faruk Arda Horhor TUR
    8. Antonio Peddis ITA
    9. Andru Gertz GER
    10. Andrzej Rak POL

    Ms. Figure

    1. Melanie Kuch GER
    2. Lina Jugulyte LIT
    3. Beatriz Gomez ESP
    4. Mariella Scarangell ITA
    5. Laura Veiguela ESP
    6. Filiz Lövenich GER
    7. Katiuscia Arnesano ITA
    8. Pınar Çoban TUR
    9. Birthe Mack GER
    10. Evelina Sadauskaite LIT

    Athletic I

    1. Jaime Vergara ESP
    2. Gedvydas Norkevicius LIT
    3. Didier Cappe FRA
    4. Andrei Chamzinskii RUS
    5. Nikita Komarov RUS
    6. Armin Memic GER
    7. Efe Kurtyılmaz TUR
    8. Richárd Kohári HUN
    9. Gerard Williams FRA
    10. Serden Aksar CTR

    Necmi Polat (TUR), İlk 10 Sporcu arasına giremeyerek elenmiştir.

    Athletic II

    1. Ioannis Leodis GRE
    2. Anton Hrechaniuk UKR
    3. Michael Anders GER
    4. Raul Quel Lopez ESP
    5. Pavel Fedorov RUS
    6. Michal Krajewski POL
    7. Michel Decolle LUX
    8. Orhan Macar GER
    9. Paul Robert Shaw GBR
    10. Stefan Heß GER

    Alper Ataş (TUR), İdris Algan Başaran (TUR), Emrah Yılmaz (TUR), ilk On sporcu arasına giremeyerek elendiler.

    Overall Winners
    Body Overall
    Eleftherios Sidiropoulos (GRE)
    Figure Overall
    Melanie Kuch (GER)

    Athletic Overall
    Jaime Vergara (ESP)

    Ms. Shape Overall
    Lyubov Oleshkevich (RUS)

    asdasd