Activlab Sport Black Wolf Pre-Workout İnceleme

  6343
  0
  PAYLAŞ

  Takviye ürün kullanımı son zamanlarda artış göstermiştir. Bu ürünler yağ yakma ve kas gelişimini arttırma gibi işlevlere sahiptir. Özellikle vücut geliştirme sporu ile ilgilenen kişiler kas gelişimlerinin daha hızlı olmasını isterler. Böylece daha kısa süre içerisinde istedikleri fit görünümlü vücuda kavuşabilirler. Her ne kadar bu tarz ürünlerin kullanımının zararları olduğu söylense de kaliteli sporcu takviyeleri insan sağlığına zarar vermeden kas gelişimini desteklemektedir. Böylece sporcular takviye gıdalarla antrenman sürelerini daha da uzatabilmekte, bu da kas gelişimini arttırmalarını olumlu yönde desteklemektedir. Activlab Sport Black Wolf Pre-Workout sporcu gelişimini destekleyen antrenmanlarda odaklanma ve performansı arttıran kaliteli bir üründür. Bir amino asit takviyesi olan ürün antrenman esnasında kendinizi hem daha enerjik hem de daha güçlü hissetmenize fayda sağlamaktadır. Ayrıca vücuttaki yağların yakılması ve enerjiye dönüştürülmesine yardımcı olan ürün bağışıklık sistemini de güçlendirerek kas kaybını önlemektedir. Sadece bir yönden değil birçok yönden insan vücuduna faydalı olan amino asit takviyesi sizi olumlu yönde etkileyecektir. Activlab Sport Black Wolf Pre-Workout tamamen sporcu vücudunu geliştirmeye yönelik bileşenler içermekte ve antrenmanların daha verimli geçmesine yardımcı olmaktadır. Böylece vücut geliştirme sporcularının daha kısa süreler içerisinde hayal ettikleri vücuda kavuşabilmelerine destek sağlamaktadır. Ürünün içerisinde GDO, Gluten, Hayvansal Gıda ve Domuz Katkı Maddesi bulunmamaktadır. Bu da insan sağlığını tehdit eden ve sağlığa zarar veren hiçbir madde içermediğini gözler önüne sermektedir. Yaklaşık 30 servis kullanabileceğiniz ürünü her servis başına 10 gr kullanmanız gerekmektedir. Bu oranı arttırmanız veya azaltmanız sağlığınıza zarar verebileceği gibi olumlu etkisini de en aza indirebilir. Belirtilen kullanım miktarlarına ve şekillerine uyarak Activlab Sport Black Wolf Pre-Workout kullanmanız kısa süreler içerisinde etkisini fark etmenize yardımcı olacaktır. Amino asit takviyesi kas kaybını önlediği gibi kas gelişimini de arttırarak vücudun gelişimine katkı sağlar. Bu nedenle Activlab Sport Black Wolf Pre-Workout daha hacimli kaslara sahip olmak isteyen sporcular tarafından sıkça tercih edilen bir üründür.

  İçerik ve Performans

  Ürünün GDO, Gluten, Hayvansal Gıda ve Domuz Katkı Maddesi içermediğinden bahsetmiştik. 300 Gr olan Activlab Sport Black Wolf Pre-Workout 30 servis kullanılabilmektedir. Her serviste 2 ölçek yani 2 x 5 gr kullanılması tavsiye edilen ürünü antrenmandan önce tüketmeniz gerekmektedir. Toz formda üretilen kompleks bir amino asit  ürünü olan Activlab Sport Black Wolf Pre-Workout yüksek miktarda ornitin ve arjinin içermektedir. Bu içerdiği maddeler sayesinde sporcuların antrenman esnasında daha yüksek performans göstermesine ve daha fazla odaklanmasına yardımcı olmaktadır. Ürünün içerisinde lisin bileşeni de yer almaktadır. Lisin, arjinin maddesinin vücutta daha uzun süre kalmasına yardımcı olmaktadır. Ürün içerisinde kalsiyum, magnezyum, l-tyrosine, kafein, B1, B2, B6 ve B12 vitaminleri ve biotin gibi maddeler yer almaktadır. Bu maddeler sporcuların antrenmanda odaklanmasına ve performanslarının artmasına doğrudan fayda sağlamaktadır. Performans artışına sebep olan Activlab Sport Black Wolf Pre-Workout, sporcuların daha uzun süre antrenman yapabilmelerine ve kas gelişimlerini hızlandırmalarına yardımcı olmaktadır.

  Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

  Ahududu aromalı Activlab Sport Black Wolf Pre-Workout gayet güzel bir aromaya sahiptir. Sporcular tarafından kolay bir şekilde içilebilen ürünün su ile karıştırılarak tüketilmesi önerilmektedir. Başlangıç seviyesindeki sporcular için herhangi bir kullanım önerisi bulunmamaktadır. Spora yeni başlayan vücut geliştirme sporcuları belli bir yol kat ettikten sonra bu ürünü orta seviye kullanıma uygun bir biçimde kullanabilirler. Aksi takdirde yeni başlayan birinin direkt olarak bu ürünü kullanması yan etkiye sebep olabilir. Bu nedenle başlangıç seviyesindeki sporculara ürünün kullanımı önerilmemektedir. Orta seviye sporcular ise 2 ölçek yani 10 gr Activlab Sport Black Wolf Pre-Workout’u 250 ml su ile karıştırarak tüketebilirler. Antrenman öncesinde tüketilmesi tavsiye edilen ürünün herhangi bir zaman dilimi bulunmamaktadır. Yine de antrenmandan en az 10 – 15 dakika önce ürünü tüketmeniz antrenman esnasında ürünün kanınıza karışmasını sağlayacaktır. İleri seviye sporcularda da yine kullanım tavsiyesi orta seviye sporculardaki gibidir. 2 ölçek yani toplam 10 gr Activlab Sport Black Wolf Pre-Workout’u 250 ml su ile karıştırarak içebilirsiniz.

  Fiyat ve Bulunabilirlik

  Sporcu gıda takviyeleri satan mağazalardan veya internet üzerinden Activlab Sport Black Wolf Pre-Workout ürününü rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fiyat performans açısından gayet iyi sayılabilecek bir ürün olan Activlab’ın fiyatı 100 – 150 TL arasında değişmektedir. Kolayca bulunabilen ürün fiyat performans ürünleri arasında yer almakta ve birçok vücut geliştirme sporcusu tarafından da tercih edilmektedir.

  Kullanım Tavsiyesi

  Başlangıç seviyesindeki sporcular için kullanımın tavsiye edilmediğinden bahsetmiştik. Eğer vücut geliştirme sporuna yeni başladıysanız bir süre bu ürünü kullanmadan antrenmanlara devam etmelisiniz. Orta seviye sporcu konumuna geldiğinizde ise antrenman öncesinde Activlab Sport Black Wolf Pre-Workout kullanmaya başlayabilirsiniz. Önerilen kullanım şeklinin dışına çıkmamanız üründen sağlayacağınız faydayı en üst seviyeye çıkartacaktır. Orta seviye sporcular için 250 ml su ile 2 ölçek yani 10 gr kullanılması tavsiye edilmektedir. İleri seviyedeki sporcular için de yine kullanım önerisi aynı şekildedir. 250 ml su ile 2 ölçek Activlab Sport Black Wolf Pre-Workout’u karıştırarak antrenman öncesinde içebilirsiniz. Daha yüksek performans ve odaklanma için kullanım talimatına uyarak ürünü kullanmanız gerekmektedir. Ürünün dozajını arttırmanız vücudunuza olumsuz etki edebilmektedir. Bu nedenle bunu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

  İnceleme Özeti                   

  Toz formda sunulan Activlab Sport Black Wolf Pre-Workout antrenman öncesinde kullanılan bir amino asit türüdür. Antrenman performansını ve sporcuların odaklanmasını arttıran ürün birçok vücut geliştirme sporcusu tarafından tercih edilmektedir. İçerisinde barındırdığı zengin bileşenlerle kas gelişimini desteklerken sporcu performansını arttırarak daha uzun antrenman yapılmasına yardımcı olur. Böylece antrenman öncesinde ürünü kullanan sporcular daha uzun süre antrenman yaparak kas gelişimlerini hızlandırırlar. Bu da istedikleri vücuda daha kısa süre içerisinde ulaşmaları anlamına gelmektedir. Ürün fiyat performans olarak nitelendirilebilecek birçok vücut geliştirme sporcusunun gönül rahatlığı ile tercih ettiği bir üründür.

  asdasd