Aloprotein.com Güvenilir mi ? Şikayet var mı ?

  4695
  0
  PAYLAŞ

  2003 senesinde Ömer Karakol,Murat Karakol,Emir Karakol ve Gökhan Baş tarafından Kocaeli’de kurulan firma, yurt içinde ve yurt dışında yıllar boyunca sporcuların gıda ihtiyacını karşılamıştır. Özellikle yurt dışında büyük sevkiyatlar yapan firma, 2015 senesinde oluşturduğu sosyal ağ ile ulaştığı kitlesini arttırmıştır. Türkiye’de sporcu gıdalarına verilen önemin artmasını sağlayan aloprotein.com, yüksek kalitesi ve yenilikçi anlayışıyla adını zirveye taşımayı başarmıştır. Yurt dışı piyasasından sonra oluşturulan web sitesiyle Türkiye piyasasında da hızlı bir ivme kazanarak alanındaki diğer öncü firmalarla yarışacak düzeye gelmiştir.

  Bulunduğumuz sene içerisinde oluşturulan bir marka olmasına rağmen müşterilerin yaptığı olumlu feedbackler ve ürünlerin yüksek kalitesi sebebiyle oldukça hızlı bir şekilde büyüyen aloprotein.com, adını çokça duyurarak hizmetlerine devam etmektedir. Türk sporcularına verdiği destek sayesinde spora verdiği önemi bir kez daha gösteren kuruluş, aloprotein.com markası ile milli sporcumuz Ersin Kuruel ve ilk profesyonel MMA dövüşçümüz Murat Kazgan’ın sponsorluğunu yapmaktadır. %100 orijinal sprocu gıdalarını uygun fiyatlar, hızlı ve güvenilir kargo ile müşterilerine ulaştırmakta ve sipariş edilen ürünler dışında müşterilerini memnun etmek için protein bar, shaker,mousepad,açacaklı magnet,anahtarlık, pill-box, l-carnitine gibi ufak hediyeleri de siparişe eklemektedir.

  Sporcular için çok geniş bir gıda seçeneğine sahip olan aloprotein.com web sayfası ayrıca canlı destek vererek insanları ücretsiz olarak bilgilendirmektedir. Geçtiğimiz günlerde alo protein genel koordinatörü ile tanışma fırsatını yakaladım ve kendisini böyle büyük bir hizmete öncülük ettiği için tebriklerimi sundum. Sporcu gıdaları ve markası hakkındaki konuşmamızın devamında amaçlarının müşterilerini %100 memnun etmek olduğunu ve her konunda yardımcı olacaklarını belirtti.

  Supplement seçimlerinde fiyatların uygun olması tabi ki önemli. Ancak asıl önemli olan ürünün orijinalliği ve kalitesinin yanında uygun fiyatlı olabilmesidir. Bunun yanında sipariş esnasında ve ulaşımda kuruluşun alakası, siparişlerinizi sorunsuz teslim etmesi çok önemlidir. Bunu fazlasıyla yerine getiren aloprotein.com, yaptığı başarılı reklam çalışmaları ile markalaşma ve alanında tek olma yolunda hızlı bir şekilde devam ediyor. Sadece sporcu gıdaları ile yetinmeyip sayfasında birçok spor aksesuarlarına da yer veren aloprotein.com, bir sporcunun ihtiyaç duyacağı her şeyi içinde bulundurmuş. Eğer sizde bir sporcuysanız ve kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız, Türkiye’de oldukça az birkaç firmada bulabileceğiniz bu hizmetin tadını çıkarın.

  PAYLAŞ
  Önceki makaleBCAA Kullanımı
  Sonraki makaleSoya Filizi

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  asdasd