Ana sayfa Sporcu Gıdaları Amix Optiwhey CFM Instant Protein İncelemesi

Amix Optiwhey CFM Instant Protein İncelemesi

4733
0
PAYLAŞ

Sporcular için en iyi proteinlerden biridir. Amix Optiwhey CFM toz formda olup whey protein ürünüdür. Hızlı bir emilime sahip olan bu ürün özellikle spor sonrası alınabilecek en iyi protein ürünlerinden biri olarak nitelendiriliyor.  Sporcuların protein ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gidermelerine yardımcı olan bu ürün Türkiye’de geniş bir pazara sahiptir. İleri seviye spor yapanlar için özellikle son derece önemli bir üründür. Ürünün içeriğinin ne olduğuna performans etkisine, kullanım şekline, tadı ve fiyatına isterseniz göz atalım. Öncelikle Amix Optiwhey CFM Instant Protein 2250 Gr ürününün nasıl bir içeriğe sahip olduğundan ve performansından bahsedelim.

İçerik ve Performans

Ürünün sporcular açısından etkisi oldukça büyük. Sporcuların gereken protein ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gideren ve spor sonrası özellikle ileri seviye spor yapanlar oldukça yararlı olan bu ürün toz formda üretilen bir whey protein ürünüdür. Ürünün dikkat çeken özellikleri arasında %90 orana sahip içerdiği İzole whey protein oranı yer almaktadır. Bir servis içeriğinde 24 gr protein içeren Amix Optiwhey CFM Özel üretim teknolojisi ( CFM ) sayesinde hızlı bir emilim oranına sahip olmaktadır. Ürünün çok düşük derecede yağ, şeker ve karbonhidrat oluşturması neredeyse yok denecek kadar az bir orandır. Amix Optiwhey CFM ayrıca düşük laktoz oranı ve aspartam içermemesi yönüyle dikkat çekmektedir. Sporcuların protein ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gideren bu ürün ayrıca sporcularının kas gelişiminde çok önemli bir destek sağlamaktadır. İçerisinde yer alan yüksek oranlı amino asitler ile kasların onarımında da etkilidir. Performans yönüyle ürün sporcular açısından güç alma ve dinç olma yönüyle etki sağlar. Amix Optiwhey CFM  Instant Protein 2250 Gr ürününü içerik ve performans yönüyle ele aldık şimdi ise ürünü lezzet ve kullanım kolaylığı yönüyle ele alalım.

Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Ürünü lezzet ve kullanım kolaylığı yönüyle ele alalım. Öncelikle Amix Optiwhey CFM ürünü toz formda olan biri ürün olduğu için su ile karıştırılarak tüketilmektedir. Bu yönüyle toz olarak tüketilen bu ürünlerin lezzet açısından da oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Birçok sporcu tiksindiği gıda takviyelerini bu yüzden bile almıyor. Fakat Amix Optiwhey CFM ürünü tat olarak sizi memnun edecek bir aroma ile taçlandırılmış. Genellikle Çilek – yoğurt olarak satışa sunulan Amix Optiwhey CFM, vanilya aromalı olarak da satılabilmektedir. Ürünün kullanıcılar tarafından tat anlamında beğenildiğini söyleyebiliriz. 1 ölçeğinin 350 ml su ile karıştırılmasıyla tüketilen bu ürünü aldığınızda lezzet yönüyle hiçbir şekilde pişman olmayacağınızı söyleyebiliriz. Protein gıda takviyenizi iyi bir aromayla süsledirip kullanımda size mutluluk veren bu ürünü size belirttiğimiz aroma çeşitlerinden biri ile satın alabilirsiniz. Şimdi ürünün fiyat ve bulunabilirliğine bir göz atalım.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Amix Optiwhey CFM ürününü sporcular için iyi bir protein takviyesi. Birçok sporcu tarafından tercih edilen Amix Optiwhey CFM birçok web sitesinde kolaylıkla bulabileceğiniz bir üründür. Ürünün geniş bir pazara sahip olması firmaların rekabet piyasasındaki fiyatlarını da düşürmesini sağlamış. Öyle ki ürün ilk zamanlarında 300 – 350 TL fiyat aralığındayken şuan piyasada 240 – 280 lira arası değişen fiyatlardan satışa sunuluyor. Ürünün önerilen servis sayısı 75. Bu ürünü kullanmak isteyenler için ürününü hangi fiyatlardan bulabileceğinizden bahsettik. Şimdi de gelelim ürünün kullanım tavsiyelerine. Bildiğiniz gibi üründen fayda almak istiyorsanız size önerilen kullanım tavsiyeleri ile tüketmeniz gerekir. Peki o tavsiyeler ne ?

Kullanım Tavsiyesi

Ürünün kulanım tavsiyesi oldukça kolay talimatlardan oluşuyor. Ürünü kullanmak isteyenler belirtilen kullanım tavsiyelerinin dışına çıkmamalıdırlar. Öncelikle ürün 75 servisten oluşup 1 servisinde 30 gr ürünün 350 ml su ile karıştırılmasıyla kullanımı tavsiye edilmektedir. Ürünün 3 evresi bulunuyor. Başlangıç ve orta seviyelerde bu ürünü spordan hemen sonra 1 ölçek ( 30gr ) tozu 350 ml su ile karıştırarak tüketmeniz gerekmektedir. Ürünün ileri seviyesinde ise bu ürünü yine aynı ölçek ve aynı miktar su ile spordan 45 dakika önce ve spor sonrası hemen kullanmanız önerilmektedir. Kullanım yönüyle oldukça kolay bir kullanıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik tat yönüyle de sizi tiksindirmeyecek bir ürün olması kullanımda sizi zorlamayacaktır. Bu ürünün hamilelerden ve 18 yaş altı kişilerden kesinlikle uzak tutulması önerilip Amix Optiwhey CFM ürünün kullanım tavsiyeleri dışında kullanılmaması önerilmektedir. Ürünün kullanım tavsiyelerinin nelerden oluştuğunu öğrendiniz. Şimdi ise inceleme özeti ile ürünü baştan sonra bir mercek altına alalım.

İnceleme Özeti

Ürünü şöyle genel olarak bir gözden geçirelim.  Sporcular için en iyi protein takviyelerinden biri olan Amix Optiwhey CFM Instant Protein 2250 gr whey protein ürünü olmakla birlikte toz formda satışa sunulmaktadır. Cfm üretim teknolojisi ile hızlı bir emilime sahip olan Amix Optiwhey CFM’nin içeriği %90 Izole whey proteinden oluşuyor. Sporcuların protein ihtiyacının hızlı bir şekilde giderilmesine yardımcı olan bu üründe ayrıca sporcuların kas gelişiminde büyük bir etkiye sahip olan amino asit içermesi de sporcular için kas onarımı ve kas gelişimi açısından oldukça önemli. Ürün toz halinde satılan biri ürün. Bu yüzden ürünü temin edenler 1 ölçek ( 30 gr ) tozu 350 ml ile karıştırıp öyle tüketmeliler. Ürünün yukarıda belirttiğimiz kullanım tavsiyelerini dikkate alarak tüketilmesi gerekmektedir. Toz ürün olduğu için tat bakımından merak edenler ürünün çilek yoğurt, vanilya gibi karışım ve aromasının olduğunu söyleyebiliriz. Amix Optiwhey CFM yağ, şeker ve karbonhidrat oranlarının çok düşük seviyelerde olması nedeniyle de beğenilmektedir. Ürünü satın almak isteyenler ürünün piyasada 240 – 280 TL arası bir fiyattan satışa sunulduğunu görebilirler. Ürünü satın almak isteyenler ürünü orijinal bir ürün olduğuna dikkat etmelilerdir. Amix Optiwhey CFM Instant Protein 2250 Gr ürününü sizler için inceleme özeti ile tekrar gözden geçirdik. Bu bilgiler ışığında son derece faydalı bir protein takviyesi olan Amix Optiwhey CFM ürününü almanızın akıllı ve yararlı bir tercih olacağını söyleyebiliriz.

asdasd