Bacaklar İncelir Mi?

  2255
  0
  PAYLAŞ

  İnce bacaklara sahip olmak bir çok kadının hayalleri arasındadır. Bu konuda işe önce bacaklarınız daha ince olmasını mı yoksa yağsız ve selülitsiz olmasını mı istediğinize karar vererek başlamalısınız. Bir çok kadın bacaklarındaki yağ ve selülitten kurtulunca aslında istedikleri şeyin ince bacaklar değil daha dolgun ve yağsız bacaklar olduğunun farkına varmaktadır. Bacaklarınızın kalınlaşmasının sebebi aldığınız fazla kilolar olabilir. Aldığınız kilolar tüm vücuda dağılmaktadır. Bacaklarınızın biraz incelmesini istiyorsanız yaklaşık 3-4 kilo vermeniz yeterli olacaktır. Doğru fitness çalışmaları ile kilo verirken oldukça cılız, zayıf bacaklar yerine ince, yağsız ve sımsıkı gözüken bacaklara sahip olabilirsiniz.

  Kalın Bacakları Estetik Cerrahi İle İnceltmek

  Kalın bacaklarınızı inceltmenin bir diğer yolu da estetik ameliyatlarıdır. Bacaktaki yağlar çeşitli yollar alınıyor ve bacağın büyük kısmı kas olduğu için kasın bir kısmı eritiliyor bu sayede bacağın incelmesi sağlanıyor. Bu yöntem oldukça kolay olmasına rağmen operasyon sonrasında beslenmenize dikkat etmezseniz aynı sorunlar tekrar ortaya çıkacaktır. Bunun yerine sağlıklı beslenerek ve çeşitli egzersizler yaparak hem çok daha sağlıklı kalabilir hem de daha çekici bacaklara sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda operasyonlar sonucunda ortaya çıkabilecek morluk ve deformasyon gibi sorunlarla uğraşmadan egzersizlerle bacaklarınızı eşsiz bir görüntüye sahip hale getirebilirsiniz.

  Bacakları İnceltirken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

  Daha seksi bacaklara ulaşmak için egzersiz yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bacağı çalıştıran bir çok hareket basen ve kalçayı da etkilemektedir. Bazı yanlış egzersizler bacak ve kalçanın tek parça ve düz görünmesine sebebiyet verebilir. Yani daha seksi bacaklara sahip olmak isterken hezimete uğrayabilirsiniz. Egzersiz seçiminde bir uzmana danışmanız hem egzersiz yapacağınız süre hem de hayallerinizdeki şekillere sahip çekici bacaklara sahip olmanız için daha avantajlı olacaktır.

  asdasd