Dyamtize Iso 100 Hydrolyzed %100 Whey Protein Tozu

  3960
  0
  PAYLAŞ

  Birçok sporcu tarafından uzun yıllardan beri kullanılan bu protein tozu bünyesinde barındırdığı oldukça dengeli maddelerle insanlara büyük bir imkân sunmaktadır. Protein tozuna dair hemen her şeyi oldukça mantıklı ve dengeli bir şekilde oraya koyan Dyamtize bu modelinde de kaliteden şaşmayarak bizlere kusursuz bir protein tozu sunuyor. Yıllar boyunca bu sektörde hizmet cermiş olan oldukça büyük bir firmadır. Bu firma supplement üreticileri ve firmaları arasında oldukça başarılı bir yere sahip. Firmanın geçmişi 1994’lü yılların başına kadar dayanmakta oldukça köklü bir yapıya sahip olması nedeniyle de bu kadar kaliteli üretimler yapıyor. Dyamtize markasının başyapıtı sayılabilecek Iso 100 Hydrolyzed modeliyle gerçek protein içeriğinin faydasını yaşayacaksınız. Hemen bu esrarengiz kutunun içerisinde sizleri neler bekliyor bunlara bir göz atalım.

  İçerik Ve Performans

  Bu protein tozunu diğer protein tozlarından ayıran en büyük özellik hızlı emilmesine yardımcı olan hidrolize yapısıdır. Bu yapısı sayesinde kullanımı sonrasında oldukça hızlı bir şekilde protein oranını vücuda sunmaktadır. Bunun yanında içerisinde çikolata ve kurabiye aromaları yer alırken sizleri rahatsız edecek hemen hiçbir madde bu kutu içerisinde yer almamaktadır. Diğerlerinde yer alan koku tat veya rahatsız edici kokular bu protein tozunda bulunmamaktadır. Bu kutu içerisinde piyasada yer alan protein oranlarına göre çok daha fazla protein yer almaktadır. Bunun yanında kutu içerisinde yağ ve şeker bulunmamakta, sporcuların protein maddesinden başka hiçbir maddeyi almaması sağlanmaktadır. Her porsiyonda 75 gram protein değeri sunan bu ürün yüksek olmayan ancak tam olarak da dengelenmiş oranda BCAA içermektedir.

  Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

  Bu ürün hem ekonomik hem de tasarruflu bir yapıya sahip olduğundan dolayı oldukça başarılı bir kullanım sunmaktadır. Birçok sporcu günümüzde aktif olarak bu protein tozunu kullanmaktadır. Kullanıcı deneyimlerine bakıldığında ise markanın da önerileri doğrultusunda 3 adet kullanım seviyesi bulunmaktadır. Bu ürün içerisinde kurabiye ve çikolata aromalarıyla oldukça kaliteli bir lezzet sunmaktadır. Bunun yanında içerisinde hiçbir şekilde rahatsız edici bir kokuya neden olacak maddeler bulunmamaktadır. Lezzetine gelindiğinde ise oldukça dengeli ve çekici bir lezzet durumu bizleri beklemektedir.

  Fiyat Ve Bulunabilirlik

  Bu ürün 3 gramlık 73 servis boyutlarına varıncaya kadar kullanılmaktadır. Bu servislerin her birinde alacağınız birim fiyata göre tüketim maliyeti 4 lira civarında seyretmektedir. Oldukça uzun süreli bir kullanıma teşvik eden bu ürün kaliteli yapısıyla herkesi şaşırtıyor. Piyasada bulunan protein tozlarının aksine oldukça uygun bir fiyat skalası sunmaktadır. Fiyatı indirimler ile birlikte oldukça uygun şekilde olmaktadır. Piyasada bu ürünü ortalama olarak 300 lira civarında bir satış fiyatıyla bulabilirsiniz. Bu fiyatın yanı sıra bu ürünü ülke genelinde birçok temsilciden temin edebilirsiniz. Bunun yanında internet siteleri aracılığıyla da büyük indirimleri yakalayarak iyi bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu protein tozu 2013 yılında Dünya genelinde bulunan en iyi protein tozu unvanına sahiptir. Kısacası kalıcı bir kitleye sahip bu tozu hemen her yerde bulabilirsiniz.

  Kullanım Tavsiyesi

  Spora yeni başlayan bir insan için bu protein tozunun kullanım alanı oldukça önemlidir. Bunun yanında kullanırken ne sıklığın baz alınması gerektiği de hemen her sporcunun sağlığı için önem arz etmektedir. Temel kullanım mantığına bakıldığında bu protein tozu spora başlamadan önce günlük kullanım olarak 1-2 ölçek olarak her bir ölçek 300 ml suya karıştırılacak şekilde alınmalıdır. 300 ml su oranı kesinlikle sabit ve oynanmamış olmalıdır. Aksi takdirde bu kullanım tatmin edecek bir sonuç vermeyecektir. İlerleyen dönemlerde veya sporculuğun ilerleyen seviyesinde olup başlayacaklar için de antrenman öncesi ve sonrasında tüketim önerilmektedir. Antrenman öncesinde 45 dakikalık süre zarfını önüne koyarak uygun görülen ölçekte bu ürünü tüketmek fayda sağlayacaktır. Buna ek olarak yine ileri düzey bir sporcuysanız zaten almanız gereken has protein miktarı daha önceden diyet hizmeti aldığınız kişi tarafından adınıza özel olarak belirlenmiştir. Bu protein tozunu oldukça rahat bir şekilde size önerilen oranlarda devamlı olarak kullanabilirsiniz. Su ile karıştırılması evresinde ise hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olarak bu ürünü kullanabilirsiniz. Rakiplerinin aksine oldukça yapılı bir malzemeye sahip olduğundan su karşısında topak oluşumu olmayacak suyla tepkimesi başarılı bir şekilde gerçekleşecektir. Protein tozları arasında oldukça yaygın olarak görülen bu problem bu üründe bulunmamaktadır.

  İnceleme Özeti

  İncelememizin tüm detaylarını bir kenara toplayı bu ürünü alacaklara net bir cevap vermek maksadıyla bu ürünü sizlere bir paragrafta kısaca anlatacağız. Bu ürün piyasada yer alan birçok protein tozuna göre pahalı olarak algılanabilir. Ancak sizlere sunduğu katkılar ve gösterdiği performans bu paranın karşılığını oldukça büyük oranda karşılamaktadır. Fiyat konusunda uygunluk için internet üzerinde yapılan indirimleri takip etmeniz gerekli. Bu indirimleri takip ettiğiniz süre zarfında bu ürünü oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Bunun yanında ürünün kozmetik veya tüketim tarafından hiçbir sorunu bulunmuyor. Yani tüketimi sırasında sizleri rahatsız edecek koku veya tat oluşumuna neden olacak hemen hiçbir madde ürün içerisinde yer almıyor. Su bazlı tüketim için topaklanmayan yapısı ile sizlere kolay bir kullanım olanağı sunuyor. Sporun hangi evresinde olursanız olun sizlerin ihtiyaçlarına büyük oranda cevap verecek olan bu ürün başarılı olmanız yolunda sizlere büyük bir destek veriyor. Bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken tek nokta kullanımı hakkında yeterince bilgiye sahip olmanızdır. Yani kas kütleleriniz için faydalı olacak oranı sporculuk düzeyinize göre iyi bir şekilde belirlemeniz gerekir. Aksi takdirde faydasını göremeyebilir bunun yanında çeşitli sağlık sorunları da yaşayabilirsiniz. Bu gibi tatsız durumların yaşanmaması ve cidden başarıya ulaşmak için sizlerin düzeyine uygun bir kullanım sıklığı belirleyin bizler sizlere bu ürün hakkında ufak kullanım tüyoları verdik ancak en sağlıklısı spor danışmanlığı birine bu konu hakkında danışmaktır. Bu sayede daha sağlıklı sonuçlar elde edeceksiniz ve başarıya ulaşacaksınız.

  asdasd