FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest İnceleme

  7054
  0
  PAYLAŞ

  FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest 500 Gr

  Vücut geliştirme birçok sporcu için tutku haline gelen bir olaydır. Birçok kişi spor salonlarında antrenman yaparak daha fit bir görünüme kavuşmaya çalışmaktadır. Oldukça uzun sürelerde gerçekleşen vücut geliştirme süreci ekstra takviye protein tozları, vitaminler ve keratin’lerle desteklenebilmektedir. Böylece normal şekilde antrenman yapmanız halinde istediğiniz vücuda iki yılda ulaşıyorsanız takviye ürünlerle bu süreci kısaltabilir ve altı aya indirebilirsiniz. Takviye ürünler vücudun ihtiyacı olan maddeleri daha hızlı karşılamaya yardımcı olmaktadır. Bu nedenle normal vücut gelişim hızınız takviye sporcu gıdaları ile artış gösterecektir. FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest 500 Gr da bu sporcu takviye ürünlerinden birisidir. Toz formda yer alan bir PWO yani Pre – Workout ürünüdür. Kompleks bir içeriğe sahip olan Napalm Pre-Contest ürünü içerisinde oldukça yüksek miktarda Beta – Alanin ve AAKG gibi maddeler içermektedir. Bu Nitrik Oksit bileşenler ise sporcuların enerji ve performanslarını arttırmalarına yardımcı olmaktadır. Antrenmandan önce alındığında spor esnasında sporcuların kendilerini daha enerji dolu ve daha güçlü hissetmelerini sağlamaktadır. Bu da daha uzun süre antrenman ve daha fazla kas gelişimi demektir. Bazı kesimlerce bu tür ürünlerin kullanılması zararlı olarak nitelendirilse de doğru şekilde kullanıldığında size zararı olmayacak aksine antrenmanlardan aldığınız verimi en üst düzeye çıkartacaktır. Ölçeklerine ve kullanım zamanlarına dikkat ederek FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest 500 Gr kullanmanız halinde antrenmanlarda kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz.

  İçerik ve Performans

  Sporcu takviye gıdalarında en fazla merak edilen konulardan birisi de ürünün içeriğinde ne olduğudur. Sporcular kullanmak istemedikleri insan sağlığına zarar verdiği kanıtlanan koruyucu maddelerin ve diğer zararlı bileşenlerin, kullanacakları takviye gıdalar içerisinde yer almasını istemezler. FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest 500 Gr ürününde kesinlikle GDO ve domuz katkı maddesi bulunmamaktadır. İnsan sağlığına zararı olan maddeleri barındırmayan ürün içerisinde performans arttırmaya yardımcı olan ve enerji arttıran bileşenler yer almaktadır. Ürün içerisinde C vitamini, Niasin, B6 vitamini, B12 vitamini, Selenyum, Beta Alanine, Arginine AKG, Taurin, kafein, Potasyum, Magnezyum ve Hidrolize Kazein gibi bileşenler barındırmaktadır. Bu maddeler antrenman esnasında size yoğun bir biçimde enerji vererek hem daha az yorulmanızı hem de daha uzun süre antrenman yapmanızı sağlar. Böylece kas gelişiminizi daha hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz. Bunun dışında ürünün diğer takviye ürünlerden çok daha fazla servis oranına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu ürünü satın aldığınızda 88’den fazla servis kullanabiliyorsunuz. Her bir ölçeği 5,6 gr olan FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest ürününde her bir serviste 1000 mg AAKG, su kaybını telafi etmek için Elektrolit İçeriği, her bir serviste 2000 mg Alanin ve Kafein bulunmaktadır. Performansınızı doğrudan arttıracak olan bu ürünü her antrenmandan önce 1 ölçek kullanmanız gerekmektedir. Antrenman esnasında daha pozitif ve daha enerjik bir şekilde çalışmanıza yardımcı olan FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest kilo vermek veya yağ yakmak için uygun bir ürün değildir. Bu nedenle kas gelişimini arttırmak isteyen ve daha fit bir vücuda sahip olma amacıyla çalışanlar için uygundur.

  Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

  Sadece mojito aroması bulunan FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest 500 Gr gayet güzel bir aromaya sahiptir ve rahatlıkla içilebilir. Servis sayısı diğer takviye sporcu ürünlerine göre oldukça yüksek olan FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest, 88’den fazla servis miktarına sahiptir. Her antrenmandan önce bir ölçek kullanıldığını düşünürseniz bu sayı gayet iyidir. Başlangıç seviyesi için herhangi bir kullanım önerisi yoktur. Orta seviye ve ileri seviye kullanımlar içinse antrenmandan 30 dakika önce 1 ölçek yani 5,7 gr kullanılması tavsiye edilmektedir. En uygun kullanım için ölçek sayısına ve kullanım zamanına dikkat etmelisiniz. Böylece üründen sağlayacağınız faydayı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Ürünü su veya süt ile karıştırarak rahatlıkla tüketebilirsiniz. Eşsiz mojito aroması ile gayet kolay kullanılabilen FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest antrenmanlarınızın daha verimli geçmesine ve kendinizi daha enerjik hissetmenize yardımcı olacaktır.

  Fiyat ve Bulunabilirlik

  Ürünü sporcu gıdaları satan mağazalardan veya internet üzerinden sipariş vererek satın almanız mümkündür. Fiyat performans olarak gayet iyi bir ürün olan FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest 500 Gr’ın piyasa fiyatı 150 – 200 TL aralığındadır. 88’den fazla servis sayısına sahip olan ürün uzun süre antrenmanlarda kendinizi daha enerjik ve daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Fiyatı diğer sporcu takviye ürünlerine göre biraz daha fazla olsa da fiyat performans açısından gayet iyi bir üründür. Kullanım sayısının çok fazla olması, vücut geliştirme sporcularının ürünü ilk sıralarda tercih etmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

  Kullanım Tavsiyesi

  FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest 500 Gr’ın oldukça yüksek servis sayısına sahip olduğunu belirtmiştik. Her servis 5,7 gr’dır ve antrenmandan 30 dakika önce tüketilmelidir. Başlangıç seviyesi için ürünün herhangi bir kullanım tavsiyesi bulunmamaktadır. Buna rağmen eğer spora yeni başladıysanız bu ürünü hemen kullanmamanız sizin yararınıza olacaktır. Orta seviye ve ileri seviye kullanımlarda ise kullanım oranı aynıdır. Antrenmandan 30 dakika önce 1 ölçek kullanılması tavsiye edilmektedir. Böylece antrenman esnasında ürün kana karışacak ve kendinizi daha enerji dolu ve iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Düzenli kullanmanız halinde antrenmanlardan alacağınız verimi arttıracak olan FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest kas gelişiminizi de hızlandırmaya yardımcı olacaktır.

  İnceleme Özeti

  Fiyat performans ürünlerinden olan FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest 500 Gr 88’den fazla servis sayısına sahiptir. Uzun süre kullanabileceğiniz ve antrenmanlardan 30 dakika önce alacağınız bir ölçekle kendinizi daha enerjik hissedeceğiniz ürün fit bir görünüme kavuşmanıza ve kas gelişiminizi hızlandırmanıza yardımcı olacaktır. Mojito aromasıyla tadı gayet güzel olan Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest vücut geliştirme sporcuları tarafından tercih edilen kaliteli bir takviye ürünüdür. Antrenmanlarda hem kendinizi daha enerjik ve güçlü hissetmenize, hem de antrenman sürenizi uzatmaya yardımcı olmaktadır.

  asdasd