YONETIMIN BILGISINE;

Vucutcu.coM ve Forumu hakkında yöneticelerin duyuru, güncelleme ve benzeri konulardaki yazıları.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Eylül 17th 2011, 21:17

Edip hoca,nickname yerine herkes gerçek ismini kullansa daha güzel,seviyeli bir ortam olur düşüncesindeyim.Bu mümkün müdür?

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 18th 2011, 00:32

cok cok iyi olur bu konuda istekde bulunanlarin isimlerini degistirebiliriz bence cok isabetli ve seviyeli olur

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Animalize » Ekim 14th 2011, 20:01

Nerdeyse 3 ay olmus bu basligi acali..3 ay cok uzun zamanmis gibi geliyor ama sadece 90 gun..Artik dusunuyorumda forum artik eskisi gibi hic olmayacak.Bu basligi acmanin gururu da bana kalacak :) Tesekkurler Edip abi,yonetimdeki arkadaslarim ve bu zorlu degisim surecinde yorumlariyla bize destek veren daimi uyelerimiz,tesekkurler Turkiyenin en seviyeli ve en kaliteli vucut gelistirme sitesini tekrar diriltiginiz icin...

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ekim 14th 2011, 20:20

evet animalize 3 ay olmus ve benim icimdeki barut ficisinin bir kivilcima ihtiyaci vardi oda bu baslik olmustu bu nedenle sana ilgin ve sonrasi sorumluluk alip tasin altina elini koydugun icin saygim var.

Ama bizler gercekten foruma ilgimizi vermeye baslayali 1 ay oldu yani bu basligin acildigi tarih degil yaklasik bir ay once gercekten siteyle ilgilenmeye basladik ve sonuclar ortada muthis bir degisim guncel capcanli heycanli bir site olduk adeta eski gunlerimize kavustuk ama bana bu yetmez bu sefer sadece canli degil ayrica vucutcu.com un ismine yakisan kalite de olusmali ki zaten bunun icin vucutcu.com un 8 yillik bir birikimi var sadece bizlere bu birikimi dogru degerlendirmek kaliyor.

1 aydaki bu degisimi 1 yil sonrasina tasidigimda ben cok farkli seyler goruyorum ancak simdiden iddali konusmak istemiyorum.

aramiza ksiren ve iskeletide aldik ve bence yonetim kadromuz yavas yavas yerine oturuyor ve cok daha iyi olucak eminim buna ben sitenin gorsel ve kodlamalariyla ilgilenirken ayni zamanda konularida canli tutmaya claisiyorum ancak yonetimdeki arkadaslarimizda benim eksik kaldigim yerleri gayet yerinde dolduruyor ve en onemlisi istekliler hepsine tesekkur ediyorum.

Gelelim tekrar animalize a :) ne iyi ettinde bu basligi actin hepberaber daha iyi olucaz cunku bizler yonetim olarak ilk olarak bir aileyiz ve bu sporu seviyoruz.

Ben hic bir zaman bu sitenin sahibiyim demedim dememde bu sitenin sahibi o anda kim bu siteye ilgisini alakasini emegini veriyorsa onlardir odur, kisaca site hepimizin, bayragi devredene kadar tasiyan kimse sitenin sahibide odur hepinize iyi forumlar .
En son Vucutor3 tarafından Ekim 14th 2011, 20:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Ekim 14th 2011, 20:28

Hedefler ilk günki kadar büyükler ama tek fark bu sefer daha yakınlar : )

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Ekim 14th 2011, 20:30

Yillardir bu forumda muhabbet ederek stres atiyorum, benim icin gercek bir meditasyon etkisi yapiyor. Cok sevdigim bu hobim hakkinda uzun uzun tartisabilmek buyuk keyif. Animalize bu girisimi yapmasaydi bile ben devam edecektim ama hakikaten de forum biraz terkedilmis gibiydi. Bir kivilcimla ayaklanmaya basladi..

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 15th 2011, 09:10

bende maksimum yardımı yapmak isterim benden isteğiniz varsa söyleyin...artık bolca zamnım var hemen hemen hergün siteye giriyorum...

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ekim 15th 2011, 09:14

bunu duymak cok guzel cuneyt tabiki sanada her turlu ihtiyacimiz var zaten vucutcu.com un cuneytust suz olmasini ben dusunemem yerin herzaman farklidir bende dost insan.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 15th 2011, 09:28

günaydın baba...söylediğim gibi ne isteniyorsa yaparım ister yönetimde isterse başka bir şekilde bu arada yeni bir makale yazmak istiyorum onun hakkındada konuşmak isterim...

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Animalize » Ekim 15th 2011, 10:08

cuneytust yazdı:günaydın baba...söylediğim gibi ne isteniyorsa yaparım ister yönetimde isterse başka bir şekilde bu arada yeni bir makale yazmak istiyorum onun hakkındada konuşmak isterim...
Sahsen Ben buna cok sevinirim..

“Yönetim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir