kerim topsakal

Turkiyede yapilan yarislar ve vucutcularimizin videolari.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Mart 8th 2006, 13:32

tesekkurler melek hocam vıdeo ıcın...kutahyada kendısını canlı ızlemıstım gercekten ıyıydı ama suluydu bıraz

berbatow
Yeni Üye
Yeni Üye

MÜKEMMEL VUCUT

Mesajgönderen berbatow » Mayıs 30th 2006, 12:18

mükemmel vucuda sahip mükemmel insan...

osman poyraz
Üye
Üye
İletişim:

kerim topsakalı tanımıyorsanız?

Mesajgönderen osman poyraz » Haziran 1st 2006, 10:58

sevgili arkadaşlar kerim topsakalı tanımıyorsanız bazı yorumlar vücutculuk hakkında ahkam kesmenin birazda bilgi ve araştırma gerektirdiğini size sanırım öğretir.yukardaki resimler onun internet sitesinde çeşitli zamanlarda off pozisyondaki resimleri üç adet son resmide galerilerde var bakarsanız aradaki farkı görürsünüz .sizce eğer suluysa yada sizden bulk sa sözüm yok body de emeğe saygı nasıl yaparsa yapsın sadece hakkını verelim.sonraki kısmı sizi niye enterese
edsinki herkes kendi vücudundan sorumlu bu çocuk şu anda kaç kulvarda
koşuyor bilen varmı aranızda .mankenlik yapıyor fotomodellik yapıyor oyunculuk yapıyor salon sahibiki herkes iş düşük diye dertlenirken gayet iyi bir potansiyele sahip ve birebir ilgileniyor talebesiyle bıkmadan.bazı hocalar gibi al parayı ver eline programı değil.birde kendini hep formda tutma uğruna inanılmaz bir antrenman potansiyeli var .soruyorum size .bodyden başka ne yapıyorsunuz .yani kaç iş sonra idmana gelip bu formu korumak sizce kolaymı.biraz insaf .8 yıldır onunla iyi kötü yarışma idman iş hayatı bir çok şeyi paylaşan abisi olarak savunmak bana düştü .inanılmaz mütevazı ve sevimli canayakın birine haksızlık edilmesine üzüldüm eleştirilerede saygılıdır .sevgiler

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Haziran 1st 2006, 14:13

savunmanızı gerektirecek ne oldu ki.arkadaş doğru söylemiş.o yarışmada sulu idi.bu kötü olduğu anlamına gelmezki.bana da herkes cok bulk sın diyor.kötülüğüm için değil ki.define daha iyi olabilirim diye.madem sordunuz body den başka sabah 8 akşam 6 arası iş yerindeyim.yanlız yaşadığım için ev temizliği bulaşık çamasır yemek bunları da yapıyorum.akşamlarıda spor. :sad: :sad:

f85tr
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen f85tr » Haziran 1st 2006, 15:43

bu sporda cok yeniyim ama belirteyim cift anadal yaparak okuyorum bi şirkette part time calısıyorum ve aksamları idman yapıyorum ... Ayrıca yalnız yasıyorum kumsuz abinin dedigi gibi bulasık camasır ev temizligi bende...

Kimse sabahtan aksama kadar yan gelip yatmıyor yatacak kesimin zaten sporla işi olmaz... herkes belirli zorluklara ragmen bu sporu yapıyor... son olarak elestiriye acık olmalıyız yoksa ilerleyemeyiz diyorum saygılar...

Kemal17
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal17 » Haziran 1st 2006, 17:57

kerim topsakalın vücut yapısını çok seviyorum süper bi vücutçu inşallah daha iyi derreceler alır

osman poyraz
Üye
Üye
İletişim:

aferin çocuklar?

Mesajgönderen osman poyraz » Haziran 1st 2006, 18:18

tartışma iyi gidiyor aferin çocuklar define değil sulu olmasına zaten bir şey demedimki o yarışmayla ilgili de değil sözüm şakaya zaten tahammüllüyüz onun için maşallah ayı gibi oldun sözüne başka hangi sporda sağol teşekkür ederim diye yanıt olurki?bu zamanla aşılan bir sorun bazen hazırlanırsınız geç olur bazen hazırlanırsınız erken olur bazen hazırlanırsınız yarışma iptal olur bu sporun içinde hepsi var .savunmayı
bu yönde ele aldım zaten sizin gibi hem çalışan hem bu sporu din gibi kanıksamış kişilere sözü en son ben söylerim.ama öyle bir formu devam ettirirken bazı problemler günlük hayatta karşımıza çıkıyor insanlar bunu
soruyormu yoo.sadece iyi ama biraz sulu biraz kuru gibi eleştiriler ortaya çıkıyor bu herkes için zaten geçerli.salonda çalışan sporcu bile bu kapasitedeki adamın psikolojisini sizce biliyormu bilse ye be hoca hortlak gibi oldun dermi.hele +90 gibi (sevgili
kumsuz senin bilmen lazım)bunu anlayanda yazıyor anlamayanda.bunun açıklamasıydı bilenlere sözümüz yokki.ama günde sadece 1 saat bu sporu spor amaçlı yapanada bir ufak hatırlatmada fayda yokmu?bu savunmayı yarışmacı kardeşlerimizin hepsi için yaparım tanımak tanımamak farketmez damdan düşenin halini damdan düşen bilir dimi?sevgiler

bodyguardemirel
Üye
Üye

Mesajgönderen bodyguardemirel » Haziran 3rd 2006, 00:24

emeğiniz için teşekür ederiz...

berbatow
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen berbatow » Haziran 5th 2006, 16:04

mükemmel insan mükemmel vücüd..

ferhat gul
Yarışmacı