ALİ EMRE Çat Kapı

Turkiyede yapilan yarislar ve vucutcularimizin videolari.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

ALİ EMRE Çat Kapı

Mesajgönderen Vucutor3 » Haziran 4th 2013, 11:57

[flash width=640 height=360]https://www.youtube.com/v/msr7388NjIQ[/flash]

Kullanıcı avatarı
CagKah
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen CagKah » Haziran 4th 2013, 18:31

bu vucütcular nasıl oluyor da sponsor bulamıyorlar? Firmalar dikkate mi almıyorlar, bu sporcular bu konunun üstüne fazla mı düşmüyor? Bu tür programlarda hep bundan bahsediyorlar. Erkekçe diye bir programın videosunu seyretmiştim bu sitede. O programda da bu programda da sponsorluk konusu açıldı mı direk Cumhurbaşkanına sesleniyorlar.

Bu işler böyle mi yürüyor?

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Haziran 4th 2013, 19:36

sponsorluk yasası olmasına rağmen türkiyede sponsorluk ikili ilişkilerle sağlanabiliyor...istersen sayısız madalyan olsun ikili ilişkilerin zayıd ise işin zor...

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Haziran 4th 2013, 19:54

Bence sponsor olcak adam gelecek goremiyodur yani parasini bosa yatirmayi tercih etmiyodur

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Haziran 5th 2013, 03:16

vucut gelistirme bir cok firma icin iyi bir reklam alani degil sporcularin bu sektorun icinden firmalarla ozellikle supplement firmalariyla sponsorluk dusunmeleri lazim ve bunu yaparkende rakamlari abartmadan onlara gelen teklifleri mantikli degerlendirmeleri lazim ben bir sporcudan turk olan bir vucutcudan aylik 3000 euro istedigine sahit oldum ben bu paraya ismi dunyada taninan ifbb pro vucutcu sponsor ederim tepe tepede reklamimi yaptiririm mantikli olmalari lazim bu rakamlarla kimse onlara sponsor olmaz ve gulerler adama ...

Basbakan Cumhurbaskani vekil vali subu sporcularin yardim istemesi gereken yer degil bence yanlis yerde sponsor ariyorlar dunyanin hic bir ulkesinde vucutcu lara devlet sponsor olmaz.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Haziran 5th 2013, 08:37

Cüneyt hocama katılıyorum,sponsor bulmak için Avrupa veya Dünya şampiyonu olmaya gerek yok,yeni kanunla sponsorluk= reklam mantığı zaten ortadan kalktı,herhangi bir şirkette sporcuya sponsor olabilir ve sonra bunu zaten vergiden düşme imkanı da var yeni yasayla beraber,iş burda artık ikili ilişkilere kalıyor...

“Türk Vücutçu ların videoları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir