Jay Cutler Beyaz Show Resimleri

Turkey Meets Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show

Moderatör: murat tahan

cevdet_baskan
Üye
Üye

Mesajgönderen cevdet_baskan » Kasım 4th 2008, 20:26

Orda olmak güzeldi . İnsan yaptığı spordan gurur duyuyor

Gray Wolf
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Gray Wolf » Kasım 4th 2008, 20:36

emresirol
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen emresirol » Kasım 4th 2008, 21:58

Yıllardır sanal ortamda resmlerin videolarını bulup bakmak için uğraştığımız şampiyonları Edip Hoca alıp karşımıza çıkarttı. Konuştuk sarıldık resim çektirdik. Daha ne denilebilirki yüzlerce kez teşekkürler...
Forumlarda gelemedikleri için pişman olan üyeleri okudukça o gün bostancıyı daha da dolduramadığımıza üzülmemek elde değil. Kusura bakmayın ama iki seçenek var ya hepiniz doğru söylüyorsunuz herkesin çooook geçerli mazeretleri vardı ki böyle olmasını ümid ediyorum... ya da çoğunuz (amiyane bir tabir olacak ama) sallıyorsunuz arkadaşlar...:)

fırat 26
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen fırat 26 » Kasım 4th 2008, 22:28

emresirol yazdı:Yıllardır sanal ortamda resmlerin videolarını bulup bakmak için uğraştığımız şampiyonları Edip Hoca alıp karşımıza çıkarttı. Konuştuk sarıldık resim çektirdik. Daha ne denilebilirki yüzlerce kez teşekkürler...
Forumlarda gelemedikleri için pişman olan üyeleri okudukça o gün bostancıyı daha da dolduramadığımıza üzülmemek elde değil. Kusura bakmayın ama iki seçenek var ya hepiniz doğru söylüyorsunuz herkesin çooook geçerli mazeretleri vardı ki böyle olmasını ümid ediyorum... ya da çoğunuz (amiyane bir tabir olacak ama) sallıyorsunuz arkadaşlar...:)

kağan abinin de hakkını yemiyelim oda büyük bi tesekkürü hak ediyor

Kullanıcı avatarı
bodybuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bodybuilder » Kasım 4th 2008, 22:33

fırat 26 biz organizasyonun başındaki mimarı kutluyoruz komutanı kutluyoruz alkışlıyoruz Organizasyonun başındaki ismi kutlamak alkışlamak demek zaten teker teker her emek harcayanıda kutlamak alkışlamak anlamına gelir ayrıca yazmaya gerek yok

AbsoluteMuscle
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen AbsoluteMuscle » Kasım 5th 2008, 00:17

Beyaz Show u izledim Jay cutlerin beyaz show a katılacagını beklemıyordum beyaz jay cutlerı anons edince şaşırdım çok başarılı bir programdı.Türkiye de bu iş artık daha profesyonal yapılıyor .Bu da bizim için gurur verici.

fantom03
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen fantom03 » Kasım 5th 2008, 08:59

Gray Wolf çok sağol beyaz show a b aktım eline sağlık

fantom03
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen fantom03 » Kasım 5th 2008, 09:11

valla yazamadan edemiycem resmen içim titredi oradakileri kıskanmadım desem yalan olur inşallah birdaha nasip olurda bizde görürüz

Kara_duman
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Kara_duman » Kasım 6th 2008, 01:50

beyaz herhalde ne kadar ünlü bi şahsiyeti programına cıkardığının farkında deil.jay cutler a sıradan bi vucutcuymus gibi davranması beni cok üzdü.bence beyazın yaptığı jay e resmen saygısızlıktır.

“Jay Cutler Istanbul Vucutcu.coM Show” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir