Hardline tozlarını Çin den getirtiyormuş

Moderatör: murat tahan

QuadRo
Yeni Üye
Yeni Üye

Hardline tozlarını Çin den getirtiyormuş

Mesajgönderen QuadRo » Ekim 10th 2013, 17:41

Son bikaç aydır bazı forumlarda belgeler dolaşıyor belgelerde hardline tozlarının çin menşeyili olduğu yazıyor. bu konuda detaylı bilgisi olan yada bizi bilgilendirecek yetkili bi kişi varmıdır.

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Ekim 10th 2013, 17:49

Cinden getirtse bile cok titiz arastirmalar yapiliyor. Sonucta milyonluk bir sektor ve detaylar onemli. Ancak en iyi bilgiyi yine hardline infosuna mail atarak bilgi alabilirsiniz. Sonucta tuketici bu bilgiyi almali.

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Ekim 10th 2013, 18:46

Abi çin neden illa dünyanın en gereksiz ucuz kalitesiz mallarını yapıyo olarak akla gelir ki ? (: Adamların yaptığı mal kadar kaliteli bişey yok zaten tüm eşyalar onlardan çıkıyo bide üstüne adamlar en pahalı telefonları yaptıkları gibi (sadece telefon değil aklınıza gelebilek her türlü ürün) en ucuzlarınıda yapıyolar ki bütçeye göre oynuyolar,yani demek istediğim ''aa bu çin malıymış sakın denemeyin'' diye bişey kesinlikle olamaz,neden acaba kötü mal yaptıkları düşünülüyor :D:D:D

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Re: Hardline tozlarını Çin den getirtiyormuş

Mesajgönderen İlter Elmas » Ekim 10th 2013, 22:19

QuadRo yazdı:Son bikaç aydır bazı forumlarda belgeler dolaşıyor belgelerde hardline tozlarının çin menşeyili olduğu yazıyor. bu konuda detaylı bilgisi olan yada bizi bilgilendirecek yetkili bi kişi varmıdır.

Kaynak nedir? Kaynak göstermeden bu iddiaları ciddiye almak mümkün değil. Ayrıca Çin malı olan herşey kötü değildir.

QuadRo
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen QuadRo » Ekim 12th 2013, 11:13

forumlarda bununla ilgili yazılar var kaynakta belirtmişler googlede yazarsanız bulursunuz. Ben bftr de okudum. çinden gelen herşey kötü değil tabi ama senelerce bebeklere melaminli mama yediren bi ülkeye ben güvenmem.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ekim 14th 2013, 08:07

iş gücü daha ucuz olduğu için dünyanın en iyi firmaları bile üretimlerinin büyük bir kısmını çinde yapıyor... ve bu ürünler kontrole tabii tutulan ürünler... ben bi sıkıntı olacağını düşünüyorum...

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ekim 14th 2013, 08:08

MettÇK yazdı:iş gücü daha ucuz olduğu için dünyanın en iyi firmaları bile üretimlerinin büyük bir kısmını çinde yapıyor... ve bu ürünler kontrole tabii tutulan ürünler... ben bi sıkıntı olacağını düşünüyorum...

pardon DÜŞÜNMÜYORUM yazacaktım malum :) sabah sabah uykuluyum :)

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Ekim 22nd 2013, 10:01

MettÇK yazdı:iş gücü daha ucuz olduğu için dünyanın en iyi firmaları bile üretimlerinin büyük bir kısmını çinde yapıyor... ve bu ürünler kontrole tabii tutulan ürünler... ben bi sıkıntı olacağını düşünüyorum...

Katılıyorum. Gerçi başlıkta bahsedilen konu kanıtlara dayanmıyor ama Çinde üretilen herşey kötü değildir.

“Hardline Nutrition” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir