Sizce bırakmalımıyım?

Çesitlı hastalıklar , sağlık bilgileri , gelişmeler , sağlığımız için her konu.

Moderatör: murat tahan

hasan1013
Üye
Üye

Mesajgönderen hasan1013 » Ekim 7th 2013, 14:51

KiloProblemli yazdı:Peki bu spordan olduguna nasi kanaat getirdin?

Yorum için teşekkürler.Doktorlar kanaat getirdi.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ekim 7th 2013, 17:46

hasan1013 yazdı:
TRUST yazdı:bu şeyler bir senede olacak şeyler değil, orada tehlikeli olan aritmi...
doktora onu sor bence de..

Yorumunuz için teşekkürler.Saydıgım tüm rahatsızlıklar raporlu tarihli ve doktorların ağırlık kaldırmanın etken oldugunu söylediği rahatsızlıklar.

o zaman nefes alıp vermeyi yanlış yapıyorsun, yoksa bu sporu yapan herkes 2 yılda öbür tarafa giderdi Allah korusun..

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Ekim 7th 2013, 18:20

Ben diyorum ki bu hastalıkların oluşma sebebi vücut geliştirme değil sen zaten bu hastalıklara sahiptin ve bunların su yüzüne çıkmasına vücut geliştirme sebep oldu.Sonuç olarak eğer doktorlar bütün bunların suçlusu olarak vücut geliştirmeyi gösteriyorsa o vakit yapacağın şey çok basit bu sporu bırakıp başka bir spor dalıyla ilgileneceksin sonuçta orada kalple ilgili bir sorundan söz ediyorsun basur dediğin rahatsızlık eğer vücut geliştirmeden dolayı oluyorsa ameliyat bile olsan tekrarlama durumu var yani sen farklı bir spor bul kendine sonuçta sağlıktan daha değerli bir şey yok...

korkusuz
Üye
Üye

Mesajgönderen korkusuz » Ekim 7th 2013, 22:05

benimde cuma günü varikosel tanısı kondu doktor sağolsun çok azarladı vücut geliştirme ile uğraştığım için 1 senelik kayıt olmuştum mecbur bırakacam artık ameliyat olduktan sonra yüzmeye devam

insan anatomisi ağır kaldırmayı sevmiyor gibi geliyor bana

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ekim 8th 2013, 08:21

Allah şifa versin kardeşim. üzüldüm... demekki sana vg nasip değilmiş boşver.

hasan1013
Üye
Üye

Mesajgönderen hasan1013 » Ekim 8th 2013, 21:04

korkusuz yazdı:benimde cuma günü varikosel tanısı kondu doktor sağolsun çok azarladı vücut geliştirme ile uğraştığım için 1 senelik kayıt olmuştum mecbur bırakacam artık ameliyat olduktan sonra yüzmeye devam

öncelikle geçmiş olsun?kaçıncı derece?3 ve 4 te ameliyat oluyor diye biliyorum benim 2ydi şahsen.Varikoselin en önemli nedeni ağırlık kaldırmak zaten..

Kullanıcı avatarı
Emrah DEDE
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Emrah DEDE » Ekim 8th 2013, 23:30

o kadar emek vermişsin bırakırsan yazık edersin.
bence otur her şeyi bir gözden geçir

Geçmiş olsun.

hasan1013
Üye
Üye

Mesajgönderen hasan1013 » Kasım 3rd 2013, 20:03

Spor yapmaya devam etme kararı almıştım fakat şimdi de karşıma başka bir rahatsızlık çıktı:'Kireçlenme'.Ayak bileği.diz kapakları ve el bileğimin her yanı çatırdıyor.

Evet arkadaşlar spor yapmaya başladığım şu 1 yıldan itibaren başıma gelmeyen hastalık kalmadı ve araştırdıgımda hepsinin nedeninin de ağırlık kaldırmak oldugunu gördüm.Ben mi şanssızım da tüm rahatsızlıklar beni buluyor arkadaş?Neden forumda hocalar ya da daha deneyimliler şunları yap şunları yapma ya da bak bu sporu yapman şu tür rahatsızlıklara yol açabilir demiyorlar?

2 tane protein tozunun kıyaslanmasında bile sayfalarca mesaj bırakılmasına ragmen böyle önemli sağlık konularında pek mesaj girilmemesi çok üzücü bir durum.

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Kasım 3rd 2013, 20:13

o kireçlenmeden değil aşınmadan ): bende kendimi bildim bileli çıtlar ayak bileklerim ve diz kapaklarım hatta yukarı kaldırıp aşşağı inidirirken iğrenç sesler çıkıyo sürtünme gibi

korkusuz
Üye
Üye

Mesajgönderen korkusuz » Kasım 4th 2013, 09:46

hasan1013 yazdı:
korkusuz yazdı:benimde cuma günü varikosel tanısı kondu doktor sağolsun çok azarladı vücut geliştirme ile uğraştığım için 1 senelik kayıt olmuştum mecbur bırakacam artık ameliyat olduktan sonra yüzmeye devam

öncelikle geçmiş olsun?kaçıncı derece?3 ve 4 te ameliyat oluyor diye biliyorum benim 2ydi şahsen.Varikoselin en önemli nedeni ağırlık kaldırmak zaten..

kaçıncı derece bilmiyorum ama tekrar spora başlayacam olmuyor böyle

“Sağlığımız” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir