BSN NO-XPLODE Extreme Nitric Oxide & Creatine Surge!

Moderatör: murat tahan

elvis
VIP
VIP

BSN NO-XPLODE Extreme Nitric Oxide & Creatine Surge!

Mesajgönderen elvis » Temmuz 20th 2007, 01:39

BSN NO-XPLODE 1.81 lbs. bu ürünü America daki kuzenime söyledim getirecek çok iyi olduğunu söylüyolar zaten ödülde almış bu sene, en iyi suplementler arasında gösteriliyo,bu ürünü kullanan warmı gerçi TÜRKİYE de bsn satılmıyo bildim kadarıyla ama illa yurtdışından alan wardır nasıl kullanılmalı w etkileri nasıl sizce?protein w aminoyla kombine kullanmayı düşünüyorum.

tarkan_canl
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen tarkan_canl » Temmuz 20th 2007, 06:33

Nox lar içinde en kaliteli ve etkili olanı bu. Yanında whey, creatin glutamine birde amino ile kombine edersen çok iyi etki görürsün. Zaten ilk haftada damarlarla birlikte hacim almaya başlarsın. Çok kaliteli bir ürün. Kolay gelsin.

elvis
VIP
VIP

Mesajgönderen elvis » Temmuz 20th 2007, 11:44

tarkan_canl yazdı:Nox lar içinde en kaliteli ve etkili olanı bu. Yanında whey, creatin glutamine birde amino ile kombine edersen çok iyi etki görürsün. Zaten ilk haftada damarlarla birlikte hacim almaya başlarsın. Çok kaliteli bir ürün. Kolay gelsin.

zaten bu ürünün içinde creatine de warmış nox harici complex bir ürün yani teşekkürler ilgin için.

Cagdas
VIP
VIP

Mesajgönderen Cagdas » Temmuz 20th 2007, 12:43

elvis yazdı:
tarkan_canl yazdı:Nox lar içinde en kaliteli ve etkili olanı bu. Yanında whey, creatin glutamine birde amino ile kombine edersen çok iyi etki görürsün. Zaten ilk haftada damarlarla birlikte hacim almaya başlarsın. Çok kaliteli bir ürün. Kolay gelsin.

zaten bu ürünün içinde creatine de warmış nox harici complex bir ürün yani teşekkürler ilgin için.

creatine arginine fln var diye biliyorum..
çok kaliteli bi ürün.. ben bi ara bulalmamıştım yoksa bende kullanamyı düşündüm..
gerçekten kullananalar ilk aydan sonra bile değişimleri anlatıyo gerek antremanda ağırlıklarda gerkse kaslarda inanılmaz gelişme oluyormuş..

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ağustos 7th 2007, 10:46

içeriğinde benim bilmediğim bir sürü madde barındırıyor. Bence Universal nox3 veya pinnacle alsan daha iyi. İlla da BSN alacaksan uyarıları mutlaka oku derim....

kaan armagan
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen kaan armagan » Ağustos 7th 2007, 10:59

Daha once BSN SYNTHA-6 VE BSN NITRIX kullandim ve olumlu sonuclar aldim.. BSN tabiki iyi bir supplement firmasi ama supplementlerden mucize beklemeyin arkadaslar.. Yani kullananlar bir ayda acayip olmus vs... gibi.. Once dogal olarak ii beslenin sonra bunu supplementle destekleyin.. Bence biraz fazla takiliyorsunuz, x markanin y urununumu kullansam yoksa bunumu kullansam die.. Taninmis ve kendini ispatlamis markalari tercih etmeye bakin yeter bence..

elvis
VIP
VIP

Mesajgönderen elvis » Ağustos 7th 2007, 12:20

karmagan yazdı:Daha once BSN SYNTHA-6 VE BSN NITRIX kullandim ve olumlu sonuclar aldim.. BSN tabiki iyi bir supplement firmasi ama supplementlerden mucize beklemeyin arkadaslar.. Yani kullananlar bir ayda acayip olmus vs... gibi.. Once dogal olarak ii beslenin sonra bunu supplementle destekleyin.. Bence biraz fazla takiliyorsunuz, x markanin y urununumu kullansam yoksa bunumu kullansam die.. Taninmis ve kendini ispatlamis markalari tercih etmeye bakin yeter bence..

katılıyorum çok iyi bir noktaya değinmişşin.

anilbosco
Üye
Üye

Mesajgönderen anilbosco » Mart 7th 2008, 16:31

arkadaşım ben aldım noxplode şuan kullanıyorum hala ilgini çekiyorsa?
antremanda işe yarıyor. yeni kullanmaya başladığım için daha kaslarda fark yok. bu ürünü kullananlar yanında whey protein öneriyolar. glutamin,creatin falan kullanma!

Starcan
VIP
VIP

Mesajgönderen Starcan » Mart 8th 2008, 01:51

BSn üreticisinin ürünlerine herhangi bir olumsuz cümle sarf etmek yanlış olur. Ürettikleri kalitelidir. Fakat BSN nin özel bir tarafıda yoktur. Sonuçta muhteviyatındaki kombinasyonlara bakmalıdır. Beslenme ve idmanlar yerinde olursa kalıcı bir performans inşa edersin ve supplementleri bıraktığında kalıcı kas kütlesi devam eder. Aksi takdirde geçici bir hacimlenme sağlanır ve buda geçici motivasyon takviyesi haline gelir. Temeli attıktan sonra alacağın BSN nox gibi supplementler faydalı olacaktır.

FFG
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen FFG » Nisan 20th 2008, 21:00

BSN N.O-XPlode yi definasyonda kullanabilirmiyiz peki? gözle görülür bi fayda sağlarmı damarların genişlemesi fln

“BSN” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir