Twinlab % 100 Whey Protein Fuel

Moderatör: murat tahan

Sizce?

iyi
89
15%
orta
499
82%
kotu
23
4%

Toplam oy: 611

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Twinlab % 100 Whey Protein Fuel

Mesajgönderen Animalize » Eylül 25th 2011, 03:13

Resim

Tavsiye edilen kullanım şekli:

Doktor veya sağlık uzmanınız tarafından başka şekilde önerilmediyse besin takviyesi olarak 175 ml (6 ons) soğuk suya 1 ölçek veya 350 ml (12 ons) suya 2 ölçek ekleyerek günde 1 veya 2 defa içmeniz tavsiye edilir. En iyi sonucu elde etmek için uygun diyet ve egzersiz programının bir parçası olarak kullanmanız tavsiye edilir.

Icerigi:

Resim

Kullanıcı avatarı
castro
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen castro » Eylül 25th 2011, 15:40

kullandığım ürünlerden biri topaklanma olmuyor fakat tadı beni pek tatmin etmemişti sanırım vanilyalı olmasından dolayı. ama iyi bir destek :)

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Eylül 25th 2011, 17:44

Bugün ilk defa kullandım iyi denk geldi başlıkla.

Karışma: 9/10
Tad: 9/10
Köpürme: 9/10
Koku: 10/10

Puanlamam böyle olur, gerçekten çok rahat karıştı ve köpürme olmadı (köpürecek mi acaba diye çok çalkalamama rağmen).
Vanilya aromalı bendeki ve kokusu muhteşem kutusu hangi odadaysa o odada harika bir vanilya kokusu.
Tadı ise gayet yumuşaktı hiç rahatsız etmedi.

Bu piyasada fiyat performans lideri olabileceğini düşündüğüm için aldım şu an ise beklentilerimi tamamen karşıladı yukarıda ki kıstaslar ölçüsünde.

Etkisi hakkında henüz konuşamam ama içerik olarak gayet iyi. Zaten ben sadece idman sonrası 1 ölçek kullanıyorum o anki ihtiyacımı karşılamak için.

Sonuç olarak ilk izlenimlerim gayet olumlu. :shock:

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Eylül 25th 2011, 21:12

Optimum' dan daha şekerli ve daha kalitesiz ( görünüş - zerre ) bir formu var.

Twinlab alacağıma Optimum' u tercih ederim.

desperados
VIP
VIP

Mesajgönderen desperados » Ekim 24th 2011, 22:24

yarı yarıya whey ve konsantre karışık bir ürün bende optimum derim porsiyon ve kalite adına

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Ekim 25th 2011, 10:34

desperados yazdı:yarı yarıya whey ve konsantre karışık bir ürün bende optimum derim porsiyon ve kalite adına

Bu dediğin nasıl oluyormuş anlamadım.

Twinlab yarı yarıya "izole whey" ve "konsantre whey" içeriyor diye biliyorum.

Ayrıca optimumunda "konsantre whey" ağırlıklı ve ek olarak izole ve hidrolize whey içeriyor diye biliyorum.

Gelişim adına aralarındaki farkı anlayabilecek birisini de alnından öperim, çooook tecrübe gerek.

Porsiyonu optimumdan az evet ama içerik yaklaşık olarak aynı (25 gr protein ve amino tablosuda aynı şekilde çok yakın) ve fiyat optimumdan daha uygun.
Fiyat/porsiyon şeklinde 1 ölçeği yani 25 gram proteini fiyatlarsak twinlab daha uygun.

Ben etkisinide anlayacak seviyede değilim henüz ama dediğim gibi tad karışım köpürme gibi kıstaslarda bence gayet iyi.

Bu mesajı şunun için yazdım, yarısı whey yarısı değil gibi anlaşılıyor mesajın. Bu konuyu aydınlatalım.

Kullanıcı avatarı
birkan
VIP
VIP

Mesajgönderen birkan » Ekim 25th 2011, 13:15

twinlabın likit aminosunu onerırım ...

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 26th 2011, 13:54

sen hala kullan hard lıne ama...

desperados
VIP
VIP

Mesajgönderen desperados » Ekim 26th 2011, 15:09

umur35 yazdı:
desperados yazdı:yarı yarıya whey ve konsantre karışık bir ürün bende optimum derim porsiyon ve kalite adına

Bu dediğin nasıl oluyormuş anlamadım.

Twinlab yarı yarıya "izole whey" ve "konsantre whey" içeriyor diye biliyorum.

Ayrıca optimumunda "konsantre whey" ağırlıklı ve ek olarak izole ve hidrolize whey içeriyor diye biliyorum.

Gelişim adına aralarındaki farkı anlayabilecek birisini de alnından öperim, çooook tecrübe gerek.

Porsiyonu optimumdan az evet ama içerik yaklaşık olarak aynı (25 gr protein ve amino tablosuda aynı şekilde çok yakın) ve fiyat optimumdan daha uygun.
Fiyat/porsiyon şeklinde 1 ölçeği yani 25 gram proteini fiyatlarsak twinlab daha uygun.

Ben etkisinide anlayacak seviyede değilim henüz ama dediğim gibi tad karışım köpürme gibi kıstaslarda bence gayet iyi.

Bu mesajı şunun için yazdım, yarısı whey yarısı değil gibi anlaşılıyor mesajın. Bu konuyu aydınlatalım.

o complex olucaktı pardon

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Ekim 26th 2011, 16:32

desperados yazdı:o complex olucaktı pardon

Yine anlamadım demek istediğini ama net olarak söylemek gerekirse ürün karışık kompleks filan değil tamamen whey.

cuneytust yazdı:sadece yarışma hazırlıklarında suplement kullanırım....off sezonda ki 8 yıldır off sezondayım kullanacaksam nano vapor kullanırım sadece...
yarışma hazırlıklarında favori suplementlerim...twin lab amino fuel,whey protein,l-glutamine,bcaa..

Cuneytust hocam üstte alıntıladığım mesajında anlamadığım bir nokta var hazır burada görmüşken sorayım;
Twinlab amino fuel tamam fakat whey ve diğerleride mi twinlab'dan?
Yani konusunda bulunduğumuz twinlab whey hakkında görüşün nedir?

“Twinlab” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir