Rock ve Metal sevenler buraya

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Ekim 14th 2006, 13:10

çok saol Murat, en kısa zamanda şarkılarını bulup dinliycem

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Kasım 26th 2006, 14:41

murat_89 yazdı:Abi sen metallicayla scorpionsı seversen sen iced earth,kamelot,sonata artica yı dinlemediisen dinle çok seversin tam senin tarzın.

bunlardan birkaç şarkı buldum dinliyorum çok güzeller teşekkürler ; )

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Kasım 26th 2006, 23:12

bende rock dinleyicisim ve benim mp3 player da kayitli ve hemen hemen her deadlift idmanimda dinledigim parcalar ;

Devaster / Feverish commando
Guano Apes / Lord of the boards
Guano Apes / Open your eyes
Guano Apes / Big in japan
Limp Bizkit / Rollin

wiper
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen wiper » Kasım 27th 2006, 18:53

ben en çok status quo dan army now ı final count down metallica dan one nothing else mether unforgiven knockin heavens door............ dinlemeye bayılıyorum yazılımlarda yalnışlar olabilir hatalardan dolayı kusura bakmayın ilk aklıma gelenler ve en çok sevdiklerim bunlar ha still got the blues wind of change blowing in the wind az daha bunları unututordum

Gökhan Can
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Gökhan Can » Aralık 1st 2006, 13:37

tunacım sana megadeth'ide önerebilirim.onların müziğinide seveceğini düşündüm.

şu sıralar dinlediğim bir başka grupta "Secrets of The Moon" ama metal dinlemeye yeni başlayacaklar için biraz ağır gelebilir.Tabiki "Tiamat" ve "orphand land" unutulmamalı.Ayrıca eskilerden hala kopamadığım ve her dinlediğimde zevk aldığım, "AC-DC" özellikle Arnold'ın bir filminin soundtrack'i var "Big Gun" herkese tavsiye ederim...

SOAD' a gelicek olursak duyduğum kadarıyla on kliplerinde SÖZDE ermeni soykırımı ile ilgili bişiler yapmışlar.ben bu grubu çok severdim ama hadlereni fazlasıyla aştılar.Onun için boykot fikrine bende katılıyorum.daha fazla bişiler söylerdim ama burda olmaz şimdi.

metalli günler...Resim

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Aralık 1st 2006, 15:49

ok çok saol Gökhan birazdan salona çıkıcam akşam gelince inidirmeye çalışıcam hemen : )

Kemal17
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal17 » Aralık 1st 2006, 16:14

System Of A Down

bu grup türk düşmanı şarkıları iyi olsa bile dinlemiyorm

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Aralık 1st 2006, 16:17

hadi ya ben bilmiyordum, Türklere ne düşmanlığı warmış?

Kemal17
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal17 » Aralık 1st 2006, 16:23

ermenibu grup konserlerinde köpekler ve türkler giremez diye pankart açarak çıktılar

cinematography
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen cinematography » Mart 21st 2007, 16:27

Herkese Merhaba,

Az önce üye oldum ama ilk mesajım metal başlığına kısmetmiş :sad:

Ben 1/2 yıldır metal dinliyorum, daha önce adını bile anmazdım. Nedenine gelince hep etrafta özenti tiplerle metali birleştirmişim sanırım bu güne kadar, önyargımı aşmamı ilk önce Judas Priest sağladı. Bu kadar "gaz veren" şarkılar varken bu grubu dinlemem gerekir diye düşündüm ve baya keşfettim onları, Painkiller en sevdiğim albümleridir.

Aslında metale tutulmamı sağlayan esas grup Dark Tranquillity olmuştur. Neredeyse 4 aydır mp3 player'ımda The Gallery ve The Mind's I albümleri hep durur. İnanılmaz melodik, son derece hüzünlü ve enerji dolu bir sound'ları var, hele şarkı sözleri her bir mısrasını aklınıza kazıyor. Spor yaparken dinlemiyorum ama spor dışında her zaman kulağımdadır bu grup. Hüzünlenmek istediğinizde veya enerjiye ihtiyaç duyguğunuzda hiç tereddüt etmeyin, açın Lethe, İnsanity's Crescendo veya Emptiness From Which I Fed, Punish My Heaven, The Gallery şarkılarını, keşfedin dinleyin derim...

Malum metalin bir sürü türü var, herkesin eminim kendi zevkine göre beğeneceği bir sürü grup/tür vardır. Bu arada yeri gelmişken www.mediaportal.ru sitesinde neredeyse aradığınız bütün metal albümlerini bulabilirsiniz; rapidshare ile indiriliyor dosyalar. Basit ve bedava 8-)

In Flames grubu da (Yine İsveç'ten çıkma ve melodic death metal yapıyorlar) keşfedilmesi gerekenler arasındadır. Opeth'i de unutmamak lazım tabii ki.

Şimdilik bu kadar, ben "besinler" konusuna dalmak istiyorum izninizle, yeni başlayan birisi olduğum için o konuda bilgileneyim ama ara ara buraya da uğrar fikir paylaşımına vakit ayırırız tabii ki...

Sağlıcakla kalın.

Tuncay.

“Müzik” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir