PALİO 1,4EL ARAC KULLANANLAR...

Moderatör: murat tahan

markaj
forumdostu
forumdostu

PALİO 1,4EL ARAC KULLANANLAR...

Mesajgönderen markaj » Ağustos 4th 2009, 22:28

Arkadslar 1999model palio 1,4 aracım var.arbaya gozumuz gıbı baktık cok temz.ve daha 30bınde.yalnız benım bır problemım var.otomobılı 0dan100kmye tam 14sanıyede cıkarablyrm.teknık verılerılerınde 12,6sn yazıyor.vıtes gecırme ve kalkma olarak sorunu kendımde aradım ancak kullanısımı gorenler cok ıyı kullandıgımı ve bu konuda bır eksıgım olmadıgını soyluyor.ayrıca arabamı cok cok ıyı tanıyorum hangı vıteste en cok nekadr yaptıgını cok ıyı bılyrm.ama 14sanıyeden asagı 100e cıkaramıyorum.arkadslarım denedgnde 15hatta 16sanıyeyı bulanlar oldu.arabamın vıtes aralarını cok ıyı bıldgm ıcın bu surate ben daha cabuk ulasıyrm.ancak neden teknık verılerdekı rakamı yakalayamdgmı merak edyrm.arabada sorunmu var desem hangı sanayıcı gorse arabanın motoru super dıyor.ya fıat teknık verılerı abartıyor 12,6nerde 14nerde.yada baska bır sorun var.sunuda gordum arkadsmda 2004cıvıc vtech var otomatık ama bu arabanın teknık verılerınde 0-100 12sn.palionunkınde 12,6 normalde teknık verı olark bakarsak arada pek bısey yok ama kalktıgımzda arada 3boy falan fark oluyor.ve o tam 12snyede 100e ulasyr yanı teknık verılerı demkkı dogru.palıo 1,4 olanlar deneyenler varsa derecelırını yazmalarını rıca edyrm ama dıeger formlardakı gıbı abartmadan sımdıden tesekkurler..

markaj
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen markaj » Ağustos 18th 2009, 01:17

ey forum kımsenın paliosu yokmuuuuuuuuu????

“Diğer Sporlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir