Başpehlivan Ali Gürbüz'e Doping Şoku

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ocak 31st 2014, 17:17

Kemal istanbul gibi buyuk sehirlerde fazla goze batmiyor ama bodrumda zaten elle tutulur 3 5 hoca var bunlarda musabik burda kendiletini piyasaya kabul ettirebilmek icin olayi iyice zivanadan cikarmislar....dusun personal training nedir aldigin paranin karsiligini calistirdigin uyenin sagligina hic bir zarar gelmiyecek sekilde amacina beslenme besin takviyesi gerekirse antreman bilginle en kisa zaman uladtirmak...
Burdaki hocalar ise baska bir boyut kazandirmislar her ozel ders verdikleri uyelerine doping i sart kosuyorlar....bunu kabul eden onca para veren uyenin akilsizligi baska bir konu....
Ozel ders verdigi uyeye boyle yapan musabik herhangibir sporcuya neler yapar....
Benim nisanlima bile doping tavsiyesinde bulunanlar var :) beni tanidiklari halde...
Cesaret hat safhada anliycan...

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Şubat 1st 2014, 12:34

Bunları şikayet etmek lazım. Biliyorum, şikayetçilik kültürümüze ters.. Bence bu konuda da kültürümüz hatalı, pek çok konuda olduğu gibi..

Adamlar milleti zehirliyorlar, antrenman-sağlıklı beslenme öğreteceklerine kısa yoldan sonuç aldırıcı (kendileri için) zahmetsiz bir yol seçiyorlar. Tabii sattıkları ürünlerden de para kazanıyorlar..

Daha da kötüsü ağırlık çalışmanın kimyasallarla özdeşleşmesine sebep oluyorlar. Toplumda zaten bu önyargı hakim. Her yaştan, kadın erkek herkesin yapması gereken ağırlık çalışmasının imajını bombok ediyorlar.

Bence senin bahsettiğin "hoca" larla karşılaştırılınca uyuşturucu satanlar daha ahlaklı.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Şubat 1st 2014, 12:48

Kemal Siren yazdı:Bunları şikayet etmek lazım. Biliyorum, şikayetçilik kültürümüze ters.. Bence bu konuda da kültürümüz hatalı, pek çok konuda olduğu gibi..

Buna tamamen katılıyorum, doğruları söyleyip şikayet edince de dışlanıyorsunuz.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Şubat 1st 2014, 13:05

Kemal Siren yazdı:Bence senin bahsettiğin "hoca" larla karşılaştırılınca uyuşturucu satanlar daha ahlaklı.

:shock: En azından niyeti açıkça belli :)

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 1st 2014, 13:18

sıkayet degıl ben dırekt yuzune vuruyorum...

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Şubat 1st 2014, 18:08

cuneytust yazdı:sıkayet degıl ben dırekt yuzune vuruyorum...

Keşke herkes böyle yapsa.

“Diğer Sporlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir