Supplement kombinasyonu hakkında yardım lazım

Supplement kombinasyon diger urunler ve supplement sporcu besinleri bolumu

Moderatör: murat tahan

daegis
Yeni Üye
Yeni Üye

Supplement kombinasyonu hakkında yardım lazım

Mesajgönderen daegis » Eylül 24th 2013, 00:19

Uzun süredir forumu uzaktan takip ediyorum. Bilgili abilerimiz, arkadaşlarımız var bundan faydalanmak istedim.
Sizlere birkaç sorum olacak. Yeni bir supplement kombinasyonu oluşturacağım. Aklımda bir supplement kombinasyonu var ama zararlı olabileceğini düşündüm o yüzden sormak istedim.

Ürünler şu şekilde : Optimum Whey Protein + Animal Pak + Optimum Glutamine + Gaspari Aminomax + Gaspari BCAA + Optimum Creatine + Cellucor C4.

Sormak istediğim BCAA kullanırken üstüne Aminomax falan ağır gelir mi ya da mesela ürünlerden gelenler, normal beslenme ile gelen vitaminler bir de Animal Pak kullanmak vücuda fazla vitamin girmesini sağlayıp zarar verebilir mi?

Optimum Opti-men'ini içeriği Animal Pak'a göre düşük diyorlar tam bilmiyorum onu mu tercih etmeliyim?

Pre-workout için Cellucor C4 mü Gaspari Superpump MAX mı yoksa BSN No Explode'u mu tercih edersiniz?

Karaciğere bir yükleme olacağı için Milk Thistle(Deve Dikeni) kullanmayı düşünüyorum faydası olur mu , Tribulus hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kısacası bu kombinasyona neyi ekleyip neyi çıkarmam lazım.
Bu ürünleri veya önerdiğiniz kombinasyonu kullanırken ne şekilde kullanmalıyım ne zaman ve nasıl?

Tabi ki bunlarla birlikte sıkı çalışıp normal beslenmeme de dikkat edeceğim bol bol protein almaya çalışacağım. İstediğim yağ almamak. Şimdiden bahara kadar bulk'a girip baharda definasyon yapsam nasıl olur? Şimdiden yardımlarınız çok teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Eylül 24th 2013, 09:02

sen soruları saydın güzel de, ben de sana sorayım..
bu sporu nekadardır yapıyorsun?
belli bir beslenme düzenin var mı?
belli bir amacın hedefin var mı?
bu sporu devamlı olarak yapmayı düşünüyor musun?
gıda takviyeleri hakkında ne biliyorsun?

daegis
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen daegis » Eylül 24th 2013, 17:49

4 yıldır yapıyorum ama aralar vermek zorunda kaldığım için pek etkili olmamıştı son 7 aydır düzenli yapıyorum bundan sonra ara vereceğimi düşünmüyorum.

Bir beslenme düzenim var her gün protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum yumurta, tavuk, balık gibi...

Biraz zor ama Kai Green'in vücudu gibi bir vücuda yakın bir vücut istiyorum. Yani devamlı yapmayı düşünüyorum.

Gıda takviyeleri hakkında biraz bilgim var.Çeşitli markaları denemişliğim var. Ama yaptığım kombinasyonlar genelde yağ yağmak için oluyordu. Hardline ürünlerinin bende etki etmediğini biliyorum. Protein tozu olarak eskiden Nanox Protilox kullanıyordum kalorisi de fazla değildi o dönemler biraz yağlıydım. Sonra kilo verdikçe BSN Syntha-6 kullanmaya başladım. Syntha-6'in etkisi gördüm ama complex protein olduğu için kararsız kaldım o yüzden bu kombinasyonda Optimum Whey'i tercih ettim. Bunlar dışında glutamine olarak ve aminoiasit olarak Nanox L-glutamass ve Gaspari Aminomax'dan başka bir şey kullanmadım. Cla, l-carnitine'ler, termojenik yağ yakıcılar kullanmışlığım var.Hydroxycut Hardcore Advenced, Bsn Hyper Shred vs..

“Supplement kombinasyon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir