ON GOLD WHEY aldım. GASPARİ AMİNOMAX 8000 almayı düşünüyorum

Supplement kombinasyon diger urunler ve supplement sporcu besinleri bolumu

Moderatör: murat tahan

atessurhan
Yeni Üye
Yeni Üye

ON GOLD WHEY aldım. GASPARİ AMİNOMAX 8000 almayı düşünüyorum

Mesajgönderen atessurhan » Aralık 28th 2013, 23:43

arkadaşlar herkese merhaba dediğim gibi ON GOLD WHEY aldım. GASPARİ AMİNOMAX 8000 almayı düşünüyorum.bunlar benim ilk supp. olcak ve wheyin yanına ne almalıyım bilemedim.aa'da karar kıldım.sizce yanlışmı yapıyorum.
boyum 1:88 kilo 73 yani kilo almam gerekiyor ama geiner demeyin yağlanmak istemiyorum ve kreatinde karaciğeri doldurup diğer supp.ların vücutta kullanımına engel oluyormuş.bildiklerim bunlar teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Aralık 29th 2013, 00:22

Wheyin yanina bcaa ve glutamine alabilirsin, , dogal beslenmeni de ihmal etme...
Iyi çalışmalar

atessurhan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen atessurhan » Aralık 29th 2013, 00:25

usta şimdi bu aminonun içinde yeterince bcca ve eser miktarda glutamin var o yüzden bunu tercih ettim.bcaa genelde definasyonda kullanılmaz mı?

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Aralık 29th 2013, 00:32

Wheyin icinde de bcaa ve glutamine var, hatta alacagin amino maxin icinde de olan bütün aminolar wheyin icinde var!
Agirlik calistigin icin ihtiyacin biraz daha fazla olacak, bcaa ve glutamine de işlevleri bakimindan onemli aminolar..

Definisyon bulk her donemde amino asitler kullanilir..

atessurhan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen atessurhan » Aralık 29th 2013, 01:05

teşekkür ederim :D

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Re: ON GOLD WHEY aldım. GASPARİ AMİNOMAX 8000 almayı düşünüy

Mesajgönderen MettÇK » Aralık 29th 2013, 08:05

atessurhan yazdı: ama geiner demeyin yağlanmak istemiyorum ve kreatinde karaciğeri doldurup diğer supp.ların vücutta kullanımına engel oluyormuş.bildiklerim bunlar teşekkürler...

1.si gainer ı doğru lullandığında yağlanma yapmaz (gainerın ne olduğunu bilmek lazım)

2.si kreatin karaciğeri falan doldurmaz, hele ki diğer suppların kullanımına engel olduğu iddiasını bir yarışmaya soksan dünyanın en saçma şeyi secilirdi herhalde (kreatinin de ne olduğunu bilmek lazım)

aminomax tek başına kilo alımında bir etki yapmaz, yani alman bişey ifade etmiyor ON proteinin yanına alabileceğin en iyi şey ve creatin olur kilo alımı için...

atessurhan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen atessurhan » Aralık 30th 2013, 02:25

kreatini istememe seebimden biriside yalancı kas oluyomuş.yani su çektiği iiçin kullanımı bıraktıktan sonra etkisi geçiyomuş

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Aralık 30th 2013, 08:13

Yalancı kas olmuyor, kreatinin diğer bir etkisi kaslarda su tutup hacim vermesi...

Senin bunlara takılmak yerine daha çok şunu araştırman lazım ''Nasıl daha fazla kilo alabilirim?''

Zaten anladığım kadarıyla ciddi bir bilgi eksikliğin var, zayıfsın ve 20 yaşındasın... Milletin lafıyla, internetteki belirsiz bilgilerle saçma sapan rüyalara kapılacak vaktin kalmamış...

Bu forumda takılarak neyi nasıl yapacağını öğrenebilirsin. Ayrıca boş vakitlerinde sürekli araştırma yapıp neyin ne olduğunu öğrenmeni tavsiye ederim. Umarım amacına ulaşırsın...

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Aralık 30th 2013, 22:40

amino 8000 güzel ürün

atessurhan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen atessurhan » Aralık 31st 2013, 15:24

yakamoz gıdadan alıcam ama yok sahteleri varmış.yok biri diyo benim haplar benekli biri benimkiler beyaz yok benimkinin süngeri elle koyulmuş gibi.emin olamadım o yüzden.yakamoz gıdada da sahte ürün olmaz yani değil mi?

“Supplement kombinasyon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir