K.Siren ilk Vucutcu.coM Makalesi !!!

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

K.Siren ilk Vucutcu.coM Makalesi !!!

Mesajgönderen Vucutor3 » Ağustos 24th 2011, 03:25

K.Siren ilk Vucutcu.coM Makalesi ni sitemizde yayinlamis bulunuyorum kendisinin bu guzel yazisini okumayanlar icin link assagidadir.

http://www.vucutcu.com/cont.php?cat=5&t=1484

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Ağustos 24th 2011, 04:32

Bütün makaleleri kemal abi yazmalı aslında :) çünkü o yazdığı zaman içerisinde katı iddialar olmuyor herkesin içerisinden pay çıkartacağı konuşabileceği güzel bir başlık oluyor :) yazıda haddim olmayarak katılmadığım yerler mevcut fakat burada söylemiycem kemal abiyle başka sayfada tartıştırken araya sıkıştırırım oda ağzımın payını verir... Güzel yazı sağol kemal abi :)))

köylümahzun
VIP
VIP

Mesajgönderen köylümahzun » Ağustos 24th 2011, 13:57

Oldukça öğretici ve bilgilendirici bir yazı olmuş.

Kullanıcı avatarı
castro
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen castro » Ağustos 24th 2011, 14:25

devamını bekleriz :)

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Ağustos 24th 2011, 15:28

emeğine sağlık abim.

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Ağustos 28th 2011, 18:31

Oncelikle Edip Tocsoy'a cok tesekkurler. Bu benim icin buyuk iltifat, cok mutlu oldum, tesekkurler.

@HD; kesin iddia edebilmek icin somut bilgi lazim, o da bende yok. Bu sebeple durmadan "bence" falan diyorum. Yazdigim hemen hemen her sey sahsi fikrim oldugu icin yanlis olma sansi fazlasiyla var. Senin gibi zeki, merakli ve olgun arkadaslarin elestirileri bu bakimdan cok faydali. Elbette ki bir cok konuda degisik dusunecegiz, hatta bu cok keyifli de bir durum. Her konuda anlassak muhabbetin keyfi olmaz zaten. Lutfen elestir, maksat hakli cikmak degil dogruyu bulmak.

@koylumahzin & castro; tesekkurler :)

@biyologcem; bu cok zor zamaninda bile guleryuzunu sklayabilmen ve nezaketin ne kadar buyuk adam oldugunun gostergesi. Keske hepimiz senin gibi olabilsek.

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Ağustos 28th 2011, 21:07

Kemal abi ellerine, emeğine sağlık..

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Ağustos 28th 2011, 23:13

Emeğine sağlık üstad. Makaleni arşivime alıyorum.

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Ağustos 29th 2011, 11:13

ksiren yazdı:Oncelikle Edip Tocsoy'a cok tesekkurler. Bu benim icin buyuk iltifat, cok mutlu oldum, tesekkurler.

@HD; kesin iddia edebilmek icin somut bilgi lazim, o da bende yok. Bu sebeple durmadan "bence" falan diyorum. Yazdigim hemen hemen her sey sahsi fikrim oldugu icin yanlis olma sansi fazlasiyla var. Senin gibi zeki, merakli ve olgun arkadaslarin elestirileri bu bakimdan cok faydali. Elbette ki bir cok konuda degisik dusunecegiz, hatta bu cok keyifli de bir durum. Her konuda anlassak muhabbetin keyfi olmaz zaten. Lutfen elestir, maksat hakli cikmak degil dogruyu bulmak.

@koylumahzin & castro; tesekkurler :)

@biyologcem; bu cok zor zamaninda bile guleryuzunu sklayabilmen ve nezaketin ne kadar buyuk adam oldugunun gostergesi. Keske hepimiz senin gibi olabilsek.
estağfurullah abi.tevccühünüz.inşallah söylediğiniz gibi olabilirim.

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Eylül 3rd 2011, 22:07

Kemal abim. Haklısın. Zaten bu güzel uslubun ayrı bir hava katıyor tartışmalara... Bende "bence" eki genelde pek olmuyor. Uslup hatası diyelim :) o yüzden sert tartışmalar çıkartabiliyorum. Kalbini kırdığım oluyorsa da her zaman özür dilerim :)

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir