CLA- L-Carnitine önerebilirmisiniz

Moderatör: murat tahan

Ring
Yeni Üye
Yeni Üye

CLA- L-Carnitine önerebilirmisiniz

Mesajgönderen Ring » Ekim 27th 2012, 11:17

Merhaba,
Geçmişte body geçmişi olan birisiyim fakat bazı problemler yaşadım ve kendimi öyle saldım ki 170 boyunda 85 kiloya çıktım 63ten :)

Tekrar spora başlıyorum fakat aynı anda başka bir salonada gidiyorum. Bu yuzden kesenin ağzı sıkı :D

Ucuz ve beni çok idare edebilecek orta kalite bir CLA önerebilirmisiniz.
Birde L-carnitine oda orta kalite bişey olsun beni 45 gün falan idare etsin :)

Protein olarak Gaspari 2.3kg çikolata alıyorum. Ne alacağımı netleştirsem Byvitaminden vereceğim siparişi hemen.

Twinlab CLA fuel 75 YTL ye düşmüş Byvtaminde fakat ellerinde yok gelirmi acaba? Bayram arayamıyorumda :D

Şimdiden ilgilenen herkeze teşekkür ederim :)

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Ekim 27th 2012, 11:26

Bayvitamin müşteri destek bölümünden sorabilirsin:

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic ... bayvitamin

Bu arada karnitin ve cla ile ilgili sorunu başka br başlıkta sorup sonra almaktan vazgeçmişsin ve sanırım şimdi tekrar almaya karar verdin, yeni başlık açmak yerin diğer açtığın başlıktan aynı konuya devam edebilirdin:

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic ... highlight=

Ring
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Ring » Ekim 27th 2012, 11:40

Evet 6 aylık sözleşme yapacaktım salonla sonra dedim madem bu iş biraz para istiyor aylık öderim salona ama bütün ihtiyaçlarımı karşılamış olurum dedim.

O başlık dikkat ettiyseniz proteinler kısmında ben doğal olarak doğru yere açtım konuyu :) Hortlatmak istemedim kapanmış konuyu, inan yazmak banada zor geliyor :D

Ring
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Ring » Ekim 27th 2012, 17:50

Arkadaşlar rica etsem ilgilenirmisiniz bir?

Birde aklıma bir soru takıldı benım yakın bir tanıdığım sürekli bulgaristana gidip geliyor. Oradan bana bu suplementleri alsalar nasıl olur ucuza gelirmi?

Bana şu an için fiyatı uygun ama işe yarar dediğiniz CLA ve L-carnitine markaları gerekli. KArdio ile birleştirip diyetli biçimde kullanıcağım kafama yatarsa,
lütfen. 12 saatte böyle bir forumda bunu okumayan kalmamıştır neden cevap gelmıyor acemi oldugumuzdanmı acaba?

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ekim 28th 2012, 01:37

RING

cevaplar icin sakin ol eminim cevap vermek isteyenler her basliga cikar SABIR.

bulgaristandan gelecek hic bir supplement i gonul rahatligiyla kullanamassin nedeni sahte olup olmadigini bilemessin sahte ciktigi halde karsinda sana bu konud ayarim edicek bir firmada bulamassin.

Diger soruna gelince bunun cevabi, almak istedigin supplementlarda bilindik markalar arasinda en hosuna giden kendine en iyi hissedicegin her markanin urunlerini kullanabilirsin hic biri arasinda buyuk farklar yoktur.bu konuda rating sayfamiza giderekte secimine yardimci olacak ratinglere ulasirsin

http://www.vucutcu.com/sporcu-besinleri ... ating.html

Ring
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Ring » Ekim 28th 2012, 08:11

Süper bilgi teşekkürler.

“Diyet Ürünleri ( Yağ Yakıcılar )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir