Yeni başlıyorum. Yardım!!

Moderatör: murat tahan

Canerito
Yeni Üye
Yeni Üye

Yeni başlıyorum. Yardım!!

Mesajgönderen Canerito » Ocak 15th 2014, 11:06

Arkadaşlar, pazartesi günü P90x ile İnsanity nin hybird programına başlayacağım.7-8 kilo fazlam var vücut yağ oranım normalin biraz üstünde. Forumlarda yağ yakıcıları inceledim ama pek fikir edinemedim: Acaba l-carnitine mi yoksa cla türevi ya da hydroxycut kullanmalıyım kafam çok karıştı. Ayrıca ürün tavsiye ederseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Ocak 15th 2014, 14:26

Maksadın yağ yakmak olduğuna göre asıl yapman gereken düşük kalorili bir diyet. Bahsettiğin egzersiz programları kardiyo formunu arttırmak ve kasları da biraz çalıştırmak için iyi. Her gün yaparsan ilave 300-500 kalori yakmış olacaksın. Düşük kalorili ama yeterli protein aldığın bir diyetle gayet rahat yağ yakabilirsin.

Carnitine, CLA falan kullanmak gereksiz. Bunların elle tutulur bir faydası yok. Bu ve benzeri ürünlere para vereceğine kaliteli besinler (hayvansal protein, meyve sebze) kullan.

İlla ilave bir ürün almak istiyorsan whey protein tozu en iyisi. Günlük protein ihtiyacının bir kısmını wheyden sağlayabilirsin. Ama asıl sonucu veren diyet olacak.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ocak 15th 2014, 23:36

-Sıkı idmanlar.

Canerito
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Canerito » Ocak 16th 2014, 20:58

Bilgiler için teşekkürler

“Diyet Ürünleri ( Yağ Yakıcılar )” sayfasına dön