Multivitamin Aldım Hasta Oldum Yardım Lütfen

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Şubat 12th 2013, 08:36

TeenBB yazdı:Yemeğide abarttım sutlac kuru fasulye falan.Okulun ilk günü kötü başladım inşallah kötü gitmez.

Beni de yeseydin bu yediklerinle o karın ağrısı normal ki sende fazla kaçırdım demişsin zaten.

Vitaminlerin zararı yoktur vücuda son kullanma tarihi geçmedikten sonra.Sen beslenmene dikkat et bence mesela normal yemek yediğin tıka basa yemediğin bir gün yut bakalım vitaminleri göreceksin bir şey olmadığını.

Geçmiş olsun kuru fasulyeyi fazla kaçırma bir daha.

TeenBB
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen TeenBB » Şubat 12th 2013, 14:29

Abilerim kurufasülyeyi sonradan yedim vitamini aç karna sahah içtim yanlış anladınız siz yemekleri suçlamayın boşuna tam tersine iyi geldi yemekler.

Kullanıcı avatarı
Ali İhsan Saran
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Ali İhsan Saran » Şubat 12th 2013, 17:42

Sana yaramadıysa niye ''boş işler'' damgasını vuruyorsun hemen?

TeenBB
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen TeenBB » Şubat 12th 2013, 18:26

Sanane kardeşim ya istediğimi vururum benim kendi görüşüm bu yönde senin saygı gösterip susman veya doğruyu söylemen gerekir neden sorguluyorsunki.

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Şubat 12th 2013, 19:52

Yanlış anlamadık sen yanlış yazmışsın ki millet sen bu yemekleri yedin diye rahatsızlandığını düşündü ben yinede multivitaminden olduğunu sanmıyorum bir de doktor tavsiyesi olmadıktan sonra aç karnına hiçbir ilacı içme 1 defa olmuş bir şey için multivitamini suçlamak yanlış olur tok karnına yutmayı dene ve yutarken yine karnım ağrıyacak diye düşünme psikolojik olarak rahatsızlanırsın bu defa yine multivitamine bulursun suçu.

TeenBB
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen TeenBB » Şubat 12th 2013, 22:04

Abi aldığım abi sabah aç karna iç dedi bende içtim doktora falan danışmadım baktım herkes multivitamin içiyor kafasına göre fayda sağlar diye babama aldırdım.İnternette gnc nin sitesinde yemekle birlikte alın diyor.Suç atmak istemiyorum ama ne biliyim.Birde a viamini fazlalığı yağlanma yapıyor benimkindede a vitamini var bilmiyorum kafam karıştı doğru yolu gösterin bana eleştirmeyin.

Kullanıcı avatarı
asilcenk
Üye
Üye

Mesajgönderen asilcenk » Şubat 13th 2013, 08:55

Ne yapacaksın Multivitamini tekrarlıyorum yaşın daha 14. Doğal beslen gelişme çağındasın düzenli spor yapar isen yağlanmazsın.

Multivitaminler tabikide zararlı değil ama 14 yaşında gerekli de değil. (eğer doktor bir hastalıktan dolayı vermedi ise)...

TeenBB
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen TeenBB » Şubat 13th 2013, 19:14

tamam ya ayrica 98 liyim 28 subatta 16 dan gun alicam.

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Şubat 13th 2013, 19:42

TeenBB yazdı:tamam ya ayrica 98 liyim 28 subatta 16 dan gun alicam.

Yav multivitamin de bile millet doğal beslenin diyor yani yıllardır multivitamin kullanan biriyim vitamin bu doğallıkla ne alakası var bence her insanın kullanması gerekir etkilerini görmek mümkün insan daha dinç daha dayanıklı oluyor hastalıklara karşı.

Sen kullan tenbb tok karnına at bir tane sabahları o a vitamini fazlalığı dediğinde yüksek miktarlarda alınırsa olur ki bir multivitaminle öyle yağlama olmaz.

Kullanıcı avatarı
Ali İhsan Saran
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Ali İhsan Saran » Şubat 13th 2013, 20:15

Sorgulamıyorum, vitamin multivitamin herkes kullanır. Bebek yaşta katkısı olsun diye kullanılır daha sonra ihtiyaç olursa kullanılır şimdi sen yanlış kullanmışsın ve ya başka birşey. Hemen diyorsun ki vitamin boş iş gereksiz.. Bu ne perhiz bu ne lahana?

“Vitamin ve Mineraller” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir