Nanox9 Nitric oxide...

Moderatör: murat tahan

G_koo
forumdostu
forumdostu

Nanox9 Nitric oxide...

Mesajgönderen G_koo » Mart 25th 2007, 18:08

daha önce bu urunu kullanmıs olan warmı?
kullandıysa nasıl sonuclar elde etti begendımı?
ayrıcana bu urunu gunde ıkı defa 3-4 tablet olarak alınıo
yannız sabah mı calışmadan önce mı yazmıo,bulamadım...
bilen biri warmı acaba??

probody
Üye
Üye

Mesajgönderen probody » Mart 25th 2007, 21:12

Öncelikle sevgili kardeşim, Muscletech firmasının yeni ürünü olan Nitric Oxide içeren bu ürünü ülkemizde kullanan var mı bilmiyorum ama benim araştırma sonucu öğrendiğim bilgiler şunlardır; 90 kg.lık bir sporcu baz alınmış ki günlük 8-10 tablet alınması yeterli görülmüş.24 saatlik periyotta asla 10 tablet geçilmemeli.Başlangıç için antrenman öncesinde ( 3 ) tablet ve gün içinde ( 3 ) tablet 250 - 300 ml su ile alınmalı.Orta seviye vücutçular için baz alınan miktarlar ise gün içinde iki seferde ( 4 )'er tabletten toplam ( 8 ) tablet olarak belirlenmiş.Sana söyleyebileceğim, antrenmandan ( 20 - 30 ) dakika önce 3 tablet ( tabii form durumunun ve vücut ağırlığının gözönünde bulundurulması gerekiyor aslında ), antrenman sonrası veya gün içerisinde de 3 tablet kullanmandır.Başarılar.Bir de ne kadara temin ettin yazarsan sevinirim...

G_koo
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen G_koo » Mart 25th 2007, 21:54

teşekkur ederım tabıkıde bitti zmn aktracagım...

Kemal17
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal17 » Mart 26th 2007, 13:57

benim bildiğim protein sentezini arttırıyordu tabi yalnışta biliyor olabilirim saygılar

G_koo
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen G_koo » Mart 26th 2007, 20:25

tabi öle işlevlerı warmış,daha fazla kan pompalama fln fln bakalım belkı yararını göruruz bugun kollarım 41 omuzlarımda 130 çıktı gelişmeleri yazıcm ;)

paco_bautista1975
Üye
Üye

Mesajgönderen paco_bautista1975 » Mart 26th 2007, 20:49

arkadaşlar bunu yurtdışından mı getirttiniz? yoksa tr. de varmı bu ürün? bildiğim kadarıyla yok gibi ...

G_koo
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen G_koo » Mart 27th 2007, 10:32

ben arkadaslarıma getırttm ama bı cok ınsn getırtebılıo yani bı kac yerde war

G_koo
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen G_koo » Mart 28th 2007, 13:04

bu arada ılk etkısını gördum
bu urunu aç karnına almıycakmısın yanı uzerınde herhangı bı acıklama yokta
aç karna alınınca vucutta özellıkle yüz bolgesınde kızarıklılıklar fln olusuo kısaca ürtkiker;)
kullananacklara tavsıye yemekten soonra alın zaten 9 sn de kana karsııo...

ybeykoz
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen ybeykoz » Temmuz 27th 2007, 12:10

peki tam etkisi nedir. nox'un etkisi kanı hızlı pompalama damar genişleme. mevcut mineralleri protein amino asit dahil kaslara çabuk iletip çabuk pompalaması. kutuda önerilenden fazla kullanmayın diyor. bunu idmana başlamadan hemen almanız gerekiyor alıp hemen idmana geçmek gerekiyor ki kan sıkışan zorlanan yerlere iletilsin. yoksa arkadaşımızın dediği gibi ciltte ürtikere sebep oluyor. fakat bu ürünleri kanımca doktor kontrolünden geçtikten sonra kullanmak gerek. neden derseniz vücudunuz yan etki gösterebilir çünkü kalbin hızlı atmasınada sebebiyet veriyor. kan akışını hızlandırmak için kalp kapakçıklarınıda zorluyor. aslında çok tehlikeli bir ürün. iyi kullanımlar. kullananlar yorumlarını etkilerini yazsın bilinçlenelim. tecrübe önemli bir bilgi kaynağıdır...

ybeykoz
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen ybeykoz » Ağustos 5th 2007, 17:04

üründen abime aldık cuma günü geldi ürün elimize. abim hemen kullanıma geçti. yuttuğunuzdan çok kısa bir süre sonra kana karışıyor. göğüs kısmı hafif kızardı abimin ve damarlar oldukça belirgin hale geldi bi anda enerjik hissetiğini hafiflediğini fln söyledi oda prf. basketbolcu yapı olarak fazlasıyla gelişmiş bi insan. ağırlıkları yüklendi mamaları alıp. yalnız kür kür kullanmak gerekirmiş yani 1 kutu kullandıktan sonra bir süre ara vermek gerekirmiş. kimi insanlarda yüksek tansiyon, kalp damar hastalıklarına sebebiyet verebilirmiş yan etkileri uzun süreli sürekli kullanımda. bir doktor diyetisyen yardımı ile kullanmak herzaman faydalı olabilir...

“Performans Arttırıcılar ( Nitric Oxide )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir