Göğüs kısmında ki çözemediğim sorun ?

Bu forum spora yeni başlayanlar yada başlama arzusunda olanlar için açılmıştır. Aklınıza takılan tüm soruları sorun. Tabii soru sormadan önce sitedeki yazıları ve daha önce sorulmuş soruları ve cevapları okuyunuz!

Moderatör: murat tahan

drkfear
Yeni Üye
Yeni Üye

Göğüs kısmında ki çözemediğim sorun ?

Mesajgönderen drkfear » Haziran 17th 2013, 17:54

arkadaşlar konularımı takip edenler bilir bayağı bir yakımı yaşadım p90x ile ve şimdi de bodybeast denilen program ile ( bench,dumbell fly türlü hareketlerin barındığı ( salon tarzı ) hacim sağlamaya çalışıyorum fakat benim göğüs kafesim sanırım biraz öne doğru yani anlatamıyorum aslında fotoğrafını da çekemedim ama böyle vücudu düzgün olanların tişörtlerinin üst kısmı tam oturur ya benim hiç tam oturma gibi bişey olmuyor ya üst kısımları bol kalıyor göğüs kısmının. Ön omuz ve üst göğüste eksiklik olduğunu düşünüyorum omuzlarım da genetik ve bilgisayar başında oturmaktan ötürü biraz ileri doğru bununda nedeni olabilir , yani anlıyacağnız göğsümün alt tarafları biraz önden gidiyor ve üst tarafları s bedende bile dolu dolu oturmuyor sizce bu sorun hacim aldıkça düzelir mi ? yoksa hacim aldıkça daha mı artar? kafayı yemek üzereyim resmen bu konuyu takıntı haline getirdim gördükçe spor yapma hevesimde kaçıyor.

Resim
Resim

pectoralis clavicular head ile anterior deltoid ikisi de çok eksik bende galiba

Resim

“Vücut Geliştirme Yeni Başlayanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir