Ölçüm sonuçlarım

Bu forum spora yeni başlayanlar yada başlama arzusunda olanlar için açılmıştır. Aklınıza takılan tüm soruları sorun. Tabii soru sormadan önce sitedeki yazıları ve daha önce sorulmuş soruları ve cevapları okuyunuz!

Moderatör: murat tahan

alexfb
Yeni Üye
Yeni Üye

Ölçüm sonuçlarım

Mesajgönderen alexfb » Eylül 3rd 2013, 12:35

8,5 ay sonunda tekrar ölçüleri aldırdım.

bundan önceki ölçüleri mayısta aldırmıştım. mayısta 68 kilo iken bugün 69 kilo ve en çok canımı sıkan konu da bel ölçüm 77'ydi 81'e çıkmış.

diğer ölçüleri söylememe gerek yok zaten sanırım. moralimi bozan konu zaten bu. yağ oranım internet sitelerine göre mayısta %10 iken bugün %14'e çıkmış.

boyum da 180 bu arada.

şimdi yağ yakmaya başlasam, zaten 69 kiloya zor ulaştım yağ yakıp da yine 65lere düşmeye korkuyorum. 69 bile yeterli kilo değil zaten. kilo almaya çalışsam bu sefer 72-75 arası olup da yağ oranı daha çok artar diye de korkuyorum.

yani benim düşünceme göre ne yapsam sorun olacak sizce napmalıyım? spor salonundaki hoca bir sorun görmüyor bu konuda, yağ oranını düşürmem gerekiyor mu dedim zaten zayıfsın gerek yok şimdilik, biraz yağlansan da olur dedi.

siz ne yapmamı önerirsiniz?

ve şunu da sormak istiyorum kilomun sadece 1 kg artıp belin 4 cm artmasının sebebi nedir ve nerede hata yaptım?

“Vücut Geliştirme Yeni Başlayanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir