POWERLİFE NUTRİTİON POWERMASS GAİNER 700 hakkında bilgi ?

Bu forum spora yeni başlayanlar yada başlama arzusunda olanlar için açılmıştır. Aklınıza takılan tüm soruları sorun. Tabii soru sormadan önce sitedeki yazıları ve daha önce sorulmuş soruları ve cevapları okuyunuz!

Moderatör: murat tahan

Erdal
Yeni Üye
Yeni Üye

POWERLİFE NUTRİTİON POWERMASS GAİNER 700 hakkında bilgi ?

Mesajgönderen Erdal » Aralık 15th 2013, 18:55

Lütfen bana yardımcı olun spora başlayalı 1 ay oldu spor salonundaki hocam bana daha çabuk kas oluşumu için ve iyi bir görünüm için protein tozu almalısın dedi. Bende kabul ettim bana Powermass Gainer 7000 diye bir ürün getirdi. Bu işte acemi olduğum için sizlere sormak istedim. Bilenlere sordum herkes mass gainer ürünleri kilo aldırıcıdır kas yapmaz dediler. Ama ben spordan önce ve spordan sonra birer ölçek bu üründen kullanıyorum. Bu ürün protein tozu değil mi yani ? Mass gainerle protein tozu arasındaki fark ne ? Bunu kullanmalı mıyım lütfen yardımcı olun bana ? Ürünün üstünde 5 ölçek kullanın demiş yani 170 gr. Ama hoca bana 5 ölçek fazla olur çabuk bitsin diye öyle yazmışlar sen 1.5 ölçekten fazla kullanma dedi. Bende 1.5 ölçek kullanıyorum. Eğer kilo aldırırsa ne kadar kilo aldıracak ve şu an kilom zaten boyuma göre biraz fazla daha fazla kilo almak istemiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz ?

1 porsiyon 170 gr'da yani 5 ölçekte içeriği ;

Enerji 642,45 kcal
Protein 32,65 gr
Yağ 1.00 gr
Karbonhidrat 127.30 gr
Vitamin C 60.10 mg
Vitamin B1 1,39 mg
Vitamin B2 1,60 mg
Vitamin B3 18,04 mg
Vitamin B6 2,01 mg
Vitamin B12 1.00 mcg
Folikasit 200,99 mcg
Kalsiyum 798,15 mg
Çinko 7,67 mg
Sodyum 255 mg
Fosfor 198,05 mg

İçindekiler kısmında ise şu yazıyor ; Karbonhidrat karışımı (Maltodekstrin,dekstroz), Protein karışımı (Whey proteini, izole soya proteini), Multivitamin ve mineral karışımı, L-Glutamin,kreatin monohidrat.

“Vücut Geliştirme Yeni Başlayanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir