Ağır sakatlık sonrası spor.Elim kolum bağlı yardım...

Bu forum spora yeni başlayanlar yada başlama arzusunda olanlar için açılmıştır. Aklınıza takılan tüm soruları sorun. Tabii soru sormadan önce sitedeki yazıları ve daha önce sorulmuş soruları ve cevapları okuyunuz!

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ağustos 21st 2014, 16:03

beslenmeyi çözersen zaten çoğu problemi aşmış olursun. şu an için haftada 4-6 gün ağırlık çalışman yeterli, kardiyoya gerek yok. kalori alımını birden kısmazsan doğru zamanda beslenirsen hem yağ kaybedersin hem de kas bile kazanabilirsin..

manisabk
Üye
Üye

Mesajgönderen manisabk » Ağustos 23rd 2014, 07:33

TRUST yazdı:beslenmeyi çözersen zaten çoğu problemi aşmış olursun. şu an için haftada 4-6 gün ağırlık çalışman yeterli, kardiyoya gerek yok. kalori alımını birden kısmazsan doğru zamanda beslenirsen hem yağ kaybedersin hem de kas bile kazanabilirsin..

Trust abi şimdi kardiyo yapmadan nasil gidicek bu göbek bu yağlar ? İlerleyen günlerde halimin fotoğrafını atarim ama şimdi ağırlık antrenmanind yaktıklarımizla mi beslenmeyi yaptığımızda o göbek o yağ gidecek :)

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ağustos 26th 2014, 14:42

çok rahat gider diyetle...
yeter ki ne yiyeceğini nezaman yiyeceğini ne kadar yiyeceğini bil...

manisabk
Üye
Üye

Mesajgönderen manisabk » Ağustos 28th 2014, 00:03

TRUST yazdı:çok rahat gider diyetle...
yeter ki ne yiyeceğini nezaman yiyeceğini ne kadar yiyeceğini bil...

Abi tekrar sormak ve yazması zor olmasın diye soracağım senin forumda beslenme ile ilgili bir konun yada senin beslenme programını paylaştığın bir konu var mı ? Yada takip edebileceğim bir konu ?

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ağustos 28th 2014, 05:56

kendi sitem... bir zamanlar bayağı uğraşmştım :)

http://zayiflama-diyetleri.com/spor-yap ... ve-menusu/

manisabk
Üye
Üye

Mesajgönderen manisabk » Ağustos 29th 2014, 01:59

TRUST yazdı:kendi sitem... bir zamanlar bayağı uğraşmştım :)

http://zayiflama-diyetleri.com/spor-yap ... ve-menusu/

Trust abi valla okuyorum siteni çok güzel şeyler yazmışsın. Keşke devam edip daha güzel bir site yada tanıtım ile iyi yere gelebilirmiş :) Dergilerde yazar olsan çok iyi olur.

Diyet programında baktım da günde 6 öğün yemek ve o kadar şey yemek vuff yani hele sabah 6 yumurta beyaz 2 sarı 8 yumurta nerden baksan öğrenci insana bu çok büyük bir masraf yaratıyor valla gerçekler iyice moral bozmuyor değil ama yılmak yok bu sene :)

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ağustos 29th 2014, 16:59

kas kazanmak için sık yemek lazım, biraz da para :)

manisabk
Üye
Üye

Mesajgönderen manisabk » Eylül 9th 2014, 11:39

TRUST yazdı:kas kazanmak için sık yemek lazım, biraz da para :)

Trust abi merhabalar,

1 haftadır sabahları aç karnına maks 1 saatlik koşu yapıyorum. Beslenmede kahvaltıda lor,yumurta ve sebze yiyorum. Öğlen ve Akşam öğünü direk tavuk göğsü yada kırmızı et şeklinde oluyor. Karb. almaktan korkar hale geldim. Göbek başlı başına sinir bozucu olduğu için kafada sanki yağ ve karb almazsam gidecek gibi bir izlenim oluştu. Sence etlerin yanına salata harici orta boy makarna yada pirinç tüketmeli miyim ? Okulum Ekimde başlıyor şimdi memleketteyim Ekimde salonda ağırlık çalışmaya başlayacağım.( Haftada 1-2 yüzme de dahil) Sence nasıl gidiyor biz bu vücudu 3-4 ayda şekle sokabilir miyiz ki :D

manisabk
Üye
Üye

Mesajgönderen manisabk » Eylül 11th 2014, 22:42

Abiler beslenme konusunda kafayı yemek üzereyim denilebilir. Uykularım bile kaçıyor. İmkanlar ve bunları kullanarak elde etmek istenilen gerçekten moral bozucu. Siz sevgili abilerim ve ablalarımın desteklerini bekliyorum neler yapılmalı nasıl yapılmalı konusunda. Teşekkür ederim :)

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Eylül 15th 2014, 09:30

manisabk yazdı:
TRUST yazdı:kas kazanmak için sık yemek lazım, biraz da para :)

Trust abi merhabalar,

1 haftadır sabahları aç karnına maks 1 saatlik koşu yapıyorum. Beslenmede kahvaltıda lor,yumurta ve sebze yiyorum. Öğlen ve Akşam öğünü direk tavuk göğsü yada kırmızı et şeklinde oluyor. Karb. almaktan korkar hale geldim. Göbek başlı başına sinir bozucu olduğu için kafada sanki yağ ve karb almazsam gidecek gibi bir izlenim oluştu. Sence etlerin yanına salata harici orta boy makarna yada pirinç tüketmeli miyim ? Okulum Ekimde başlıyor şimdi memleketteyim Ekimde salonda ağırlık çalışmaya başlayacağım.( Haftada 1-2 yüzme de dahil) Sence nasıl gidiyor biz bu vücudu 3-4 ayda şekle sokabilir miyiz ki :D

Kendini aç hissetmiyorsan fazla bence makarna pilava gerek yok.
Bol bol sebze ye yeter ki fazla yağlı olmasın.
İllaki karb almak istiyorsan sabahları ve antrenman sonrası al.
50- 100 gr geçme...

“Vücut Geliştirme Yeni Başlayanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir