Çalışma istasyonu ve serbest ağırlıklarla vücut geliştirmek

Bu forum spora yeni başlayanlar yada başlama arzusunda olanlar için açılmıştır. Aklınıza takılan tüm soruları sorun. Tabii soru sormadan önce sitedeki yazıları ve daha önce sorulmuş soruları ve cevapları okuyunuz!

Moderatör: murat tahan

qokhan733x
Yeni Üye
Yeni Üye

Çalışma istasyonu ve serbest ağırlıklarla vücut geliştirmek

Mesajgönderen qokhan733x » Ocak 29th 2014, 01:48

Dynamic 65 kg'lık çalışma istasyonu var ancak çalışma programım yok bunun yanında arttırabilir 2 tane dambıl ve 2 tanede 10 kg'lık dambılım var.Vücudum hafif yağlı.21 yaşındayım, Boyum 1,76 kilom 70 ancak kilom yetersiz galiba'ki bir mağazada medium bir kazak deniyorum bol geliyor oturmuyor üzerime göğüs kasıda yok denecek kadar az bildiğiniz zayıfım.

1) Çalışma istasyonunla ilgili bir program ve beslenme programı önerirseniz çok sevinirim (kilo almaya ve kas yapmaya yönelik beslenme ve antreman programı)

2) Protein tozu veya herhangi bir suplement önerir misiniz ? ( İstanbul üniversitesi son sınıftayım okula gitme mesafem 2 saat gelişte 2 saat toplam 4 saat.Haftaiçi 3 gün okula gidiyorum diğer kalan 4 gün tatil)

3) Boyumun daha uzun gözükmesi için hangi kas gruplarını geliştirmem lazım ( bir arkadaşım var benden kısa, omuzları aşırı geniş olduğu için çok uzun gösteriyor)

Üst bölge baya bir zayıf kalıyor benim.Spor salonunada gidemiyorum çünkü Bu sene dgs sınavına evde çalışıyorum en yakın spor salonuda uzak
yolda geçireceğim zamanı evimde spor yaparım.(yaz ayı yaklaşınca vücut yapma merakına kapılan bir tip değilim)

“Vücut Geliştirme Yeni Başlayanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir