Yeni başladım yardıma ihtiyacım var

Bu forum spora yeni başlayanlar yada başlama arzusunda olanlar için açılmıştır. Aklınıza takılan tüm soruları sorun. Tabii soru sormadan önce sitedeki yazıları ve daha önce sorulmuş soruları ve cevapları okuyunuz!

Moderatör: murat tahan

Bora Kav
Yeni Üye
Yeni Üye

Yeni başladım yardıma ihtiyacım var

Mesajgönderen Bora Kav » Şubat 21st 2017, 21:19

15 yaşındayım. 67 kiloyum ve 1.74 üm normal bakıldığında şişman görünen birisi değilim ancak gerçekten göbek, bel ve bacak(baldır) kısmında yağlanma çok fazla. Geçen yaz başlamıştım haftada en az 5 gün gittim 2 aya yakın zaman boyunca ama beslenmeme hiç dikkat etmedim. Hem de hiç ve bu yüzden 0 etki aldım. Hiçbir değişim görmedim kendimde. Şimdi diyetle beraber deneyeceğim. Ama protein ihtiyacı konusunda özellikle kahvaltıda şöyle bir eksik var ki peynir ve yumurta yemiyorum. Ağzıma sürmem. Yani bu biraz psikolojik bir şey ama siz sonuca bakın. Yumurta ve peynir yok. Bu yüzden kahvaltı yapmıyorum. Sadece süt içiyorum. Bana önerileriniz var mıdır? Ya da şunu kesinlikle yeme dediğiniz bir yiyecek. Öğlen mecburen az da olsa pilav yiyorum yanında da genelde bir sebze veya et-tavuk. Yemekhane şartlarında anca bu kadar oluyor. Forumda bakmamı önerdiğiniz konular varsa gösterirseniz de mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden!

“Vücut Geliştirme Yeni Başlayanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir