Atlantis Sports Center - Batıkent

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Atlantis Sports Center - Batıkent

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 7th 2013, 10:42

Resim

Resim

Atlantis Sports Center

Alışveriş, Keyif, Eğlence, Dinlence, Monoray, Spor, Radyo ve Sinema... tümünü bir arada bulabileceğiniz Türkiye'nin ilk ve tek Alışveriş ve Eğlence Merkezinin içinde yer alan, 4000 m² lik bir alana konumlandırılmış
yeni nesil bir spor merkezidir.

Bölgede ilk ve tek

Atlantis Sports Center, profesyonel spor alanları, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, Türk Hamamı, Sauna ve SPA merkezi konseptiyle bulunduğu bölgede ilk ve tektir.

Her şeyin en iyisi

Modern ve ince çizgilerle dekore edilen, her türlü lükse ve konfora sahip, son teknoloji spor aletlerinin kullanıldığı Atlantis Spor Center'da, sizler için herşeyin en iyisi hazırlandı.

Spordan önce ya da sonra...

Atlantis Sports Center'a geldiğinizde, spordan önce yada sonra AVM içerisindeki mağazalardan alışveriş yapabilir, eğlence merkezinde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Konforlu bir sinema salonunda film izlemenin keyfine varıp, cafe ve restaurantlarda farklı lezzetlerin tadına varabilirsiniz.

• Yarı olimpik yüzme havuzu
• Son teknoloji egzersiz aletleri
• SPA merkezi
• Basketbol alanı
• Türk Hamamı - Sauna - Masaj - Dinlenme odaları
• Bayanlara özel olarak hazırlanmış spor alanı
• Fitness cafe
• Uzman eğitmenler ve diyetisyen

Adres : Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi
Başkent Bulvarı No: 224/01-02 (-3. Kat)
Batıkent/ANKARA
Telefon : +90 312 256 65 04
E-Posta : info@atlantissportscenter.com.tr

www.atlantissportscenter.com.tr

atlantisüye
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen atlantisüye » Nisan 27th 2014, 05:52

Üye oldum ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. verdiğiniz paraya değecek bir yer değil. anlatıldığı ya da gösterildiği gibi değil. neyse ki üyeliğim üç aylık yaptırmıştım.
-- salon kapasitesi hiç umurlarında olmadan sizden alacakları paraya bakarak güzel satış elemanlarıyla kandırmaya çalışacaklar. çoğu zaman koşu bandı için sıra beklersiniz çünkü kapasitenin üzerinde üye kaydetmişler. spor yaparken terinizin soğuması ya da sırada beklemek sorun değilse bir sey diyemem...

---koca salonda sadece bir tane soyunma kabini var. üye olun görün :) çünkü söylemiyorlar. ve nerede biliyor musunuz? konturplaklarla ayrılmış tuvaletlerle yan yana. yani spor yapmaya hazırlanırken ya da işiniz bitmiş spordan çıkarken giyeneyim derken hemen 50 cm yanınızdan ilginç ses ve kokuya maruz kalabilirsiniz. üzerinizi değiştirebileceğiniz ikinci bir kabin yok.

--- size üyelik aşamasın da söyleyecekleri aerobik plates yoga falan var ya onlara katılmak için rezervasyon yaptırmanız lazım. yani ben bu gün plates yapacağım dediğiniz de olmuyor. paranızı aldıktan sonra üstüne basa basa söylüyorlar sabah erken arayın diye. çünkü işin aslı 7:00 telefonu düşürebilirseniz rezervasyon yaptırırsınız. 7:15 öyle bir şansınız yok.

-- hamamı saunası buhar odası iyi. çalışır vaziyette. ama cıkınca dinlenmeniz için ayrılmış sadece 3 adet şezlonkta yer bulamazsanız. ki genelde bulamazsınız. sauna sefasından sonra malum yerde ki soyunma kabinine giderek üzerinizi buram burum tuvalet kokusu içinde giyinip vay arkadaş iyi geçirdiler diyebilirsiniz. ben diyorum.

sadece yarı olimpik havuza o kadar para vermeye değmez.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Nisan 27th 2014, 11:52

Ilgincmis dis görüntüsüyle ic görüntüsü arasında anlatilanlar doğruysa büyük fark var...

“Ankara” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir