Fikirleriniz...

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

fırat 26
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen fırat 26 » Mart 16th 2007, 15:25

cure yazdı:ve ayrıca millet buraya bilgi almak icin gelio tabiki sorcak istediğini

yaw birader bi kop ya

yani ortada bi sorumu varda.cevaplanacak bi bilği olsun

bu soru ucak niye gmkyüzünede ucar gibi bişey

fırat 26
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen fırat 26 » Mart 16th 2007, 15:27

cure yazdı:nie düssünki?bilincli sekilde yaptığı zaman doğru ilaçları kullandığı zaman kalıcı olur 100%100 kalmaz illaki biraz düsüs olcak ama sonucta doğru ilaç ve beslenmeye bağlı...

sen suplemente ilaç deme lütfen

bilinçli bi şekil ayrıca nasıl omalı

hangi durumlarda kullanılmalı

kaç hafta kullanılmalı

yani insanlar tutturmus her mesajda BİLİNÇLİ Bİ ŞEKİL lafını bana acıklayın su bilinç nasıl oluyor

öncesağlık
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen öncesağlık » Mart 16th 2007, 15:52

kaslar hücrelerin çoğalmasıyla değil hacim kazanmasıyla büyüyor. doğal olarak uyarı almadıklarında eski hallerine dönmeye başlıyorlar. nasıl bir futbolcu futbola ara verdiğinde formdan düşüyorsa vücutçu da ara verdiğinde form kaybedecek ve bu da kasların küçülmesiyle kendini gösterecektir. kalıcılık antrenmanla sağlanıyor.sadece ilaç alarak,hiç antrenman yapmadan kasların düzeyini korumanın mümkün olduğuna dağir birşey duymadım. kalsaydı arnoldunkiler kalırdı. kısacaı iyi çalışıp hakeden koruyor kaslarını,evde yatıp yatıp steroit kullananlar değil.
ayrıca çok üst düzeylerde az da olsa kaslarda bir miktar hücre çoğalması da oluyormuş. eğer bütün gelişmemiz hücre çoğalmasıyla olsaydı sporu bıraktığımızda çoğalan hücreler yok olamıyacağına göre herhalde kaslarımız kadın memesi gibi sarkardı (sadece tahmin,bilimsel bir yazıya dayanmıyor).

öncesağlık
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen öncesağlık » Mart 16th 2007, 15:57

antrenman deyip geçmişim...
aslında beslenme,beslenme,beslenme,antrenman.

cure
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen cure » Mart 16th 2007, 22:51

fırat 26 yazdı:
cure yazdı:nie düssünki?bilincli sekilde yaptığı zaman doğru ilaçları kullandığı zaman kalıcı olur 100%100 kalmaz illaki biraz düsüs olcak ama sonucta doğru ilaç ve beslenmeye bağlı...

kaç hafta kullanılmalı

yani insanlar tutturmus her mesajda BİLİNÇLİ Bİ ŞEKİL lafını bana acıklayın su bilinç nasıl oluyor

kac hafta die bşi yok herkesin vucut yapıısına göre isteğine göre butun bir yıl boyunca kesmedende kulanablirsin 2 ayda yapablirsin...
ne zaman yapılmalı tabiki bu ise yeni baslayıpta daha neyin ne olduunu bilmeden bu işlere girilmemli artık daha ilerleme olmadığına olmıcağına inandığın zaman doğru zamandır......yani ben sunu anlamıorum burdaki coğu kişi kullanıyo kullanıyo birisi bişi sorunca yada bişeyden bahsedince hemen terlemeye baslanılıo

akkayaali
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen akkayaali » Mart 17th 2007, 02:20

afedersin arkadaş ama sen burda steroidleri kullanmanın yararlı olduğunumu söylüyorsun heralde yeteri kadar bunların zararlarını bilmiyorsun, burada yeni başlayan ve bu sporda neyi nasıl yapacağını araştıran bir çok kişi var sen bu şekilde yazılar yazarak o insanların steroidlere doğru kaymasına bi nebzede olsa yakınlaştırıyorsun bu şekilde yazmakla, müsabık kişiler zaten nasıl ne ve neden ne kadar kullanacağını iyi biliyorlar ki zaten bu arkadaşlarda doktor kontrolünde sürekli burada bu sporu sadece spor olsun diye yapan ve sadece fit bi vücut elde etmek için uğraşan kişilerin sürekli doktor kontrolünde değil ki bu da imkanlar dahilinde lütfen steroid konusunda yani ilaçlar konusunda yazdıklarınıza çok dikkat edin, bu konuda sitede bü çok yazışma yapıldı steroid konusunda sürekli sürekli insanların önüne bunu getirmek bu spora yeni başlayan ve sitemizi henüz tanıma aşamasındaki insanlara bu sporun ilaçsız yapılamayacağı fikrini getirebilir akıllarına bizim federasyonumuz bile hali hazırdaki durumu belli iken neden bu spora gönül verecek olan arkadaşlarımızı ilk baştan soğutmak

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 17th 2007, 02:48

cure yazdı:
fırat 26 yazdı:

kaç hafta kullanılmalı

kac hafta die bşi yok herkesin vucut yapıısına göre isteğine göre butun bir yıl boyunca kesmedende kulanablirsin 2 ayda yapablirsin...
ne zaman yapılmalı tabiki bu ise yeni baslayıpta daha neyin ne olduunu bilmeden bu işlere girilmemli artık daha ilerleme olmadığına olmıcağına inandığın zaman doğru zamandır......yani ben sunu anlamıorum burdaki coğu kişi kullanıyo kullanıyo birisi bişi sorunca yada bişeyden bahsedince hemen terlemeye baslanılıo

Oncelikle kimsenin terledigi falan yok buna benzer defalarca baslik acildi defalarca ben steroidlere cok rahat yaklasan cok rahat bilgi vermeye kalkan arkadaslara hep ayni cevaplari verdim ancak nedense bu sitede steroidler acik acik konusulmamasi gerektigini ve buna ben asla izin vermiycegimi bir turlu anlatamadim.

Her yas grubunda insanlarin rahatlikla girip okuyabildigi acik bir siteyiz ve sorumluluk misyonu na onem veren biri olarak ben bu sporun bir cok konusulacak bilgi paylasilacak konularini islemeyi tartismayi ogretmeyi paylasmayi paylastirmayi sectim.Ilaclari kullanicak kullanmak isteyen insanlarada bunlarin oncelikle zararlarini anlatmayi istedim ki bunuda yaptim her firsattada yapiyorum evet belki sizler bir vucut gelistirme sitesinde steroidler nasil olurda acik secik konusulmaz anlatilmaz diyor olabilrsiniz bende hepinize hemen su ornegi veririm ben iki cocuk sahibi bir babayim ve benim oglum bir internet sitesinde steroidlerin kullanimi hakkinda detayli bilgi alsa kurleri ogrense ve bunu uygulasa ben yikilirim ve mahvolurum bu nedenle ben baska babalara ailelere bunu yasatamam yasattirmamda.

Simdi hemen sizler sunu diyceksiniz eee bu sporda ilaclar var evet var bunu dunya biliyor ancak aranizda kaciniz bir profesyonel yarismaci veya amator yarismaciya gidip steroidlerle ilgili bilgi veya kur bilgileri ediniyorsunuz bunu yapmazlar yapmamalilar yapanlarda yanlis icindedir

Bu sporda ilaclar basurmadan once yapilacak ogrenilecek uygulanacak o kadar cok sey varki bunlari konusmak ogrenmek ve gelissmek icin yeni baslayan birinin cok uzun bir sporculuk devresi var.

Belli olgunluga ulasan ve derece pesinde kosan hic bir vucutcunun sitelerden bilgi edinmeye ihtiyaci yoktur onun birikimleri zaten onu o asamaya getirir ve karar onundur. Ama benim ve vucutcu.coM UN MISYONU genclere bu sporun ilacsizda yapilabilecegini ogretmek ve bu sporun ince detay puf noktalarini gostermektir herkesi bu onemli misyona saygi duymasini bekliyorum.

probody
Üye
Üye

Mesajgönderen probody » Mart 17th 2007, 20:38

Sevgili Muhsin kardeş öncelikle selamlar.Kesinlikle sana katılıyorum. Olympia'yı bırak bir Avrupa Şampiyonu olmak bile bana göre imkansız.Yaklaşık ( 5 ) yıl evvel bu spora atıldığımda, zaten ciddi araştırmalar yapmış ve epey döküman toplamıştım kendimce.Yeminle ciddi ciddi Back Street Gym'de çalışmaya başladım ve eğitmen olmaksızın, sadece kendi biligilerim ile supplementleri de kullanarak ( 1,5 ) yılda zirveye ulaştım.Artık ne yapsam yağlanmadan kilo artışı mümkün olmuyor, küçük çap da hormonal maddeler kullandım ( isim vermem yanlış olur ).Sonra artık hırs beni fena bağlamaya başladı ve olayın en son noktasına başvurmaya karar verdim.Sonuç da, eğer belli testler yapılıp, düzenli ve doğru beslenme dizilimi, yeteri kadar uyku, antrenman ve olaya odaklanma olmazsa hiçbirisi işe yaramaz bunu söyleyebilirim.Ben yaklaşık ( 4 ) yıl kadar eğitmenlik yaptığım ve işim bu olduğu için iyi sonuçlar aldım.Ama bilinçsizce yapıldığı taktirde bırak doğru etkiyi, vücuduna ve karaciğerine nasıl ciddi zararlar verenleri de gördüm.Bir de ciddi masraflar sözkonusu ve ileride devamı getirilemeyecek gibi ise hiç başlanmaması daha iyi diyorum.Sevgi ve saygılarımla...

spider
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen spider » Mart 18th 2007, 15:32

ya bu kür ne neden açıklamalı yazmıyosunuz suplement falan kafam almıyo.arkadaşlar sağlam bir vücut istiyorum ama yazdığınız şeylerden bişey anlamıyorum ben sadece doğal beslenme ve antreman yapıyorum o dediğiniz ilaçlar nedir açıkjlayınki ben ve benim gibi yeni olan arkadaşlara yardımı olsun boşa kürek çekmeyelim o ilaçlar olmadanb olmuyosa.

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Mart 18th 2007, 18:34

http://alternatif.vucutcu.com/index.php

spider yukaridaki linkteki ürünler ve anlatilanlar SUPPLAMENT diye adlandirilan dogal ek besinler, kullanimi ve satisi legal...

-----------------------------------------------------------
http://www.vucutcu.com/forum3/viewforum.php?f=15

yukaridaki linkteki "önemli" mesajlari ("vucutcu" nun yazdigi) oku, kafanda bir sekil olusur. bu linkteki anlatilanlar steroidler. bunlarin kullanim programlarina da KÜR deniyor. kullanimi (yarismalarda) ve satisi ILLEGAL....

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir