bayanlar icin clen

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

frogyy
Yeni Üye
Yeni Üye

bayanlar icin clen

Mesajgönderen frogyy » Aralık 23rd 2006, 17:46

slm herkese yabanci bi sayfada clen die bi ilacin bayanlardaki vucut yag sevuyesini kisa surede dusurdugu yazan bi yazi okudum.steroid olmadiginda kisa sure kullanildiginda bi yan etkisi olmadigindan bahsediliyodu bilgisi olan paylasamak isteyenler varsa sevinirim

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Aralık 23rd 2006, 17:52

clenbuterol olmasın

frogyy
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen frogyy » Aralık 24th 2006, 18:50

evt bu benim yazdigim kisa sekli sanirim

bigbody
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen bigbody » Ocak 27th 2007, 01:37

clembuterol oldukça etkili bir ilaçtır
2mg dır
en fazla 2 ay kür yapıla bilir
sabah ac karnına ve antremandan önce alınır.
4 mgla başlanılıp
16 mg da zirve yapılabilir.
depotların aksine pramit sistemde etkilidir.

2 aylık bir kürde 7-8 kg aşşagı kilo kontrolü etkisi vardır (yaklaşık)

yan etkisi coktur efedrine arzama nazaran daha iyidir.
bulgar malıdır piyasada 50 tablet 3 euro ile 4 euro arasında satışa sunulur

orjinalinde astım ilacı olup kan ve şeker basıncını yükselterek metobolizmayı çalıştırıp vücuttan su atar yani clembuterolle verilen hızlı kilo hızlı bir şekilde geri gelir yan etkileri yazmakla bitmez
mide bulantısı
tansiyon vs vs

KİSATRİYA
VIP
VIP

Mesajgönderen KİSATRİYA » Ocak 27th 2007, 12:27

clenbuterol astım içindir fakat astım hastası olan atlar için tasarlanmış bir üründür.definasyon donemlerınde bırıncıl tercıhlerden bırıdır.efedrıne gore yan etkıler daha azdır.ilk kullanımlarda uykusuzluk yada kramp en sık gorulen yan etkılerıdır ama genellıkle geçicidir.hergunalınırsa vucut cabuk bagısıklık kazanacagından bırcok kullanıcı birer gun ara ile yada efedrın ile change yaparak kullanır.bitiron ile kombine edıldıgınde yag yakma kapasitesi oldukça artar fakat yan etkılerındende korkmak gerekır.

wolveron
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen wolveron » Ocak 29th 2007, 13:22

KİSATRİYA yazdı:clenbuterol astım içindir fakat astım hastası olan atlar için tasarlanmış bir üründür.definasyon donemlerınde bırıncıl tercıhlerden bırıdır.efedrıne gore yan etkıler daha azdır.ilk kullanımlarda uykusuzluk yada kramp en sık gorulen yan etkılerıdır ama genellıkle geçicidir.hergunalınırsa vucut cabuk bagısıklık kazanacagından bırcok kullanıcı birer gun ara ile yada efedrın ile change yaparak kullanır.bitiron ile kombine edıldıgınde yag yakma kapasitesi oldukça artar fakat yan etkılerındende korkmak gerekır.

Ne oluyor bu insanlara anlamıyorum..Acaba bu son nereye gidiyor..Ben bu duruma şu şekilde bakıyorumm..Beni mazur görsünler ağır kaçarsam özür diliyorumm ama belir bir süre dışı çok güzel içi çürük karpuz aklıma geliyor..Eminim bu ilaçları kullanmak isteyen arkadaşlar masumca bir ilaç olarak kullanıp temiz bir şekilde bu işten çıkacaklarını zannediyorlar..Önerilere bakıyorum bir tanesi clen bir tanesi sentetik tiroid hormonu.., çok uzun süre ve çok yüksek dozda almak, kalıcı tiroid eksikliğine yol açabilir. Bundan sonra, kişinin, ömür boyu, Cytomel ilacı ile tedavi edilmesi gerekebilir..Clenin ise kalbe nasıl etki ettiğini bir doktora gidip bir sorun..Arkadaşlar yaşımızın en verimli zamanında bu tür ilaçlarla 40-50 yaşına çok iyi yatırım yaparsınız ..İkincisi bu ilaçlarla dahi yine çok sıkı çalışmanız lazım..Bu işin tek yolu çok sıkı çalışmak..takviye olarak alacaksanız CLA ve L-CARNITIN birlikte kullanın.Bakın görün nasıl yağ yakıyorsunuz..Lütven tavsilerinizi başkalarının hayatlarını etkileyecek şekilde yapmayın herkes kendisinden sorumlu..Eğer ki bir sağlık örgütünden aldığınız bir alıntı varsa , yapın burada tavsiyenizi isteyen değerlendirsin..

KİSATRİYA
VIP
VIP

Mesajgönderen KİSATRİYA » Ocak 29th 2007, 16:27

bu yazı bir öneri değil kullanım safhalarındaki genel açıklamalardır.ayrıca tıroıd tedavısında sadece cytomel degıl levıtron veya diğer muadilleride kullanılır.bu ilaçlar genenllikle yarışma evresinde kullanılır.parası ve cevresi olan kullanmayı biliyorsa gider l-dopa'da kullanır diğer diorotıclerıde.o safhaya gelmiş birini zaten carnıtıne veya cla kesmez.ben bu sekılde bırıncı oldum diyen varsa buyursun.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ocak 29th 2007, 16:52

Anabolizanlardan cok daha buyuk vucutta zarar ve hasar birakan ilac gurubu defnisyon icin kullanilan ilaclardir.Diyet doneminde vucut gucsuz birakilmisken genelde bu ilaclar kullanildigi icin metabolizma cok gucsuz yakalanir ve yan etkiler cok daha fazla yikici olur.

wolveron
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen wolveron » Ocak 29th 2007, 17:03

KİSATRİYA yazdı:bu yazı bir öneri değil kullanım safhalarındaki genel açıklamalardır.ayrıca tıroıd tedavısında sadece cytomel degıl levıtron veya diğer muadilleride kullanılır.bu ilaçlar genenllikle yarışma evresinde kullanılır.parası ve cevresi olan kullanmayı biliyorsa gider l-dopa'da kullanır diğer diorotıclerıde.o safhaya gelmiş birini zaten carnıtıne veya cla kesmez.ben bu sekılde bırıncı oldum diyen varsa buyursun.

O safhaya gelmiş birisi derken cevap verdiğin bayan arkaşı kast ediyorsan sporla ilgisi olabilir ama vucut geliştirmeye daha 3 olmuş birisinden bahsediyorsun.Hangi birincilik onuda anlayamadımm..Lütven dikkatt..

KİSATRİYA
VIP
VIP

Mesajgönderen KİSATRİYA » Ocak 29th 2007, 19:37

cümleye odaklanacak olursan yazıya hitaben kişiye öneride bulunmadım.pro duzeyde yapılan genel kullanımlar hakkında ve en ufak gorulen yan etkılerı ıle anlatım yaptım.cla ve carnıtıne onerınıde yeni başlayanlara onerırsen faydalı olur.yarışma duzeyınde olupta definasyoa naturel gıren ben gormedım.carnıtın ile yarışmaya gırılmez.

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir