Evde Spor stüdyosu...

Vücut Geliştirme ile ilgili magazin niteliğindeki konularla ilgili mesajlar.SORU SORMA BAŞLIĞI DEĞİLDİR !

Moderatör: murat tahan

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Temmuz 18th 2012, 13:09

Shotokan arada bir açtığın başlığa gelirsen bazı sorularımız olabilir..

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Temmuz 18th 2012, 13:15

çok değerli bilgili bir arkadaştı...uzun zamandır uğramıyor...bu şekilde olan bir sürü arkadaşımız var..bazen sebeblerini düşünmekten kendimi alamıyorum...iş güç sağlık bunları anlarımda başka nedenlerde var gibi geliyor bana...

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Temmuz 18th 2012, 13:33

Yüksel hocam shotokan isimli üyeyi başka bir sitede gördüm aktif olarak yazıyor nereden tanıdım derseniz ev spor salonu resimlerinden aynısını orayada yüklemiş hemde nickide aynı, yazısıda benziyor..

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Temmuz 18th 2012, 13:37

hımmm demek ki bir şeyler küsmüş...

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Temmuz 18th 2012, 13:53

Hocam hemen her sitede yöneticiler ile üyeler arasında tartışmalar heleki üye biraz forumun eskisi ise küsme ile bitiyor, ben şuanda bir yöneticiyle tartışsam umrumda bile olmaz, ama forumun eskisi biri ise tartışan, vefasızlık olarak algılayabilir, ben yıllardır bu forumda faydalı olmaya çalıştım diye alınabilir, ama genelde kızgın yöneticiler şöyle der, sen sadece bir üyesin herkes gibi....bu koyar adama birde 5 yıldır bir sitede iken yöneticilik beklerken birden yeni birine verilmesine karşı sinirlenebilir......................yanlış veya doğru bu kişiler alıngan olur daima.
son sözüm şudur bu konularda; benim bir forumum olsa, foumda bilgili olan kişilere ve uzun süre foruma hizmet etmiş kişilere bir tolerans gösteririm, elbette yeni üyeyi dışarım demiyorum ama giderse telefonla bile arayıp ikna etmeye çalışırım, isterse fikirleri bana uymasın, bakın gidiyorlar onca paylaşım ise sitede kalıyor peki ne için ? bunun için vefa borcumu öderim...

Bu arada yanlış anlaşımasın shotokanı tuttuğum yada yönetimi suçladığım falan yok zaten tanımıyorum kimseyi suçlamak bana düşmez, bu sitede yeniyim ama çeşitli forumlarda bunu böyle gördüm burası oralara göre daha nezih gibi görünüyor..

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Temmuz 18th 2012, 13:58

Spor stüdyosu için yeri olmayan ama parası olan arkadaşlar var ise ;
sehpada, bench demiride katlanabiliyor bence çok ilginç ve güzel bir buluş..

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 8279/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 6928/detay

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Temmuz 18th 2012, 14:01

ilk resim katlanır bar güzelmiş hem kullanışlı hem pratik...pm mi aldınmı ?

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Temmuz 18th 2012, 14:22

Almadım ama ilgimi çekti.
Dediğiniz gibi özellikle ilk resim benimde çok hoşuma gitti, bench sehpası zaten fazla yer kaplayan bir şey değil..
icabında altına girip squat için ağırlık kaldırmak içinde uygun olabilir belki...

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Temmuz 18th 2012, 14:34

çok ilginç bir pm değil demek ki senin pm de bir sorun var..hangi sitede yazdığını merak etmiştim..evde çalışmak zordur..salon gibi olmaz..gürültü,pratiklik,yer en basit sistemle mümkün olduğunca çok hareket..vs..ha bir de eve gelen misafirlere durumu izah etme..

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Temmuz 18th 2012, 14:57

Yüksel hocam pardon ya bende salak gibi anlamadım özür dilerim :)
uyarı gelmiyor ya bir an şaşırdım..

hemen cevap yazıyorum..

“Vücüt Geliştirme Main Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir