Yardıma ihtiyacım var

Vücut Geliştirme ile ilgili magazin niteliğindeki konularla ilgili mesajlar.SORU SORMA BAŞLIĞI DEĞİLDİR !

Moderatör: murat tahan

Hayalgs
Yeni Üye
Yeni Üye

Yardıma ihtiyacım var

Mesajgönderen Hayalgs » Nisan 7th 2014, 15:40

[size=12] [/size
Selamlar definasyon programına başladım
Yaklaşık bir ay oldu 3 aylık bir kür ama zayıflama adına yol katedemedim winstrol ve masteron kullanıyorum tek adele yapıyorum hocamın tavsiye ettiği program bu.haftada 3 kickboks yapıyorum 5 gün antreman + cardio anteman öncesi nitrik oksit ve amino asit alıyorum sonrasında 1.5 protein tozu yalnışım nerde acaba 😓

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Nisan 7th 2014, 17:04

Kullandigin steroidler etkili ve tehlikeli;
Iyi hesaplanmamis bir diyet uygulamadiktan sonra ne kullanirsan kullan degisim elde edemezsin
Bence diyetini gozden gecirmelisin
Kullandigin steroidleride zayiflamak icin kullanman hic yerinde olmamış
Kolay gelsin

Hayalgs
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Hayalgs » Nisan 9th 2014, 13:38

teşekkür ederim :) bu ürünleri definasyon için kullanıyorum kilo kaybı da takdir ederseniz ki olmak zorunda fakat olmadığı gibi 2 kilo da aldım ne yapmam gerekiyor diye sormak istedim nasıl bir beslenme önerirsiniz?

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Nisan 9th 2014, 17:57

Dostum o urunler oncelikle karacigere vs zararlı bunu söyleyeyim oyle cevap vereyim;
Bu urunler etkisini daha cok yontulmus bir vucutta son rötuşlari yapmak icin kullanilir, kaslari daha derinlestirmek, ayrintilari ortaya cikarmak gibi..

Definisyonla yag yakmak ayri kavramlar; yag yakmak istiyorsan kullandığin bu ürünler son derece gereksiz..

Dusuk kalorili bir diyet takip etmelisin ozellikle karbonhidrattan uzak durmalisin, kullandığin bu steroidler senin durumuna uygun degil yazdiklarindan anladigim kadariyla..

Kolay gelsin..

“Vücüt Geliştirme Main Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir