2 buçuk ay zamanım var, yardım eder misiniz?..

Antrenman rutinleri ve tecrübenizi paylaşın. Teknikleri tartışın, sorun, öğrenin.

Moderatör: murat tahan

tolga_a
Yeni Üye
Yeni Üye

2 buçuk ay zamanım var, yardım eder misiniz?..

Mesajgönderen tolga_a » Şubat 8th 2015, 00:13

Selâmün aleyküm arkadaşlar, öncelikle belirtmeliyim ki 2 buçuk ay zamanım var çünkü bir mankenlik yarışmasına katılacağım. Bu zaman diliminde göğüs geliştirmem gerek en önemlileri ise kollarımın biraz kalınlaşması (özellikle triceps bölümü gelişmesi lazım), karnımın biraz sıkılaşması gerekiyor ve 2-3 kilo almam gerekiyor... Atletik bir vücuda sahip olmam gerek kısacası.

Bu arada spor salonunda değil, evde çalışacağım. Gördüğünüz gibi resimde vücut hatlarım yerinde, alt yapım var kısacası... ve ben bu vücudu evde hiç bir alet ve besin takviyesi(supplement) kullanmadan kendi vücut ağırlığımla kısa bir sürede çalışarak yaptım. Ama şuan 2 buçuk ay zamanım olduğu için karşı olsam da mecburi şınav barı, barfiks barı(içerisinde mekik barı da mevcut), 2 tane 10'ar kiloluk dambıl aldım ve bir kaç besin takviyesi(supplement) aldım.

Benim sizden istediğim bir çalışma programı, besin takviyelerini nasıl almalıyım ve nasıl beslenmem gerektiği...

Günün neredeyse 24 saati boşum bu arada, ona göre program yazarsanız bu aletlere ilişkin çok sevinirim. Yardım edeceklerden şimdiden Allah razı olsun.

Boyum: 1.88
Kilom: 73
Yaşım: 21
Aldığım Besin Takviyeleri: Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr. Protein Tozu(Amino Asit İçerikli) & Hardline Creapure Kreatin 500 Gr. & Hardline Vitamin Mineral 120 Tablet

Resim;
[img][img]http://i.hizliresim.com/08d89Y.jpg[/img][/img]

Resim

Kullanıcı avatarı
asilcenk
Üye
Üye

Mesajgönderen asilcenk » Şubat 18th 2015, 11:51

Calisthenics spor antrenmanlarına bak, ağırlıksız sadece vücut ağırlığı ile yapılır ve sana çok faydası olur.

2,5 ayda bir şeyler yapmak istiyorsan bir spor salonuna yazıl, bu aldığın aletler ile supplementelerinin büyük çoğunluğu tuvalete gider çünkü kasları yeterince zorlayamazsın.

Ayrıca kasların gelişmesi için dinlenmeside lazım yani 24 saat boş olman sürekli spor yapabilirsin demek değildir.

Haydi kolay gelsin.

“Vücut Geliştirme Antrenman & Egzersizler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir