2012 IFBB CLASSIC BODY BUILDING DÜNYA ŞAMPİYONASI

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Kasım 26th 2012, 16:09

Vucut Gelistirme Acik Siklet Dunya ikincisi Hamdullah Aykutlu Dunya Ucuncusu Mahmut Irmak

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son Vucutor3 tarafından Kasım 26th 2012, 16:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Kasım 26th 2012, 16:18

Osman Colak Dunya 3 uncusu

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Kasım 26th 2012, 17:09

hamdullah abi,mahmut ırmak,osman çolak a helal olsun...
fazla girmiycem abuk konulara çünkü konuşuldukça yazıldıkça düzelmiyo bu işler türkiyede bu yüzden hiç kasmıycam kendimi ki söylenecekler söylenmiş zaten...
açık sikletde fotolara göre hamdullah abi 1 mahmut ırmak 2 olmalıydı diğer müsabıklardan çok ayrı katagorilerdeler sınıfları çok çok farklı...
osman çolak yapabileceği dereceyi yapmış ilk üç de birbirine çok yakınlar...
götürülmesi gereken üç vücutcumuz elinden geleni yapmış ve başarılı olmuşlardır diğerleri yine gezmeye götürülmüş bu paraları boşa harcıyacaklarına milli vücutculara ufakta olsa destek olsalar ki boşuna konuşuyoruz daha iyi olmazmı...bir kişinin yurt dışı yarışmasına götürülmesinin masrafı ne kadar bunu çoğumuz biliriz...

murat koç
Üye
Üye

Mesajgönderen murat koç » Kasım 26th 2012, 19:48

Tuna yazdı:FİNALE KALAN SPORCULARIMIZ:

OSMAN ÇOLAK
MAHMUT IRMAK
TURGAY ATEŞ
HAMDULLAH AYKUTLUG
TUNA KURT
ENSAR KAZANOGLU
Kader Süleymanoglu
HAKAN CAMCI

Basarılar dılerımm Hocam.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Kasım 26th 2012, 23:29

Resim

MİİLİ TAKIM BU KADAR KOLAY OLMAMALI SADECE KURUMAK MİLLİ OLMAK İÇİN YETERLİ OLMAMALI.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Kasım 27th 2012, 09:49

Aykutlunun iki olması çok şaşırtıcı bence bir olmalıydı..

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Kasım 27th 2012, 11:13

kendi imkanları ile gitme olayı bu sene çıktı yanlış hatırlamıyorsam daha önceleri böyle bir saçmalık yok...parayla milli olmak denir bunun adına...

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Kasım 27th 2012, 11:42

Tuna yazdı:Bu konuyu bekliyorum kimse açmadı yani forumda bi boşlukmu var anlayamıyorum..
Neyse bu konuda burada yazıyorum gidenlerin ismimlerini googleda araştırabilirsiniz.

öyle şeyler dikkatimi çekiyorki buraya kelimelere sığdıramam içimdeki sitemleri..

Yani 2011 türkiye 4.sü adamı akraba olayından ya da tanıdık olayından götürebiliyorlar ne diyim..

tuna bu kadar dert edinmene gerek yok...bu gibi olayları daha tek bir müsabaka yapmadan biliyordun şimdi içindesin ve şaşırma ve bunlarında düzeleceğini sakın düşünme bu dümen böyle kırılmış böyle gidiyor...
sen önüne bak emin ol seni görmezden gelemiycekler...amacını çok iyi biliyorum bir kez olsun milli olmak ve bu sana çok yakın...
milli olduktan sonra hiç düşünme yurt dışı organizyonlarda müsabaka yaşantını devem ettir...
yoksa bu olaylar hiç bitmiycek...

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Kasım 27th 2012, 22:18

Cüneyt hocam saol. o anda sinirden yazdım işte.biliyorum ama sinir yapıyo her zaman.. Senin dediklerin benim için çok değerli.. Evet aynen yazdıklarını düşünüyorum ve yapmaya çalışıyorum..

Ahhhh be abiiii : ))) sen bir tanesin :-D

sadık
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen sadık » Kasım 29th 2012, 10:41

kusura bakmayın arkadaşlar hiçbirinize katılmıyorum.....Öncelikjle toplam 38 ülke içerisinden takım halinde 6. olduk bence iyi bir başarı türk takımı için...Bu clasic bodybuilding şampiyonası son yıllarda izlediğim en sert yarışma idi özellikle -175 ..-180 sikleti çok sert ve kalabalıktı yarışmaya 3 kişi götürülse yeter diyenler var ancak bir Ali emreyi gören yok herhalde Ali emre arnold clasic 2. si ve yarışmada eğer karambole gitmeyip ilk 6 ya girseydi rahat ilk 3 teydi ki ona keza aynı siklette 9. serhat göçtürkte öyle harika bir fiziği var bence avrupa şampiyonasında ilk 3ü rahar var mustafa özkan ki dünya 3. sü +180 e her zaman ilk 6 da yer alabilecek sporcu strateji hatası yaptı ..yarışmada öyle şeyler olduki hassiktir edirtecek cinstendi ülke ve hakem oyunlşarı kulisleri daha neler neler sizin anlıyacağınız davulun sesi öyel uzaktan duyulduüu gibi değil evet iranlılar kulisleri ve sporcularıyla gene yarışmaya damgasını vurdu ...öncelikle şunu söyleyelim kalabalk gitmek özelilke antrenörler için kabus 3 günde toplam 9 saat uyuyabildim...halen yorgunluğumu üzerimden atatmamışm..her sporcuyu boyamak yağlamak ısıtmak gerçekten zor Allah şükür herkesin rengi çok iyi çıkardık üstelik imkansızlar içinde ...kısa öz net hangi sporcu ile gidersek gidelim ıfbb içinde sağlam kulis yapabilecek çok iyi düzeyde ingilizce konuşabilen 2 li işkileri çok iyi olan güler yüzlü hakemler götürmemiz lazım yoksa çok konuşuruz daha ben karar aldım ki kendimi çok iyi tanıttığıma inanıyorum artık kendi kulisimi kendim yapıcam ...sonuç şuki sadece çok definasyon olam çok iyi olmak yetmiyor resmen tekerlek gibi patlarsın yoksa...

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir