TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONASI 27 - 31 MART 2013

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Özgür Mustafa Geldeç
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Özgür Mustafa Geldeç » Nisan 18th 2013, 11:02

.
En son Özgür Mustafa Geldeç tarafından Haziran 7th 2016, 18:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Nisan 18th 2013, 14:17

test edilip onaylanan tek insan olarak tarihede geçtin...:) tekrar hoş geldin...

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Nisan 18th 2013, 17:42

Aramıza hoş geldin OMG33.

Ahura-Mazda
Üye
Üye

171cm

Mesajgönderen Ahura-Mazda » Mayıs 3rd 2013, 15:19

171cm büyük erkekler şampiyonu benim, ben kendi isteğim ile avrupaya gitmedim federasyona belirttim bunu ve yerime ikinci ücüncü arkadaşlar gidecek onlara başarılar dilerim, bazıları neden gitmedin dopingli misin diye sormadan cevap vereyim, yarışmadan iner inmez numune verdim doping testi için temizim, benim gitmeme nedenim sunlar: kendimi yeterli görmüyorum avrupa için benim tuhaf bi huyum var 1 olamayacağim bi yarışa girmek istemem, hayatımda 3 kere yarıştım 3ünde de 1 oldum, inşallah gelecek yıllar avrupaya hazır hissedersem kendimi allah nasip ederse gidecem, diğer neden de nisan itibariyle askere gittim subay olarak, simdi gata ankaradayım fizyoterapist olduğum için hastanedeyim, tekrardan tüm kafileye başarılar dilerim.

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Re: 171cm

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Mayıs 3rd 2013, 15:30

Ahura-Mazda yazdı:171cm büyük erkekler şampiyonu benim, ben kendi isteğim ile avrupaya gitmedim federasyona belirttim bunu ve yerime ikinci ücüncü arkadaşlar gidecek onlara başarılar dilerim, bazıları neden gitmedin dopingli misin diye sormadan cevap vereyim, yarışmadan iner inmez numune verdim doping testi için temizim, benim gitmeme nedenim sunlar: kendimi yeterli görmüyorum avrupa için benim tuhaf bi huyum var 1 olamayacağim bi yarışa girmek istemem, hayatımda 3 kere yarıştım 3ünde de 1 oldum, inşallah gelecek yıllar avrupaya hazır hissedersem kendimi allah nasip ederse gidecem, diğer neden de nisan itibariyle askere gittim subay olarak, simdi gata ankaradayım fizyoterapist olduğum için hastanedeyim, tekrardan tüm kafileye başarılar dilerim.

Bacaklar baya sağlam. Tebrikler...

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Re: 171cm

Mesajgönderen İlter Elmas » Mayıs 3rd 2013, 17:35

Ahura-Mazda yazdı:171cm büyük erkekler şampiyonu benim, ben kendi isteğim ile avrupaya gitmedim federasyona belirttim bunu ve yerime ikinci ücüncü arkadaşlar gidecek onlara başarılar dilerim, bazıları neden gitmedin dopingli misin diye sormadan cevap vereyim, yarışmadan iner inmez numune verdim doping testi için temizim, benim gitmeme nedenim sunlar: kendimi yeterli görmüyorum avrupa için benim tuhaf bi huyum var 1 olamayacağim bi yarışa girmek istemem, hayatımda 3 kere yarıştım 3ünde de 1 oldum, inşallah gelecek yıllar avrupaya hazır hissedersem kendimi allah nasip ederse gidecem, diğer neden de nisan itibariyle askere gittim subay olarak, simdi gata ankaradayım fizyoterapist olduğum için hastanedeyim, tekrardan tüm kafileye başarılar dilerim.

Tebrikler, birinciliği açık ara fark ile almışsın.

Ahura-Mazda
Üye
Üye

Mesajgönderen Ahura-Mazda » Mayıs 6th 2013, 16:55

benim hatam şuydu 73kg geldim tartıda 70 zorlamak istemedim 75kg da olurmus bakınca anladım ama tartıya girmeden mantıklı karar vermem gerekirdi şimdi adamlar 75+2 kullanıp 77 kg gelecekler dedim 4kg fark fazla fark dedim klasik gir, ama 70 e de zorlasam yada 75ede girsem iyi fark atacakmışım bunu oradaki hakemler söyledi, hatta bi hakem gelip olm böyle bacak ve ön yapısı olup klasiğe giren seni gördüm diye :) tartıda tecrübesizlik yaptım :) allah hayırlısını nasip etsin dedim, artık gelecek yarışmalara tabi askerlikten sonra :)

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mayıs 7th 2013, 08:20

Ahura-Mazda yazdı:benim hatam şuydu 73kg geldim tartıda 70 zorlamak istemedim 75kg da olurmus bakınca anladım ama tartıya girmeden mantıklı karar vermem gerekirdi şimdi adamlar 75+2 kullanıp 77 kg gelecekler dedim 4kg fark fazla fark dedim klasik gir, ama 70 e de zorlasam yada 75ede girsem iyi fark atacakmışım bunu oradaki hakemler söyledi, hatta bi hakem gelip olm böyle bacak ve ön yapısı olup klasiğe giren seni gördüm diye :) tartıda tecrübesizlik yaptım :) allah hayırlısını nasip etsin dedim, artık gelecek yarışmalara tabi askerlikten sonra :)

senin bu yarışmadaki asıl hedefin neydi?anladığım kadarıyla 70 sikleti,çok kafanı karıştırmışlar yada karıştırmışsın sen hedefinden şaşmasaydın en mantıklısı bu olurdu...bence tabi...

Ahura-Mazda
Üye
Üye

evet

Mesajgönderen Ahura-Mazda » Mayıs 8th 2013, 13:54

1 hafta öncesinde ankara bölge şampiyonası vardı ben türkiye için hazırdım ona girelim girmeyelim derken ankaraya girdim overall oldum mutlu anlar yaşadım ama sonrasında 1 hafta içinde su atıp tekrar su, karbonhidrat vs ayarlama beni psikolojik olarak çok zorladı hedefim 70+2 ile kemerde 70de yarışmaktı ama 73 geldim tartıda, ankara yarışmasından sonra vücut karbonhidrat kesip su attıktan sonra 1 hafta var türkiyeye biraz al su biraz arttır dengelemek zor oldu tartıda sorun çektim yani vücut biraz diri tuttu kendini kiloyu vermeme mani oldu, malum dediğim gibi 75 içinde kilom az idi dedim klasik girelim 171cm 73kg tam uyuyor öyle nasip oldu buna sükür yinede :)

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mayıs 8th 2013, 14:12

madem yarışmacısın adınında ahura mazda olduğunu tahmin etmiyorum öneri olarak isim soyadını yazsanda renk de sarı olsa bizde seni ayırt edbi,lsek güzel olmazmı... :)

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir