Atletik Fitness - Fizik Katagorileri

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 16th 2013, 20:08

baslik guzel bende defalarca bu kategoridede hakemlik yaptim vucutcu.com un kendi fotografcilarinin cektigi bir cok fotografda var sizlerle paylasirim burdan bu katefori zaman icinde cok buyuycek cok guzel talep var ve yarismalari keyifli geciyor.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 16th 2013, 20:25

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Bu yarismada hakemdim Rob Riches Obi Obadike James Ellis arasinda yarisma kiran kirana gecmisti James Ellis kazanmisti bu yarisma top 3 fitness model atletin yan yana yaristigi tek yaris olarak kaldi daha sonra bu 3 bir daha bir yarismada bulusmadilar.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Nisan 16th 2013, 20:45

Rob Riches bu kategoride en sevdiğim sporculardan.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 16th 2013, 20:57

bu yarismada bu kategoride ve bodybuilding kategorisinde cok buyuk haksizliklar yapildi ve ben bu yarismadan sonra paul dillete tek tepki veren hakem oldum ve bodybuilding sonuclari aciklandigi an hakem masasini terk ettim paul dillet ede iki cift laf ettim wbff federasyonunda bir dahada hakemlik yapmadim.

bodybuildingte olan rezaletin fotografida bu bu bardagi tasiran son damla oldu benim icin bu sonuca kimse ses cikarmadi ben dayanamadim buyuk tepki verdim

Resim

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Nisan 16th 2013, 22:11

bu sene Türkiye sampiyonasında podyuma sıgmadılar.çok fazla sporcu vardı .kaltesi tartışılır ama talep müthiş.gece yarısı olmuştu daha yarışmlar bitmemişti

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Nisan 16th 2013, 22:51

harika paylaşım sağol, ilk defa gördüm böyle bir kategori öbürü kadar popüler olmadığı için herker VG'yi tek tip sanıyor...garibim yeni başlayanda idol olarak bu kişileri tarfif edecek bir resim faaln göremeyince VG'yi yaapn herkesin te amacının kilo almak ve şişmek olduğunu sanarak abi öyle olmak istemiyorum diyorlar ne yapsınlar onlarda haklıı :)
Rambolarla büyüdü çok kişi sonuçta body deyince akla gene odur..Aileler bu resimleri göre mesela oğlum yapma demez herhalde ya da eşleri tam tersi yap der değil mi ? :)

Aslında VG çok kapsamlı bir dala herkese cevap var gördüğüm kadarıyla..

Bu konu üzerine programlar sistemler paylaşılabilir; mesela o adamlar farklı ne yapıyor diyetten başka ?

Kullanıcı avatarı
TATAR RAMAZAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen TATAR RAMAZAN » Nisan 17th 2013, 13:49

Üstad bu yarışmada görüntüyemi bakıyorlar yoksa barfiks - dips - kürek performansınamı?

Kullanıcı avatarı
AscensioN
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen AscensioN » Nisan 17th 2013, 14:47

Edip abi yine döktürmüşşsün.

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir