2013 IFBB Toronto Pro

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Haziran 1st 2013, 09:07

resim paylasimini birakiyorum Turkiyedeki son durumlar cok asabimi bozdu sinirim bozuldu !!!!!!!!!!!!!1

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Haziran 1st 2013, 09:50

Evet olacak gibi değil kendi halkına bu kadar şiddeti uygulamak neyin nesi,nasıl bir zihniyettir bu anlamak mümkün değil,insanlar yağma yapmıyor,gasp etmiyor,sağı solu taşlayıp yakmıyor ,insan gibi oturup bir eylem yapıyor,bu kadar acımasız şiddeti bende kınıyorum yazıklar olsun...

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Haziran 2nd 2013, 07:28

2013 Toronto Pro Sonuçlar

1. Victor Martinez*
2. Fouad Abiad
3. Jonathan Delarosa
4. Frank McGrath
5. Mohamad Bannout

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Haziran 2nd 2013, 08:28

sonucları verdım ama cektıgım resımlerı haberlerı videolari hic koyasim yok moralim cok bozuk Turkiye de olan gelismeler cok uzucu herkese kendisine ve ailesine dikkat etmesini istiyorum forumumuzda siyaset din politika hic bir zaman tartistirmadim ama forumumuzda 10 yildir ust sagdaki bayragimiz hep durmusdur sadece bayramlarda degil sadece ozel gunlerde degil 10 yildir hergun ordadir BAYRAGIMIZ ...............

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Haziran 2nd 2013, 09:41

Victor martinez geri döndü...

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Haziran 2nd 2013, 15:42

Edip Toçsoy yazdı:sonucları verdım ama cektıgım resımlerı haberlerı videolari hic koyasim yok moralim cok bozuk Turkiye de olan gelismeler cok uzucu herkese kendisine ve ailesine dikkat etmesini istiyorum forumumuzda siyaset din politika hic bir zaman tartistirmadim ama forumumuzda 10 yildir ust sagdaki bayragimiz hep durmusdur sadece bayramlarda degil sadece ozel gunlerde degil 10 yildir hergun ordadir BAYRAGIMIZ ...............

Üzülecek bir şey yok Edip hocam hepimizin morali tavan merak etmeyin.

columbu2
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen columbu2 » Haziran 3rd 2013, 23:14

Bence Jose Raymond son iki yarışta biriciliği haketmedi. Kısa boyunun da avantajıyla, mükemmel bir kütle ve definisyon ile çıktı ama overall simetri, proporsiyon ve form olarak geçen hafta Sami, bu hafta Dugdale bence birinci olmalıydı. Jose'de ciddi bir growth göbeği oluşmuş ve bence ateşle oynuyor.

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir